Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 22 iš 22

Tema: kokia nuomone apie Clarion DXZ-928R

  1. #1
    Jaunius Dzindzan is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Žinučių
    26
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą kokia nuomone apie Clarion DXZ-928R

    gal kas galite ji aprasysti ir pasakyti savo nuomone apie ji?? ar geras daiktas?? :smt020

  2. #2
    Aktyvus fingerprint is on a distinguished road fingerprint is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Žinučių
    114
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: kokia nuomone apie Clarion DXZ-928R

    Usinu ir dziaugiuos. Truputi sunku susigaudyt, kuri ten sistema grojimo uz kuria geresne, bet kai pripranti prie kurios vienos, tai ir OK kokius puse metu atrodo

  3. #3
    Naujokas paulinijus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Amžius
    43
    Žinučių
    89
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: kokia nuomone apie Clarion DXZ-928R

    asmeniskai man vertas demesio aparatas,cia matai daugiau skonio reikalas o aplamai kokia muzika klausais?

  4. #4
    Aktyvus okx is on a distinguished road okx is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    40
    Žinučių
    109
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Nenorėjau kurti naujos temo, tai prikeliu šia
    Gan seniai žvalgiausi į clarion'a dxz-928r/938r, vakar pagaliau pakliuvo į mano rankas 928.
    Po ilgų ir nuobodžių derinimu, skaitant "user manuala", taip ir nepavyko susireguliuoti
    Groja tikrai ne geriau gal net ir prasčiau už mano senuka alpine 9847, nors iš jo tikėjausi tikrai kur kas daugiau.
    Taip pat turėjau galimybę išbandyt alpine 9853r - tikrai patiko, aisq ne i6 pirmo karto pavyko viska susireguliuoti, bet, po poros dienų išgirdau, ko dar iš esamos aparaturos negirdėjau

    Tikėjausi, jog ir su clarionu 928 pavyks kažką panašaus išgaut iš esamų komponentų, bet deja
    Suprasčiau, jei nelabai gražiai grotu kažkuį muzikini žanrą, bet iš paskutinių eksperimentų, negroja nei džiazo, nei hous'o, nei sunkios muzikos

    Gal kas iš Vilniaus naudojasi tokiu ir galėtų šiek tiek pakonsultuoti ?
    Komponentai: Eton PRO 160X
    Stiprintuvas: alpine 3553 (jei gerai pamenu)

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Nevark, negroja šitas Clarion...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Gal kas nors išsprendė bėda, kodėl šitas clarionas nevisus kompaktus nori skaityti? nesvarbu jam, kad naujai įrašytas, nuskaito kas antra dainą, tai taip ir žaidi su mygtukais.... Sena nubraižytą kompaktą įdedi - groja be problemų Čia jam gal muzikos žanrai nepatinka? Nete radau, jog ne pas mane vieną taip, tai sakyčiau liga gal šių magų?

  7. #7
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Ten nieko ieškoti nereikia inete. Keiti lazerį ir važiuoja. Beviltiškas aparatas....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  8. #8
    Naujokas scorpionas1 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    43
    Žinučių
    65
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Iš asmeninio patyrimo galiu pasakyti, kad įdėjus kitą radija, sureguliavus viską ant nulių ir be jokių loudų ir filtų paleidus pirmas įspudis yra blogas, tai nors ir kiek ten reguliuotum ir derintum radijos skambėjimo nepakeisi.

  9. #9
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Na nežinau, šiaip nei klasikos, nei tikro roko jis negroja, bet va tokį pop-rock, tai šian atgrojo daug geriau nei kitus, net nustebęs buvau, kad taip įmanoma O dėl lazerio tai ir nesu garantuotas, pas meistra buvau nunešęs, sakė gyvas, nuvalė sluoksnį dulkių ir sakė skaitys viską, bet taip nebuvo... iki šiandien, kokių porą valandų įvairius kompaktus tryniau ir nieko, jokių trikdžių Pakėlę šiandien man magas nuotaiką Kodėl Artūrai sakote, kad beviltiškas aparatas, nejau labai genda?

  10. #10
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Iš Clarion žinau tik vieną grojantį moidelį, kokį ir taip visiems aišku. O kas liečia gedimus - tai taip, lazeris, juosta maitinanti skydelį neatlaiko gana dažnai. Jeigu lazeris pigus, tai tas šniūriukas ne pati pigiausia prekė. Tai aparatai tiems, kurie klauso akimis, aš deja esu ne iš tos kategorijos...

    Be to, man visi vartomi labai nepatinka, idiotizmas kažkoks. IMHO.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  11. #11
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Deja turiu sutikti, be tų "priubombasų" ir su plonesniu skydeliu clarionas man būtų daug patrauklesnis, bet savo kainos kategorijoj abejoju ar daug pranašesnių už jį grotuvų yra, juk nekiekvienas gali pirkinėti 9255

  12. #12
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Jeigu prisirišęs prie Clarion, žiūrėk į 8**. Nepamenu, bet ten yra pakenčiamų modelių. Bent jau buvo, seniai besidomėjau šia firma... gal bus kas daugiau supranta...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  13. #13
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą

    Bet 9255 šiaip ne karvę kainuoja. Man su transportavimu iš Azijos kaštavo beveik 700 litų, nemanau, jog tai daug super daug...

  14. #14
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    700Lt už grojantį grotuvą ne tik kad pigu, bet dar ir pigiau grybų.... Pora mėnesių negerk alaus ir sutaupysi
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  15. #15
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Čia jau kibirais reikia alų ryt

  16. #16
    Naujokas Renka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Žinučių
    66
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    gak kas zinote ar imanoma si Clariona pajunkti prie originalaus Chrysler CD keitiklio.Kad Alpine pajunkt galima tai zinau,bet va kaip su Clarion.Tarp CD keitiklio apvali fiske pajungimui.Man atrodo kad M-bus

  17. #17
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Citata Renka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    gak kas zinote ar imanoma si Clariona pajunkti prie originalaus Chrysler CD keitiklio.Kad Alpine pajunkt galima tai zinau,bet va kaip su Clarion.Tarp CD keitiklio apvali fiske pajungimui.Man atrodo kad M-bus
    Negalima...
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  18. #18
    Fuksas avaiblas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2007
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Na man asmeniškai susireguliavus ji normalei tai tikrai gražei skamba dar kai tokiu metu jį galima labai pigei nusipirkti tai už mažą kainą gausi gera kokybę, jei normalei susireguliuosi tik

  19. #19
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata avaiblas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Na man asmeniškai susireguliavus ji normalei tai tikrai gražei skamba dar kai tokiu metu jį galima labai pigei nusipirkti tai už mažą kainą gausi gera kokybę, jei normalei susireguliuosi tik
    Aš asmeniškai ir taip ir taip bandžiau reguliuot, bet ant galo palikau ant standart ir tada normaliausiai atrodė... Nežinau jis gražiai groja jei nereikia su daug garsų susitvarkyt, o jei visą eilę instrumentų reik atgrot iš kurių ir gitara elektrinę yra, tai viską mano sistemoj suveldavo

  20. #20
    Jaunius krempazz is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2010
    Amžius
    37
    Žinučių
    7
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    p. Arturai, tikriausiai neesat klauses 928r modelio, arba norit bet nerandat tokio, kad tokias nelogiskas nuomones rasot... ir sakydamas jog sitas aparatas negroja, statai save i klouno vieta...

  21. #21
    Savas darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko will become famous soon enough darko's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2009
    Amžius
    39
    Žinučių
    579
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata krempazz rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    p. Arturai, tikriausiai neesat klauses 928r modelio, arba norit bet nerandat tokio, kad tokias nelogiskas nuomones rasot... ir sakydamas jog sitas aparatas negroja, statai save i klouno vieta...
    aš čia prieš tai tvirtinau, kad jis groja, bet pasirodo reik sutikt su artūro nuomonę, negrojo jis mano muzikos kaip priklauso ir tiek

  22. #22
    Aktyvus okx is on a distinguished road okx is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2009
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    40
    Žinučių
    109
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Citata darko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš čia prieš tai tvirtinau, kad jis groja, bet pasirodo reik sutikt su artūro nuomonę, negrojo jis mano muzikos kaip priklauso ir tiek
    va va, galima sakyt, kad jis "groja", kol nepasiklausai, kaip iš tikro turi groti

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT