Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: Blaupunkt San Francisco CD70

  1. #1
    Regimantas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Blaupunkt San Francisco CD70

    Sveiki,

    Noreciau suzinot kokia nuomone apie sita head unita Kokiai muzikai labiau skirtas, pliusai/minusai. Buciau dekingas uz info

  2. #2
    Regimantas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Blaupunkt San Francisco CD70

    Tiesa uzmirsau dar 1 dalyka, ar didele itaka turi CD signal-to-noise ratio ir kokia funkcija jis atlieka?

  3. #3
    Anonymous
    Guest

    Pagal nutylėjimą Blaupunkt San Francisco CD70

    skyline serija neblogai skamba, bet CD70 snukutis nenusiima.... vien del to nepirkciau. Labai jau vagis trauktu

  4. #4
    Regimantas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Blaupunkt San Francisco CD70

    Na va, nusipirkau as sita BP San Francisco. Esu labai patenkintas, groja zymiai geriau nei mano senasis Pioneer DEH-P7000R. Zymiai graziau atkuria zemus daznius. Del detachable face nebuvimo truputi blogai, bet ka padarysi, teks priprasti nesiotis, nes kad ir nebutu to KeyCard ikisto, manau vagiu nevogti tai neitikintu. Tiesa labai patiko dar, kad islieka visi settingsai atjungus maitinima. Stai tiek prireklamavau BP gal kam nors mano sita nuomone pades.

  5. #5
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Blaupunkt San Francisco CD70

    Pagrindine problema - po 2 metu stalciuj kontaktai susidevi - reikia atsargiai istatyti...nes po to neveikia koks linijinis ishejimas... na o saugumo sumetimais - geriau nei nuimti priekine dali....(bent jau Kaune - ir be priekiu vagia..) Dziaugiames, kad esate patenkintas..
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT