+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 2 iš 2

Tema: i-Klubas FB

vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    59
    Žinučių
    5,659

Pagal nutylėjimą i-Klubas FB

Sveiki visi, kas dar čia apsilankote,

kažkaip visai netyčia šovė į galvą mintis sukurti i-Klubo grupę FB. Man nepatinka tas šiukšlynas, tačiau prieš vėją nepapūsi, šiai dienai praktiškai visi naudojasi FB mesanger'iu, tuo tarpu nei vienas forumo variklis pilnos integracijos su FB taip ir nesukūrė, nors tikėjausi. Taigi FB operatyviai komunikacijai, informacijai talpinti aš vis tik rekomenduočiau naudoti čia, nes paieška vis tik patogesnė ir informacija pasiekiama lengviau, bent jau man taip atrodo...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    38
    Žinučių
    1,801

Pagal nutylėjimą

Manau teisinga mintis sukurti grupę, gal būt tokiu būdu bus priminta ir apie šį tinklalapį.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės