prikeliu tema su klausimu:
gal zinote kaip pajungta yra audio sistema audi a6, prieky ir gale duryse yra 16ukai midbosai ir piscialkos, bagazineje, plastmasineje dezuteje, sparne imontuotas subwoofer'is...ir kaip suprantu yra kazkoks kaip vidinis stiprintuvas.nuo kurio jungiasi tas subukas, bet tuo paciu ir galines koloneles...o priekines? nes pakeitus maga i pioneer 2900 ir jungiant nuo jo vidinio stiprintuvo, tai priekines koloneles groja tyliai palyginus su galinemis.tai va klausimas, tose masinose nuo gamyklinio stiprientuvo pajungtas tik galas ir subas, ar ir priekis buna pajungtas? nes nieko nebesuprantu,teks manau ten savo laidus prasivedziot, nes pirikupai prigrybave juodai...