+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 6 iš 6

Tema: reikia rimto speco patarimo

  1. #1
    Savas 2SB554 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Žinučių
    758
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą reikia rimto speco patarimo

    pas mane 2 golfas bagazine perdaryta kapitaliai bet yra palange su elipsem per varzybas spaudziant ar man netrukdys tie kiausiai su palange ar nebutu daugiau naudos be ju nes kiek supratau keiciasi laikai ir mados daugiausia rimtos sitemos priekyje komponentai ir gale basai dabar siaip groja lik biski bet kaip nuemiau palange pabandymui siek tiek situacija pagerejo jei yra zinantis sio reikalo sprendima buciau dekingas jeigu pasidalintu ir kaip paciam ar imanoma mazdauk pasiskiaiciot apytiksliai kiek db arba pagal ka tai reiktu spresti
    pagarbiai
    vytas

  2. #2
    Savas Svajūnčikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    46
    Žinučių
    648
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Re: reikia rimto speco patarimo

    Citata "2SB554" rašė čia:
    pas mane 2 golfas bagazine perdaryta kapitaliai bet yra palangė su elipsem per Varžybas spaudziant ar man netrukdys tie kiausiai su palangė ar nebutu daugiau naudos be ju nes kiek supratau keiciasi laikai ir mados daugiausia rimtos sitemos priekyje komponentai ir gale basai dabar šiaip groja lik truputį bet kaip nuėmiau palangė pabandymui siek tiek situacija pagerėjo jei yra zinantis sio reikalo sprendima būčiau dėkingas jeigu pasidalintu ir kaip pačiam ar įmanoma mazdauk pasiskiaiciot apytiksliai kiek db arba pagal ka tai reiktų spresti
    pagarbiai
    vytas

    "keiciasi laikai ir mados" :-D - kad tu tik dabar pradėjai domėtis garsu, tai nereiškia, kad dabar kažkas keičiasi. Nesupratau, tu SPL žadi dalyvauti ar SQ ?

  3. #3
    Savas spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough spydas will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Amžius
    47
    Žinučių
    803
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą Re: reikia rimto speco patarimo

    Citata "Svajūnčikas" rašė čia:
    Nesupratau, tu SPL žadi dalyvauti ar SQ ?
    Užskaityta :smt082
    The only brand I can not stand is a music that I hear.

  4. #4
    Savas 2SB554 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Žinučių
    758
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Re: reikia rimto speco patarimo

    Citata "Svajūnčikas" rašė čia:
    Citata "2SB554" rašė čia:
    pas mane 2 golfas bagazine perdaryta kapitaliai bet yra palangė su elipsem per Varžybas spaudziant ar man netrukdys tie kiausiai su palangė ar nebutu daugiau naudos be ju nes kiek supratau keiciasi laikai ir mados daugiausia rimtos sitemos priekyje komponentai ir gale basai dabar šiaip groja lik truputį bet kaip nuėmiau palangė pabandymui siek tiek situacija pagerėjo jei yra zinantis sio reikalo sprendima būčiau dėkingas jeigu pasidalintu ir kaip pačiam ar įmanoma mazdauk pasiskiaiciot apytiksliai kiek db arba pagal ka tai reiktų spresti
    pagarbiai
    vytas

    "keiciasi laikai ir mados" :-D - kad tu tik dabar pradėjai domėtis garsu, tai nereiškia, kad dabar kažkas keičiasi. Nesupratau, tu SPL žadi dalyvauti ar SQ ?
    sveiki o as ir nezinau kur ten tiksliai jei galit paaiskinkit kas yra SQ IR KAS TIKSLIAI SPL IR KUR AS GALIU DALIVAUT NES PATS NORECIAU SPAUDIME PABANDIT LAIME NES MANO GASO KOKYBE TAI NET GEDA AKIS RODYTI IR RADIJA TIK JVC O NE ALPINA IR KOMPONENTAI NIEKO GERO BET SI SRITIS MAN LABAI PATINKA IR NORISI NORS KUR DALIVAUTI DEKOJU LABAI US ATSAKYMA

  5. #5
    Savas Tesla is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    443
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą reikia rimto speco patarimo

    spalio 8ta Kaune varzybos. SQ - sound quality, t.y. garso kokybes
    SPL - Sound pressure level, yra didziausio slegio divizionas.
    jei nori, paskubek registruotis

  6. #6
    Savas 2SB554 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Žinučių
    758
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą reikia rimto speco patarimo

    Citata "Tesla" rašė čia:
    spalio 8ta Kaune Varžybos. SQ - sound quality, t.y. garso kokybės
    SPL - Sound pressure level, yra didziausio slėgio divizionas.
    jei nori, paskubek registruotis :D
    as jau uzsiregistraves bet as aisku varzysiosi tik naujoku klaseje nes as pirma karta ir jaudinuosi nes tarp kitu klasiu nemanau kad man yra ka veikt

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT