Tema manau aktuali šiai dienai. Buvom pradėja diskutuot kitoje temoje. Pratesim čia.
Kaip žinia šiai dienai kokybiškas grotuvas automobilyje retenybė o gal net ir išviso neegzistuojantis dalykas. Belieka seni su paprastom funkcijom ir turbūt jau galima pavadinti šiai dienai, senuoju audio cd formatu, iš paskutiniūjų dar šiaip ne taip krutinantčiais cd diskus ir skaitančiais mechanizmais kurie netolimaoj ateitį nusibaigs. Ir kad juos atgaivint vargu ar bus imanoma gauti detalių. Kas šiai dienai dar liko rinkoje tai sony RSX-GS9 kurio kaina medžiugins daugelio, o ji nupirkti irgi nėra paprasta nes padravėjių kaip ir lyg yra, bet kad jie ta daigta turėtų tai reik gerai paieškoti. Dėlnto man kilo mintis kaip suktis iš padėties. Pasidairius i esamus sprendimus kurie daromi namų audio kilo idėja pasigaminti grotuva kuri praktiškai gali naudoti tiek namie tiek automobilyje. Vienu žodžių prie reikalo.
Grotuvas tai šiai dienai labai poluliarus audio failų atkųrimo įrenginys "stremeris" su išoriniu dac.
Komplekta sudaro:
Stremerio operacinė programa, tarkim Volumio. Lengvai idiegiamas ir gan neblogai veikia. Yra kitų alternatyvu irgi.
Platforma kurioje tai sukasi. Tai gali buti RPi, Asus thinkerboard čia vieni iš populiariausių, bet yra dar nemažai ir kitų alternatyvų.
Aš naudojiu asus thinkerboard nes su juo greičiau ir sklandžiau viskas sukasi.
Išorinis dac. Nu rinka šitoje vietoje šiai dienai gan plati. Tiek gatavų juo pentynos ar tų pačiu diy varijantų.
Aš šitam reikalui turiu kelis. Soekris dam diy plokštė ir pusiau gatavas allias piano 2.1 dac, pastarasis turi subo išėjima kuris šiek tiek valdosi.
Visko valdymui galima jingti displėjių arba naudoti plančetę ar telefona. Namuose galima valdyti su pc arba su bet kui kas turi internetine naršykle ir yra pajungtas prie bendro namų internetinio tinklo.
Aš pasirinkau plančete. Pagrinde kad neapsikrautu volumio su displėjaus palaikymu dėl šitos pačios priežasties naudojių išorini wi fi maršrutizatoriųnor tiek asus tiek Rpi turi ji viduje. Tai prdžiai tiek.