Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 27 iš 27

Tema: Ar del dezes gali subas "pleprti"

  1. #1
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    pasidariau deze pagal reikalavimus tik fazikas 6cm per trumpas ir kai idejau suba jis plerpia taip atrodo kad ten viduj jo kazkas trinasi kaip kad apvijos atsokusios butu ar kazkas panasaus bet subas tai naujas tai nieko nebesuprantu kas yra ar gali tai buti del dezes? Nes kai subas ne dezej o ant zemes tai nera tokio to "plerpimo". Ta splerpimas tai toks kaip kad prie koloneles prikistum arti cipsu folijine pakeli ir kai jis juda nuo oro tai panasus garsas yra pas mane. Ir dar pas mane nera tokio astraus aiskaus boso biski toks per letas ar padedu jei deze prikimsciau kokia ten ta medziaga reikia?

  2. #2
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    o koks pas tave subas ir koks faziko diametras? pas mane buvo variantas kai plerpe del to kad buvo per mazas fazikas, be to dar samadelka....

  3. #3
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    pas mane subas JBL GT4-12 o fazikas 11cm skersmens nors ji ir visai isimu vistiek plerpia, nors ir kolonele antraip istatau istiek plerpia. Bet va isimta neplerpia.

  4. #4
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    turbut kažkas su garsiakalbiu, gali buti ir su pačia rite

  5. #5
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Citata "Dzaulis" rašė čia:
    pas mane subas JBL GT4-12 o fazikąs 11cm skersmens nors ji ir visai isimu vistiek plerpia, nors ir kolonele antraip istatau istiek plerpia. Bet va isimta neplerpia.
    Tai patikrink dezes vidu gal kokios kates ten apsigyveno )))

  6. #6
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Citata "Arunas B" rašė čia:
    Citata "Dzaulis" rašė čia:
    pas mane subas JBL GT4-12 o fazikąs 11cm skersmens nors ji ir visai isimu vistiek plerpia, nors ir kolonele antraip istatau istiek plerpia. Bet va isimta neplerpia.
    Tai patikrink dežes vidu gal kokios kates ten apsigyveno )))
    nespejo nuo silikono kvapo nugaistu

  7. #7
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Ar bandei uzkisti porto skyle? Greiciausei tai porto keliamas triuksmas. Manau portas pas tave su ne uzapvalintais galais. O del velavimo tai reikia kad dinamikas prasidirbtu kokia savaite ir tada bandyti sureguliuoti.

  8. #8
    Eduard
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Sveikas, jei man atsiusi to subo parametrus, tai as tau pasakisiu kokio turio deze turi buti maziausiai ir kokio skersmens fazikas maziausiai turi buti ir atitinkamai jo ilgis.
    Ydde@one.lt

  9. #9
    Eduard
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Radau paramtrus, tai galiu pasakit kad as dariciau uzdara deze 32 litru. Su faziku toj pacioj dezej ne patarciau daryti, nes labai sunku padaryti kad ne plerptu, del ilgio faziko(per ilgas, virs 25 cm, o tai ne patartyna), be to kaip tu ji italpinsi i deze. To labiau kad jis kals 106.72 Db is 91.5 watu, bet gali daryti deze nuo 21 litro iki 44 litru, su saliga kad bosai bus "aukstesni" is mazesnes dezes. As manau kad masinoj tai uztenka, beto bosai daug greitesni uz fazika. Su faziku siam subui ne gerai nes visada plerps ant didesnes galios su saliga kad fazikas iki 25 cm.

  10. #10
    Eduard
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Atsizvelgiau i Xmax, Pe nuo 20hz ir Qtc iki 1.0. 21 litro dezej laikis 150 watu(108.88 Db), 44 litru dezej laikis 62 watu(105.03).

  11. #11
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    dekui uz atasakymus siap triuba tai paprasta be apvalintu kampu. reikes deze kita pasidaryti nes vistiek per didele vienu cm padariau ir i bagazine niekaip neikisu

  12. #12
    Savas Svajūnčikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    45
    Žinučių
    648
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Citata "Dzaulis" rašė čia:
    dėkui uz atasakymus siap triuba tai paprasta be apvalintu kampu. reikės deže kita pasidaryti nes vistiek per didele vienu cm padariau ir i bagazine niekaip neikisu
    Na tai per šventes padirbėjai? Padirbai naują dėžę? Kaip ten reikaliukai?

  13. #13
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    nieko nepadirbejau nebuvo laiko nedariau dar kitos dezes vaziusiu siandien pas tus kur pirkau gal tures kokia deze imes paziuresiu kaip groja tada ir spresiu ka daryti jei viskas gerai su subu deze perdarysiu.

  14. #14
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    na va pasidariau normalia deze be faziko ir jokio plerpimo nebeliko reikes dar sieneles viduj kuo nors ismusti. Kaip ar tiktu parolonas?

  15. #15
    Savas Nerka is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    518
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Citata "Dzaulis" rašė čia:
    na va pasidariau normalia deže be faziko ir jokio plerpimo nebeliko reikės dar sieneles viduj kuo nors ismusti. Kaip ar tiktu parolonas?
    Tai aš tau ir sakiau kad plerpia fazikas o ne gargalas, gal kada dar sugryši prie fazinės dėžės (aišku su normaliu faziku). O uždaros dėžės išklojimas didelio efekto neduos.

  16. #16
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    42
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Citata "Nerka" rašė čia:

    Tai aš tau ir sakiau kad plerpia fazikąs o ne gargalas, gal kada dar sugryši prie fazinės dėžės :) (aišku su normaliu faziku). O uždaros dėžės išklojimas didelio efekto neduos.
    nu gal didelio ir neduos, bet bandyti tikrai verta.

  17. #17
    Ekspertas Arunas B is on a distinguished road Arunas B's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,243
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Citata "Dzaulis" rašė čia:
    na va pasidariau normalia deže be faziko ir jokio plerpimo nebeliko reikės dar sieneles viduj kuo nors ismusti. Kaip ar tiktu parolonas?
    Sieneliu tau klijuoti nereikia tiesiog pridek palaido sintepono ir viskas.

    Sieneles reikia klijuoti tik ventiliuojamose dezese nes kitaip visas paralonas ar sinteponas atsudurs salone.

  18. #18
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    o kur pirkti to sintepono ir kiek jis kainuoja? O gal galima kaip s-90 paimti vatos ir privaryti?

  19. #19
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    aisku tai taip biski brangoka jauciu kad bandysiu k apigiau sugalvot kokia vata kaip kad s-90 i pedkelne

  20. #20
    Savas Svajūnčikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    45
    Žinučių
    648
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Na na

    Citata "Dzaulis" rašė čia:
    aišku tai taip truputį brangoka jauciu kad bandysiu k apigiau sugalvot kokia vata kaip kad s-90 i pedkelne
    Sinteponas centus kainuoja pirkau 5cm storio firmoj Audėjas, ten prie Olandų žiedo, sumokėjau gal 8.5lt už 1,4m2 . Jei ka paaiskinsiu tiksliau kur randasi.

    .....taip, nesuk cia sau kiausiu, kad varyk ir nusipirksi!

    P.S. Garsas lengvai prikimsus sintepono kardinaliai pasikeite i geraja puse (bent jau pas mane).

  21. #21
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą Re: Na na

    Citata "Svajūnčikas" rašė čia:
    Citata "Dzaulis" rašė čia:
    aišku tai taip truputį brangoka jauciu kad bandysiu k apigiau sugalvot kokia vata kaip kad s-90 i pedkelne
    Sinteponas centus kainuoja pirkau 5cm storio firmoj Audėjas, ten prie Olandų žiedo, sumokėjau gal 8.5lt už 1,4m2 . Jei ka paaiskinsiu tiksliau kur randasi.

    .....taip, nesuk cia sau kiausiu, kad varyk ir nusipirksi!

    P.S. Garsas lengvai prikimsus sintepono kardinaliai pasikeite i geraja puse (bent jau pas mane).
    sorry nuliukas ne wietoj buvo bet atsimenu kad pirkau vilkpedeje bazese kas norit vaziuokit nusipikrsit patyso kur tixliau ta pardofvke yra nupaskok plz :mastau:
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  22. #22
    Pauliuxas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    na tai gal padesite ir man.

    subas lygiai toks pat, deze uzdara, 42L , vidus niekuo neklotas.
    problema tame kad veluoja bosas, toks vaizdas kad jis visai atskirai ne i tema groja. taippat bosas gal kiek perkietas ir "staigus" (tikiuosi supratot ka norejau pasakyti).
    kaip man spresti sitas problemas???

  23. #23
    Dzaulis
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    as tai dariau 34l deze ir dar prikisau sintepono nemazai ant galines sieneles ir sonines plonai isklojau tai gan padoriai skamba.

  24. #24
    Pauliuxas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    o kokio galingumo pas tave stipras?? koks grotuvas (siaip idomu kad palyginti).

    gal tu is kauno? butu idomu isgirsti, nes as saviskiu visai nusivyles ir dabar laukiu patarimu kaip klaidas taisyti :roll:

  25. #25
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    Citata "Pauliuxas" rašė čia:
    na tai gal padėsite ir man.

    subas lygiai toks pat, deže uždara, 42L , vidus niekuo neklotas.
    problema tame kad veluoja bosas, toks vaizdas kad jis visai atskirai ne i tema groja. taippat bosas gal kiek perkietas ir "staigus" (tikiuosi supratot ka norejau pasakyti).
    kaip man spresti šitas problemas???
    Dėl problemų susijusių su visom boso "negrojimo"(vėlavimai,baubimai,fazik o švilpimai ir šnypštimai, ir t.t.) priežastym geriausia aišku kovot paklausius ką bosas groja ką ne. Gan sunku ką nors patarinėt kaip gydyti, jei nežinai tiksliai nuo ko gydyti. Labai daug klausimų kyla negirdėjus kaip iš tikrūjų tas bosas groja : gal stiprintuvas lėtas, gal jautrumas per daug atsuktas,gal neteisyngai pasirinktas krosoverių dažnis,gal neatitinka fazė,gal dėžė kiaura,gal neatitinka dėžės tūris ar konstrukcija ir t.t.
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  26. #26
    Pauliuxas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    na tokiu atveju reiks jauciu vaziuoti ten kur man ta deze dejo (gan rimtra firma) ir tegu tvarko.
    tik kad tokia problema, man ten dejo mazdaug pries pusmeti, tai jauciu nebelabai prisimins

  27. #27
    Savas boolve is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Amžius
    42
    Žinučių
    322
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ar del dezes gali subas "pleprti"

    prisimins savo darba jei tik nepeakeite darbuotoju..

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT