Sveiki,
Rasau pirma karta ,atleiskit jei kas nors bus negerai.Kas atsitiko? Ar auto garso megejai pavargo ,kad aktyvumas tema - kaip padaryti gera garsa automobilyje ,nebekalbama.Noreciau pasidalinti savo kuklia patirtimi siekiant gero garso automobilyje.Noriu trumpam paliesti praejusiu metu tema apie lempine technika .Keista jog gerbiamo Arturo M paliesta tema apie lempinius stiprintuvus susilauke didesne dalimi neigiamos reakcijos.Bukime realistais ,dauguma autogarso megeju nera artimai susipazine su musu praeities audio technika .Tai ar verta daryti skubotas isvadas !
Kiek man zinoma pastaraisiais metais EMMA varzybu dalyviu autobilius sekmingai uzkariauja lempines technikos fragmentai . Galime drasiai prieiti isvados ,jog tai geras dalykas .Tai kodel gi nepasiulius kazka panasaus placiam vartotojui!!!As suprantu jog ,finansine prasme tai nera paprasta ,bet tikrai verta!!!!.Kai kurie forumo dalyviai kalba - kam to reikia ,as vistiek negirdziu taip gerai ,kad man reiketu HI-END technikos .Toli grazu ne visi lempinia stiprintuvai yra HI-END klases ir ne visi tranzistoriniai yra slamstas.Esu daug kartu isitikines jog geram komfortiskam garsui nereikia dirigento ausu-jis patinka kiekvienam.Pagaliau garsas subjektyvi savoka ,niekas negali pasakyti kur yra tas tikrasis ,pats geriausias.Ka pasirinkti ?Kokius garsiakalbius?Koki stiprintuva ?Labai sunkus klausimas kievienam norinciam kokybiskiau klaustis muzikos .Muzika tai kaip musu organizmas -vientisas ir labai sudetingas,tai siulyciau rinktis labai atsargiai Pateiksiu kelias paprastas taisykles .Akustika t.y -subas ir kiti garsiakalbai turi buti pagaminti vienos kompanijos tai uzgarantuos vientisesni ,tikslesni garsa,visos sitemos garsiakalbiu jautrumas matuojamas Db turetu buti aukstesnis negu 90 Db -tai pades isvengti dideliu islaidu perkant stiprintuva ,kadangi jautresnius garsiakalbius lengviau priversti garsiau ir kokybiskiau groti (NEREIKIA galingo stiprintuvo!)JAUTRIOS KOLONELES GROJA KOKYBISKIAU KLAUSANTIS TYLIAI! Manau tai butu pagrindines taisykles i kurias reiketu atsizvelgti pries mokant pinigus uz audio technika.Uzbaigiant tema apie lempas -turint gera jautria akustika (KURIOS TIKRAI GALIMA ISIGYTI LIETUVOJE UZ NORMALIUS PINIGUS ) butu galima rinktis stiprintuva ,aisku cia kiekvieno zmogaus reikalas nuspresti ka pirkti lempini ar tranzitorini ,Taciau nemanau kad kas nors prilygtu visom turiciom savybem -elektroninei lempai!!!
Galios trukumas lempiniame stiprintuve -tai mitas .JOS VISADA BUS DAUGIAU ,NEGU TRANSISTORINEJE TECHNIKOJE ,NES LEMPA GROJA ATVIRIAU ,AISKIAU ,SILCIAU.GARSO KIEKIO POJUTIS YRA ZYMIAI DIDESNIS PRIE MAZESNES GALIOS , Drasiai galiu teigti ,jog lempinio stiprintuvo 10 W prilygsta 15 W ir daugiau tranzistorinio.
Tai tik mano subjektyvus ,paimti is praktikos samprotavimai.Aciu kad skaitete.
P.S
Jei kam butu idomu pasidalinti savo patirtimi apie garsa ,rasykite ,buciau labai dekingas.
Petia