as visada rasau iskaitomai tik nerasai visokiu " ų ū ą ę ė į " nes klaudu butu kruva. o del vertimo galiu prisdeti tik uz kokybe neatsakau![]()
as visada rasau iskaitomai tik nerasai visokiu " ų ū ą ę ė į " nes klaudu butu kruva. o del vertimo galiu prisdeti tik uz kokybe neatsakau![]()
Bookmarks