Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 19 iš 19

Tema: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

  1. #1
    Aktyvus Linelis is on a distinguished road Linelis's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    38
    Žinučių
    174
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Sveiki, turiu senuką "BRIG" . Pagaminimo metų nežinau bet kažkas apie 1980. Pasileidau aš jį ir iš karto nesklandumai. Viename išėjime prapuolė žemi. Jau galvojau padesiu i kampą aš jį, bet kažkaip atsisukau dangtį Biški su pagalba(nes žinios kuklios) suradom kad žemų potenciometras ožiuojasi. Kažkaip kilo noras ką nors minimaliai, nesileidžiant į stiprintuvo perdarymus, pakeisti. Tai va norėčiau Jūsų paklausti ką galima būtų keisti, kad atneštų bent kokį teigiamą rezultatą. Žinau kad elektrolitus visus keist, bet kyla iš karto klausimas i pigiausius kinietiškus? O gal keisti tiesiog visus kondikus? Aš nežinau dėl to ir noriu kad pasidalintumėt patirtim ar tiesiog žiniom ką, kur, dėl ko keisti. Aišku nesinorėtų kad rekalingos detalės kainuotų tiek kiek dabar kainuoja stereo stiprintuvas Tikiuosi kas nors ką nors protingo papasakos

  2. #2
    Aktyvus Linelis is on a distinguished road Linelis's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    38
    Žinučių
    174
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Na nejaugi nieks nieko nežino ir negali patarti? Gi neprašau viską nuo nulio man suprojektuoti, klausiu elementarių dalykų, kuriuos žinančių čia tikrai yra... dėkui!

  3. #3
    Savas Julius2 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    309
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Citata Linelis link=topic=3146.msg31484#msg31484 date=1136312371 rašė čia:
    Sveiki, turiu senuką "BRIG" . Pagaminimo metų nežinau bet kažkas apie 1980. Pasileidau aš jį ir iš karto nesklandumai. Viename išėjime prapuolė žemi. Jau galvojau padėsiu i kampą aš jį, bet kažkaip atsisukau dangtį Biški su pagalba(nes žinios kuklios) suradom kad žemų potenciometras ožiuojasi. Kažkaip kilo noras ką nors minimaliai, nesileidžiant į stiprintuvo perdarymus, pakeisti. Tai va norėčiau Jūsų paklausti ką galima būtų keisti, kad atneštų bent kokį teigiamą rezultatą. Žinau kad elektrolitus visus keist, bet kyla iš karto klausimas i pigiausius kinietiškus? O gal keisti tiesiog visus kondikus? Aš nežinau dėl to ir noriu kad pasidalintumėt patirtim ar tiesiog žiniom ką, kur, dėl ko keisti. Aišku nesinorėtų kad rekalingos detalės kainuotų tiek kiek dabar kainuoja stereo stiprintuvas Tikiuosi kas nors ką nors protingo papasakos
    As turiu pirmos laidos BRIG stereo 01 tai tvarke man kelis kartus pagrindine problema kad kondikai isdziusta ir prasideda nesamones.dabar vel daviau ka paziuretu nes vienas kanalas dingo ir atsirado labai stiprus fonavimas

  4. #4
    Aktyvus Linelis is on a distinguished road Linelis's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    38
    Žinučių
    174
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Kelintos laidos pas mane tai aš net nežinau. 808 tranzai galuose. Kondikus keičiau visus kokius tik radau elektrolitinius. Tik man rodos klaidą padariau, kad pirkau pigiausius ops: Bet man rodos garsas pagerėjo. Net nežinau gal čia savitaigos reikalas Bet kažkokia dabar mistika su vienu kanalu. Lyg tais labai truputėlį ne vienodai groja kanalai. Gal kas žino kaip su tais vidiniais reguliavimais, galima būtų ką nors pareguliuot?

  5. #5
    Savas Julius2 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    309
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Citata Linelis link=topic=3146.msg32262#msg32262 date=1137060849 rašė čia:
    Kelintos laidos pas mane tai aš net nežinau. 808 tranzai galuose. Kondikus keičiau visus kokius tik radau elektrolitinius. Tik man rodos klaidą padariau, kad pirkau pigiausius ops: Bet man rodos garsas pagerėjo. Net nežinau gal čia savitaigos reikalas Bet kažkokia dabar mistika su vienu kanalu. Lyg tais labai truputėlį ne vienodai groja kanalai. Gal kas žino kaip su tais vidiniais reguliavimais, galima būtų ką nors pareguliuot?
    Su kokiom kolonom jis pas tave groja?

  6. #6
    Aktyvus Linelis is on a distinguished road Linelis's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    38
    Žinučių
    174
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Kažkada grojo su S90. Jei pavyks normaliai atgaivinti žiurėsiu i kažkokias kitokias. O ka?

  7. #7
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    42
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    jei neklystu panashia tema buvau rades elektronika.lt per sercha pasiiehskok...

  8. #8
    Savas Julius2 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2005
    Žinučių
    309
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    na idomu kaip bus pakeitus kolonas as tai norejau kita dalyka daryti kolonas palikti tas pacias S-90 o keisti stiprintuva i Yamah tai sake ne kas bus o dar ir Yamaha galvojau 750 pirkti nes patiko pas drauga yra bet jis sake su S-90 nieko gero bus gali pirkti ir pigiausia 350 bet kai prikele ta pati tai atidejau visus pirkimus :smt020

  9. #9
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Nemainyk Brig'o į šūd$$inus šiuolaikinius resyverius ar stiprintuvus, jeigu negali išleisti bent virš 2000 LT. Tvarkosi be problemų, aišku ir pinigų šimtas kitas įsideda detalėm
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #10
    Naujokas raimixs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Žinučių
    33
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    as irgi turiu briga tik wat problemele fonuoja abu kanalai zeurei :smt022 ir nerandam priezasties ops: gal kas susiduret su panase problema???

  11. #11
    Savas ttadaz is on a distinguished road ttadaz's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    623
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    man labai patiko,kai turejau Brig'ą su s-90 :smt023 :smt023 :smt023
    Real master saund (RMS)

  12. #12
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Citata raimixs link=topic=3146.msg40841#msg40841 date=1153741449 rašė čia:
    as irgi turiu briga tik wat problemele fonuoja abu kanalai zeurei :smt022 ir nerandam priezasties ops: gal kas susiduret su panase problema???
    Pradinio stiprintuvo maitinimo filtro kondensatorius pasikeisk ir turėtų padėti
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  13. #13
    Naujokas raimixs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Žinučių
    33
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    gal kas netycia turit brig 001 principine schema buciau labaj dekingas ops: raimixs@gmail.com arba tiesiog cia parasykit nuoroda aciu O

  14. #14
    Naujokas raimixs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Žinučių
    33
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    wa radau ta schemute gal galetum Arturas-M pasakyti kurioj wietoj tie kondencatorei randasi ops:

  15. #15
    Naujokas raimixs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Žinučių
    33
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"


  16. #16
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Beveik garantuoju, kad turi ne tą, kuris scemoje nupieštas Čia schema yra pirmos versijos, kuri Lietuvoj velniškai reta O
    Atsidarius dėžę, beveik centre arčiau priekio kairės yra tokia plokšte, su keliais kondikais ir tranzais gal, nepamenu. Pirmiausiai reikia juos pakeisti.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  17. #17
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    brigo tiuningas labai paprastas ir nieko nekainuoja, jungi cd grotuva tiesiai i galini stiprintuva( jei reguliuojasi isejimo lygiai) ar per potenca ir viskas , nes pradinis stiprintuvas , tembroblokas ir usilitel soglasujuscij visai nieko verti- ju vieta siukslyne . toliau norint pagerint garsa reiks maitinimo kondikus i rimtesnius keist, tai jau kainuoja nemazus pinigus. ir isvis brigas nieko vertas, pasidaryk geriau is lm3875 ant akumu pamatysi koks brigas net ir tiuninguotas gaidiskas stiprintuvas.

  18. #18
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    Citata fruktas link=topic=3146.msg42666#msg42666 date=1156144872 rašė čia:
    pasidaryk geriau is lm3875 ant akumu pamatysi koks brigas net ir tiuninguotas gaidiskas stiprintuvas.
    Nejuokink su ta LM. Iki Brig'o galinio jai kaip pėsčiai iki Kinijos. Plius, sakydamas kad pradinis šūdinas, parodei jog nečiupinėjai pirmos Brig'o versijos.

    P.S. Lietuvių kalba yra būtina, net kalbant ir apie rusišką techniką.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  19. #19
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: Rusiško stiprintuvo "BRIG" "tiuningavimas"

    pirmos tikrai neturejau, pas mane buvo jau su operaciniais pradinis, keičiau aš ir juos į greitaeigius nepigius operacinius ,bet kaip negrojo taip negrojo- kol neišmečiau lauk visos pradžios, palikęs tik diskretinį potenciometra bei galios stiprintuvą, tada jau ir scena šiokia tokia atsirado , garsas praskaidrėjo žymiai, bei žemi sutvirtėjo, bet vistiek netas kaip lm su akumais. seniau ussr hifi buvo toks puslapiukas ir ten labai daug apie brig tobulinimus prirasyta buvo ir visada brig tolinimas prasidedavo nuo pradžios išmetimo, kondikų keitimo, tranzų i vakarietiškus keitimo ir galu gale galas buvo keičiamas i lm kuri maitinama nuo akumuliatorių. vat ir visas brig tobulinimas .

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT