+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 11 iš 11

Tema: Amzina tema!

  1. #1
    Vycka
    Guest

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    sveiki, man iskilo didziule beda!

    vazinejau su "kibiriuku" hecbeku(R19)... ten Subwooferis net ir ne super galingas(Ultimate Titanium II 250W RMS) taip pumpino kad akys raibo...
    isigyjes SEDANA to subwooferio praktiskai nebesigirdejo... aisku seke kiek galingesnis pirkinys HERTZ HS300(jis groja iki siol...) pirma buvo imontuotas i bandpass deze ir isvestas fazas i salona.... taciau bandpass skambesys man tikrai nepatiko... matyt ne tokia muzika klausau dabar pasidariau vented Box taciau automatiskai dingo virpesiai ir puse subwooferio pasilieka bagazineje...

    pasiulykit kaip issprest sia SEDANO beda??? gal isigyt antra toky hertz?, gal ispjaut galini metala (kur atsilenkia porankis)? prie palanges kabint deze labai sudetinga nes per vidury eina kazkokia tai atrama ar kazkas panasaus - vienu zodziu svarbi kebulo gysla, kurios negalima pjaut... ir dar palange nelabai lygi....

    masina Rover 600

  2. #2
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    o kokio tipo dezeje tavo R19 buvo idetas tas ultimate? gal uzdaroje? siaip bandpass, net ir gerai grojantys, nevisiems patinka...

  3. #3
    Vycka
    Guest

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    o kokio tipo dėžėje tavo R19 buvo idetas tas ultimate? gal uždaroje? šiaip bandpass, net ir gerai grojantys, nevisiems patinka...
    ten buvo deze su fazu...

  4. #4
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    nu nezinau... nemegstu kalbeti apie "ora"... kitaip sakant, nematydamas ir negirdedamas ka ten pas tave groja, nezinau ka patart. siaip tokias masinas kaip tavo tai teko pora daryt... viena rover, kita honda accord coupe... ten lyg ir gavosi viskas..

  5. #5
    Vycka
    Guest

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    nu nežinau... nemegstu kalbeti apie "ora"... kitaip sakant, nematydamas ir negirdedamas ka ten pas tave groja, nežinau ka patart. šiaip tokias masinas kaip tavo tai teko pora daryt... viena rover, kita honda accord coupe... ten lyg ir gavosi viskas..
    o gal gali pasakyt kaip ir kur dejai bosa?

  6. #6
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    viename du free-air (man nelabai patiko, bet klientas reikalavo laisvos bagazines), kitame bandpass...

  7. #7
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    Citata "Vycka" rašė čia:
    Citata "Robertas-G" rašė čia:
    nu nežinau... nemegstu kalbeti apie "ora"... kitaip sakant, nematydamas ir negirdedamas ka ten pas tave groja, nežinau ka patart. šiaip tokias masinas kaip tavo tai teko pora daryt... viena rover, kita honda accord coupe... ten lyg ir gavosi viskas..
    o gal gali pasakyt kaip ir kur dėjai bosa?
    Teko montuoti i honda accord ten beveik panasi masina kaip rover 600 jeigu nemaisau. Tai siuo atveju buvo band pass ir lygtais viskas gavosi klijentas taip pat patenkintas buvo.

  8. #8
    Nelius
    Guest

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    Pas mane kaip tik toks accordas sedanas, suba (vented) prilipdziau prie palanges siaip viskas gerai (yra kitokio pobudzio problemu)

  9. #9
    Vycka
    Guest

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    Citata "Nelius" rašė čia:
    Pas mane kaip tik toks accordas sedanas, suba (vented) prilipdziau prie palangės šiaip viskas gerai (yra kitokio pobudzio problemu)
    o kokiu budu? ten per vidury juk negalima...??? kurioj vietoj pritaisei?


    o kitiems jau minejau bandpass buvo tik man bandpass grojimas nelabai patiko...

  10. #10
    Nelius
    Guest

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!


  11. #11
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Amzina tema!

    Citata "Vycka" rašė čia:
    Citata "Nelius" rašė čia:
    Pas mane kaip tik toks accordas sedanas, suba (vented) prilipdziau prie palangės šiaip viskas gerai (yra kitokio pobudzio problemu)
    o kokiu budu? ten per vidury juk negalima...??? kurioj vietoj pritaisei?


    o kitiems jau minejau bandpass buvo tik man bandpass grojimas nelabai patiko...
    Kaip suprast negalima per viduri? Galima ir per viduri jei tik nori. Ten yra pakankamai vietos. Mano atveju portas buvo isvestas ne visai per viduri, bet truputi desiniau nuo vudurio.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT