Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 2 3 4
Rodyti rezultatus nuo 91 iki 111 iš 111

Tema: Šios kategorijos taisyklės (Būtina perskaityti prieš talpinant skelbimą)

  1. #91
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata KaTiS rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Siūlau paslėpt tuos pranešimus, kad nerodytų Perku-Parduodu forumo Naujos Žinutės skiltyje.
    Labai teisingas pastebėjimas, taip ir padariau (bent jau man taip atrodo)
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #92
    Prijaučiantis KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS will become famous soon enough KaTiS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2009
    Vieta
    UK/Alytus
    Amžius
    30
    Žinučių
    548
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Labai teisingas pastebėjimas, taip ir padariau (bent jau man taip atrodo)
    sakyčiau atsigavo forumas

  3. #93
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Siekiant palengvinti Moderatoriaus darbą, bei visiems vartotojams pagerinti naudojimąsi forumo turgumi, įjungta galimybė redaguoti, užrakinti, ištrinti savo skelbimą.

    1. Nenorite, kad būtų rašomi komentarai - užrakinkite temą.
    2. Reikia atlikti pakeitimus, redaguokite.
    3. Žinote, kad temos nereiks - ištrinkite.

    Skelbimo skaitytojams, pastebėjus apgaulę iš karto prašau pranešti Moderatoriui.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  4. #94
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Puikus atnaujinimas, senai to reikėjo. Bet, kad trinti neina, eina tik užrakinti. Arba kažką ne taip darau

  5. #95
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata magaizeris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Puikus atnaujinimas, senai to reikėjo. Bet, kad trinti neina, eina tik užrakinti. Arba kažką ne taip darau
    Temos įrankiai neduoda pasirinkimo trinti?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #96
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    po atnaujinimo neliko mano vieno skelbimuko. Jei dėl kažkokių priežasčių buvo jis tiesiog tyčia ištrintas, tada viskas ok, susikursiu tvarkingą naują.
    groja kaip iš kibiro

  7. #97
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata peris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    po atnaujinimo neliko mano vieno skelbimuko. Jei dėl kažkokių priežasčių buvo jis tiesiog tyčia ištrintas, tada viskas ok, susikursiu tvarkingą naują.
    Hmm, tokio neturėjo būti. Buvo ištrinti visi skelbimai, kurie yra vyresni nei 180 dienų. Mano supratimu, tokie seni jau nebeaktualūs. Jeigu papulė jaunesni, smarkiai nemuškite, susikelkite naujai, plyyyzzz

    P.S. Buvo ištrinta virš 10000 žinučių iš turgaus....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  8. #98
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Hmm, tokio neturėjo būti. Buvo ištrinti visi skelbimai, kurie yra vyresni nei 180 dienų. Mano supratimu, tokie seni jau nebeaktualūs. Jeigu papulė jaunesni, smarkiai nemuškite, susikelkite naujai, plyyyzzz

    P.S. Buvo ištrinta virš 10000 žinučių iš turgaus....
    nerandu kaip ištrinti. norėčiau ištrinti ir tvarkingai iš naujo įdėti. Jeigu gali Artūrai ištrink mano "parduodu auto audio sistema"
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  9. #99
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Ištryniau. Pagal požymius buvai užrakinęs temą, dėl to negalėjai ištrinti. Tau gi meniu „Temos įrankiai“ turi rodyti galimybę ištrinti, arba užrakinti.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #100
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Artūrai neduoda, yra tik close temą
    Jei dadirbsi iki galo bus labai gerai, nes senai reikėjo to, juk tik į naudą bus, mažiau bus šiukšlių. Peržiūrėk forumo teises, kažką busi praleidęs
    Last edited by magaizeris; 2013-05-03 at 03:17 PM.

  11. #101
    Ekspertas peris is on a distinguished road peris is on a distinguished road peris's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    35
    Žinučių
    1,787
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Hmm, tokio neturėjo būti. Buvo ištrinti visi skelbimai, kurie yra vyresni nei 180 dienų. Mano supratimu, tokie seni jau nebeaktualūs. Jeigu papulė jaunesni, smarkiai nemuškite, susikelkite naujai, plyyyzzz

    P.S. Buvo ištrinta virš 10000 žinučių iš turgaus....

    tada viskas aišku, mano skelbimas buvo stipriai senai įdėtas, tiesiog nugulės giliai skelbimų skiltyje. Tai aš nekurdamas naujo tiesiog papildžiau seną viskas ok.
    groja kaip iš kibiro

  12. #102
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ištryniau. Pagal požymius buvai užrakinęs temą, dėl to negalėjai ištrinti. Tau gi meniu „Temos įrankiai“ turi rodyti galimybę ištrinti, arba užrakinti.
    nea, leido tik užrakinti.. trinti pasirinkimo nebuvo. dėkui.
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  13. #103
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Sukurtas atskiras katalogas skundams/padėkoms. Naudokitės negailėdami klaviatūros, kuo daugiau informacijos bus šiame kataloge, tuo mažiau bus apgavysčių.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  14. #104
    Aktyvus Avgustas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    45
    Žinučių
    110
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    nu vat, pratrynėt, sumažėjo mano postai ir vėl aš naujokas

  15. #105
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Talking

    Citata Avgustas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    nu vat, pratrynėt, sumažėjo mano postai ir vėl aš naujokas
    pratrinsiu dar tavo flūdą tai galėsi iš naujo registruotis nes tiek pat postų turėsi
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  16. #106
    Aktyvus Avgustas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    45
    Žinučių
    110
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ernestas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    pratrinsiu dar tavo flūdą tai galėsi iš naujo registruotis nes tiek pat postų turėsi
    blyn

  17. #107
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ei Moderatoriai tai kodėl iki galo ne duodate teisių? kalba eina dėl temos ne tik rakinimo o ir ištrynimo. Lauksiu atsakymo

  18. #108
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata magaizeris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ei Moderatoriai tai kodėl iki galo ne duodate teisių? kalba eina dėl temos ne tik rakinimo o ir ištrynimo. Lauksiu atsakymo
    a nėr čia ko labai atsipalaiduot...............
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  19. #109
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata magaizeris rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ei Moderatoriai tai kodėl iki galo ne duodate teisių? kalba eina dėl temos ne tik rakinimo o ir ištrynimo. Lauksiu atsakymo
    magaizeri, Ernestas geresnio charakterio, aš bjauresnio. Visų pirma, paprašyčiau elgtis korektiškai ir suvokti, kad ne vien vaikai čia susirinkę. Leidimas atsakinėti tiesiai taisyklių temoje yra demokratijos apraiška, tačiau tai nesako, kad galima pereiti į anarchiją.

    Antra, išduosiu paslaptį, paties persona forume kabo ant plauko, ryšium su tuo, kad su pačiu susiję asmenys veisia forume klonus (o gal pats esi tas klonuotojas?) Pagauti klonai jau blokuoti, atsiras tampresnis ryšys su magaizeriu, bus blokuotas ir pats magaizeris. Beje, doras prisipažinimas man į PM būtų kaip ir nuodėmių atleidimas. Kai mane kas nors užerzina, aš būnu smarkiai piktas, ne tik blokuoju klonus, bet apskritai blokuoju ir IP adresus, o tai reiškia, kad prie šio forumo teks jungtis per proxy, o nemokamus aš labai greitai sugaunu, mokami užtrunka ilgiau.

    Apskritai, visi, kurių pagrindinis indėlis šiame forume yra tik dalyvavimas Perku arba parduodu, arba gal pirksiu gal nepirksiu dalyje + flood'as likusioje forumo dalyje, būkite ypač korektiški. Visus šio tipo dalyvius blokuoju labai lengva ranka.

    Beje, teisė trinti įjungta, „Administravimas“ berods turi būti pasirinkimas. Jeigu nerodo, man teks perimti vartotojo prisijungimą, kad išsiaiškinti kodėl vienas gali trinti, kitas ne....
    Čia mano atsakymas, lauksiu supratimo požymių
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  20. #110
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Šios dalies taisyklės papildytos 8 punktu. Būkite atsargūs
    Planuojama galimybė šį blokavimą anuliuoti piniginės pagalba, derinsime su Moderatoriumi.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  21. #111
    Rašytojas magaizeris can only hope to improve magaizeris's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2011
    Vieta
    Panevėžys
    Amžius
    34
    Žinučių
    332
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    kažkokia velniava ir nieko nesupratau kuo užkliuvau aš ir kokie dar klonai, čia jau kažką maišai nes aš nieko nepadariau ir net nedarau tarp kitko nieko įžeisti nenorėjau, tiesiog buvo tavo kalbėta apie šia privilegiją o jos nėra tai ir paklausiau, bet vat paišot man kažką apie ką net nenutuokiu
    Last edited by magaizeris; 2013-05-08 at 10:55 PM.

+ Reply to Thread
Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 2 3 4

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT