Tai kad nepasakei kuris čia krūčiausias"DEIVISC" rašė čia:
O iš kitos pusės nelabai reaguoju į tokią kritiką, su AN man viskas aišku
![]()
Tai kad nepasakei kuris čia krūčiausias"DEIVISC" rašė čia:
O iš kitos pusės nelabai reaguoju į tokią kritiką, su AN man viskas aišku
![]()
SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos
Bookmarks