Citata Tadas B. - KirviZ link=topic=2646.msg26861#msg26861 date=1129723483 rašė čia:
ha ha ha :-D per visa lietuva kazin ar surasi 30 norinčių stiprintuvo kurio galia 2x35 , gi hebra nesupras :!:
SOS, kas čia darosi? Kokio išsilavinimo (lempinėj technikoj) žmonės čia rašo?! Neįsižeiskit, bet tiesiog privalau jus pataisyti. Jei šis stiprintuvas TIKRAI "atiduoda" (kuo aš laaaaabai abejoju) 35 vatus vienam kanalui ( apie prastą kokybę patylėsiu, nes įdėtas keitiklis-garantuotai), tai BET KOKIAM auto, bet kokius garsiakalbius naudojant, net kurčiam būgneliai sprogs! Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Mano stipras 6,5 vato. Pilnai transformatorinis (nėra varžų). Senukai Tannoi popieriukai ruporuose. Aš negaliu pilnu garsu namie klausyti-vazonai ant palangių važinėja! O jūs rašot apie 35x2 vatų automobilio salone?!!! APSURDAS!!! Juk tai lempinis garsas, nebent visą galingumą atisduoti subui, kurio jautrumas (kaip daugumos dabartinių pigių auto-sub...inių) 82...84 db. Ir paneikit, jei sugebėsit. :smt020