Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 4 1 2 3 ... VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 94

Tema: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

  1. #1
    Savas 2SB554 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Žinučių
    758
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    toks klausimas pasistojo* ,
    ar* aukstos klases stiprekas ,tranzistorinis, gali* gražiau grot uz vidutiny* lempiny stiprintuva .

  2. #2
    Savas M is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    VLN
    Amžius
    41
    Žinučių
    331
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    tikrai gali gali ir panasiai kaip geras lempinis bet kainos tokiu irgi nezmoniskos.. cia jau geriau elektrotechniku klausti ar gali ir kodel
    science rulez!

  3. #3
    Savas 2SB554 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2005
    Žinučių
    758
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata M link=topic=2946.msg29628#msg29628 date=1133255008 rašė čia:
    tikrai gali gali ir panašiai kaip geras lempinis bet kainos tokiu irgi nezmoniskos.. cia jau geriau elektrotechniku klausti ar gali ir kodel
    harman kordon bandziau paklausyt kaina apie 3500 lt nelempinis ir cav lempini uz beveik tokia pacia kaina klausiau ,skamba beveik vienodai crien znajit, cavo paprastumas labiausiai patiko ,O cordone man perdauk pribumbasu, bet signala atiduoda gera

  4. #4
    Naujokas wane is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    49
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    cia priklauso nuo klausomos muzikos tipo. jei megsti klasika ar dziaza rinkis lempini, jei roka ar popsa - tranzistorini. lempini geriau dvitakti.
    Klausem karta aparata. garsiai. kraipo, sakau, ir garsas s. niekas negirdi. girdziu, pasirodo, ko nera. gal man sizofrenija?

  5. #5
    Jaunius klausytojas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    25
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    klausimas skamba panašiai kas skaniau ar kiauliena,ar jautiena-viskas labai subjektyvu.jeigu garsas tinka visa kita man giliai px,kokie ten grafikai,kas ten viduj ir ką apie tai mano kiti,nors kas patinka man -kitam gali pasirodyti paskutinis ššš,kiek žmonių tiek nuomonių-nors audionote lempinukas su gimtosiomis kolonomis,ai kaip puikiai džiaziuką atvaro...

  6. #6
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    lempinis stiprintuvas parodo vokalisto ar muzikanto emocijas, o visų kitų stiprintuvų garsas šaltas ir monotoniškas

  7. #7
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Lempa geriau ir gražiau, nekalbant, kad žiema šilčiau.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  8. #8
    Naujokas ramus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    39
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Retorinis klausimas:
    Koks tranzistorinis yra GERAS, ir koks lempinis yra VIDUTINIS? Vienam gali NAD C320Bee būti geras, kitam gali Marantz PM-11S1 būti *ūdas...

    Apskritai, būna įvairių tranzistorinių, ir įvairių lempinių stiprintuvų, kurių kiekvienas skamba skirtingai. O galutinis rezultatas gaunamas derinant stiprintuvus prie garso šaltinių ir kolonėlių... Ir kiekvienas derina tai pagal savo mėgiamą muziką ir skonį, ir į tokius klausimų kaip vienareikšmiško atsakymo nėra - kiekvienas sprendžia pagal savo ausį :smt020 .

  9. #9
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Būtent todėl kalbos apie garso sistemas yra subjektyvios. :smt020

  10. #10
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    objektyvu tai, kad nerasit tokio žmogelio, kuris nuo lempų pereitų prie tranzų ir tai daug ką pasako

  11. #11
    Jaunius klausytojas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    25
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    na ir ką tai pasako ir kas čia objektyvaus,gal pats sociologinį tyrimą atlikai-kas nuo ko prie ko pereina :smt017 aš manau kad tas kam labiau prie širdies tranzai lempos ir nepirks-juolab ,kad lempinė technika nepigiai kainuoja,o kam patinka natūralu-gerina techniką sau tinkama linkme,na ir muzika kurią klauso manau irgi įtakoja pasirinkimą(nekalbu apie aparatūrą ,kurios kaina su 4 ar 5 nuliais),įsivaizduokim dabar kokį metalistą klausantį ac/dc per lempą-manau ne kas.taigi atsakymas manau vienareikšmis kas kam patinka tas tą ir perka,na aišku ir už kiek gali įpirkti ir giliai px man kas ten ką ant ko keičia ar ką rašo forume petia,vasia ar petras su jonu,vis tiek pats einu klausytis,rinktis ir renkuosi savo ausimis ,to visiems ir linkiu O

  12. #12
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Akivaizdu kad nesi girdėjęs kaip groja lempinis stiprintuvas kai ant patefo per jį paleidi" AC žaibs DC".Patikėk, tranzai slepiasi po lova.

  13. #13
    Savas Arvydas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    425
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata wane link=topic=2946.msg32509#msg32509 date=1137327656 rašė čia:
    cia priklauso nuo klausomos muzikos tipo. jei megsti klasika ar dziaza rinkis lempini, jei roka ar popsa - tranzistorini. lempini geriau dvitakti.
    Jokio skirtumo. Nors ir house progressive. Gera lempa viska atkuria... netikeciau ir as tuo, jei nebuciau klauses. Aisku ne vien lempos cia viska daro. Svarbu ir kolonkes, grotuvas ir t.t.t

  14. #14
    Jaunius klausytojas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    25
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata Artūras S link=topic=2946.msg32699#msg32699 date=1137518340 rašė čia:
    Akivaizdu kad nesi girdėjęs kaip groja lempinis stiprintuvas kai ant patefo per jį paleidi" AC žaibs DC".Patikėk, tranzai slepiasi po lova.
    aš gi ne sakau,kad tranzai geriau,tik sakau,kad kiekvienas perka ir turi tai kas JAMpatinka ir dar karta sakau ,kad vienareikšmiškai teigti ar tas ar tas, kas liečia ac/dc per lempą ,taigi sakau,kad kalbu apie aparatus kurių kaina ne 4 ir ne 5 nuliai, o ir slepiasi tie tranzai TAU,kitam gal tas skambesys nepatinka(nesakau kad man nepatinka lempinis garsas).taip kad diskusija beprasmiška...

  15. #15
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Klaidingai manai.Gamta davė žmogui ausis tam ,kad jis girdėtų ,ir žmogus samoningai pats to nesuprasdamas atskiria kas skamba teisingai, o kas ne.Tik reikia duoti palyginti .Tu lygiai taip pat atskirtum ir pripažintum, kad lempiniai stiprai groja gražiai.
    Šitaip šneku todėl ,kad bendrauju su klientais ir iš šalies matau kaip jie natūraliai atskiria gerą skambesį nuo prastesnio.Būna ir su sugaditu supratimu, bet tokių iš 20 vienas.

  16. #16
    Jaunius klausytojas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    25
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    aš ir dabar pripažįstu,kad jie skamba gražiai ir man labai patinka ir manau gal kada ir aš turėsiu lempinuką,kas liečia samoningą atskirimą tai būtent tu čia klysti-kiek žmonių klauso bubmoxus laikydami tai garso viršūne ir ne tik tie kurie mažai turi pinigų,o kiek puspročių (atsiprašant)gatvėm laksto pusės metro skersmens bosavykus isimetę-baubimas vienas,bet jam tai patinka ir jam zjb,teisingai bendrauji su klientais-be abejo lempinukus perka išlavintos klausos žmonės(neskaitant tų kurie turi daug pinigų ir perka pasipuikuoti),o kas sugadintą supratimą tai jeigu imti mases tai gal iš 20 vienas,o gal dar iš daugiau turi tą supratimą.kitaip nebūtų pas mus tik keli hi-fi salonai kurie kas keli šimtai metrų pabirę po senamiestį.už tai nueikit į kokį centrą ir pamatysit kaip liaudis plastmasę grebia su lemputėm mirksinčiom... man lempa patika ir vinilas patinka planuoju patefoną įsigyti,bet yra juk kas ir ezoterikas,akupeisus,makintošus ,clase ir tt. perka ir kaina jų nemažesnė nei lempų taigi kiekvienam savo.

  17. #17
    Naujokas wane is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    49
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    ir patefonas, ir lempa yra jega. :supz: tegu tik daugiau zmoniu juos ivertina. tik gaila man didziosios dalies tautos. jiems geras garsas tai bumcikas. bet cia del mados. kai paklauso ka geresnio, daugelis is tikruju supranta, kad garsas geras. tik nesutinka atsisakyt prestizo. tik kazi, ar prestizas buti, atsiprasant, "glušu"? nauja tema forumui loju:
    Klausem karta aparata. garsiai. kraipo, sakau, ir garsas s. niekas negirdi. girdziu, pasirodo, ko nera. gal man sizofrenija?

  18. #18
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Na aš apie žmones geresnės ir liberalesnės nuomonės.Jaunimas mėgsta automobilinį kalantį bosą aš prieš tai nieko neturiu.Svarbiausia, kad būtų su kuo palyginti ir žmonės patys atsirinks.Gerai grojančią sistemą iš karto visi atskiria .Nesvarbu ar jaunas ar senas.Va jei visi darys stereotipiškai tai tada palyginimo nebus.

  19. #19
    Naujokas wane is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    49
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata Artūras S link=topic=2946.msg32722#msg32722 date=1137527664 rašė čia:
    .Va jei visi darys stereotipiškai tai tada palyginimo nebus.
    pritariu. bet galetu palygint sau ir pasirinkt geresni. paklausius to kalancio boso tai tik galva skauda, ausys atbunka. kam gadint klausa. naturalumas svarbiausia
    Klausem karta aparata. garsiai. kraipo, sakau, ir garsas s. niekas negirdi. girdziu, pasirodo, ko nera. gal man sizofrenija?

  20. #20
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata klausytojas link=topic=2946.msg32716#msg32716 date=1137526331 rašė čia:
    aš ir dabar pripažįstu,kad jie skamba gražiai ir man labai patinka ir manau gal kada ir aš turėsiu lempinuką,kas liečia samoningą atskirimą tai būtent tu čia klysti-kiek žmonių klauso bubmoxus laikydami tai garso viršūne ir ne tik tie kurie mažai turi pinigų,o kiek puspročių (atsiprašant)gatvėm laksto pusės metro skersmens bosavykus isimetę-baubimas vienas,bet jam tai patinka ir jam zjb,teisingai bendrauji su klientais-be abejo lempinukus perka išlavintos klausos žmonės(neskaitant tų kurie turi daug pinigų ir perka pasipuikuoti),o kas sugadintą supratimą tai jeigu imti mases tai gal iš 20 vienas,o gal dar iš daugiau turi tą supratimą.kitaip nebūtų pas mus tik keli hi-fi salonai kurie kas keli šimtai metrų pabirę po senamiestį.už tai nueikit į kokį centrą ir pamatysit kaip liaudis plastmasę grebia su lemputėm mirksinčiom... man lempa patika ir vinilas patinka planuoju patefoną įsigyti,bet yra juk kas ir ezoterikas,akupeisus,makintošus ,clase ir tt. perka ir kaina jų nemažesnė nei lempų taigi kiekvienam savo.
    pradedi prieštaraut sau nes sugalvojai kad lempos jau ir tau reikia -skamba gražiai, mano manymu visvien dauguma muzikos ligonių anksčiau ar vėliau atsiduria prie lempų, o plasmase centruose perka žmonės kuriems muzika ne prioritetas

  21. #21
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Trukdo stereo tipai ir automobilio,klubinio ir koncertinio garso mados.Daugelis vaikšto į klubus kur ant 100Hz kala,nueina į slėgiminį roko koncertą ir tą ką girdi nori kad taip skambėtų visa muzika.Manau taip.

  22. #22
    Naujokas wane is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    49
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    aha. stereotipai tikras pazangos stabdis. dabar kas eina i dziaza tai jau kaip ir bijo viesai pasakyt. palaikys nevisiskai protingu. cia aisku ne jusu aplinkoj.
    Klausem karta aparata. garsiai. kraipo, sakau, ir garsas s. niekas negirdi. girdziu, pasirodo, ko nera. gal man sizofrenija?

  23. #23
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Jėga.Sekmadienį einu į Kauno muzikinį teatrą , į "Paryžiaus Katedrą".Klaipėdiečiai gastroliuoja.

  24. #24
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata wane link=topic=2946.msg32729#msg32729 date=1137528810 rašė čia:
    aha. stereotipai tikras pazangos stabdis. dabar kas eina i dziaza tai jau kaip ir bijo viesai pasakyt. palaikys nevisiskai protingu. cia aišku ne Jūsų aplinkoj.
    Nesutinku.Bent jau Kaune dėka Jono Jučo (ir visų Lietuvos džiazo muzikantų) džiazas tapo labai madingas.Kiek pamenu ir Vilniuje šiemet vyko keli geriausi koncertai.Ir aplamai deka džiazo festivalio Lietuva tampa vis labjau žinoma!!!!!

  25. #25
    Naujokas wane is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    49
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    aha dziazas gerai. itk su kuo bepasneku, tai, kai pasakau kad ji klausau, sako kad durnas. tik keli tokie, kurie i dziazus eina. todel ir paieskojau internete ko nors apie gera garsa. galvojau rasiu, kas gera muzikele klauso. ir radau loju: valio. labai gerbiu visus entuziastus, kurie stengiasi kazka nuveikt ausu labui
    Klausem karta aparata. garsiai. kraipo, sakau, ir garsas s. niekas negirdi. girdziu, pasirodo, ko nera. gal man sizofrenija?

  26. #26
    Jaunius klausytojas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    25
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    DEIVISC rašo radedi prieštaraut sau nes sugalvojai kad lempos jau ir tau reikia -skamba gražiai, mano manymu visvien dauguma muzikos ligonių anksčiau ar vėliau atsiduria prie lempų, o plasmase centruose perka žmonės kuriems muzika ne prioritetas

    Nieko aš sau nprieštarauju,niekur šitoj temoj aš nesakiau kad lempa man nepatinka ar kad tranzai skamba geriau-tiesiog renkasi kas kam patinka,tas pats ir su bumčikais,na o dėl plastmasių tai yra ir tokių veikėjų kur nusipirke skarbonkes mp3-keikia girdi neskamba,o visa kita maždaug liuks,nors pripažinsiu,kad čia irgi reikia užaugti,pajusti ,išgirsti,o paskui prasideda ligos ir vargas šeimos biudžetui... :smt021

  27. #27
    Savas Arvydas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    425
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata Artūras S link=topic=2946.msg32733#msg32733 date=1137529474 rašė čia:


    Nesutinku.Bent jau Kaune dėka Jono Jučo (ir visų Lietuvos džiazo muzikantų) džiazas tapo labai madingas.Kiek pamenu ir Vilniuje šiemet vyko keli geriausi koncertai.Ir aplamai deka džiazo festivalio Lietuva tampa vis labjau žinoma!!!!!
    Nu ir kokiam paskutiniam festivalio koncerte buvai ?

  28. #28
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Paskutiniame buvau pernai.Šiemet, labai gėda,bet nebuvau. ops:

  29. #29
    Naujokas wane is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    49
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    :smt018 sitokia geda. O juokauju. is tikruju tai brangoki tie koncertai. visuomet atsiranda svarbesniu reikalu. nors norint galima ir uz dyka nueit. visai neblogi buna
    Klausem karta aparata. garsiai. kraipo, sakau, ir garsas s. niekas negirdi. girdziu, pasirodo, ko nera. gal man sizofrenija?

  30. #30
    Savas Arvydas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    425
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Geriau vidutinis lempinis sriprekas ar geras tranzistorinis

    Citata wane link=topic=2946.msg32849#msg32849 date=1137617677 rašė čia:
    :smt018 sitokia geda. O juokauju. is tikrųjų tai brangoki tie koncertai. visuomet atsiranda svarbesniu reikalu. nors norint galima ir uz dyka nueit. visai neblogi būna
    brangoki, bet jei inestuoji i juos, o ne i audio, tai ne taip jau ir brangu
    aplankyti geriausius (aisku ne visus) kaunasjazz koncerus festivalio metu uztenka apie 300 Lt

+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 4 1 2 3 ... VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT