Sveiki,

siekdamas, kad šis ir naujai ruošiamas kitos srities forumas būtų kaip galima kokybiškesni ir būtų išvengiama spaminimo tiek asmeninėmis žinutėmis, tiek pačiame forume atlikau keletą bandymų - pabandžiau rimtuose užsienio forumuose truputį paspaminti. Tai yra nusiųsti vieną kitą pasiūlymą ieškantiems paslaugos forumo dalyviams. Man užteko padaryti gal kokius 5-7 pasiūlymus skirtinguose forumuose ir iš manęs buvo atimta teisė kažkuriam laikui naudotis personalinėmis žinutėmis ops: Svarbiausiai buvau neatsargus, ir paspaminau ir tame forume, kuriame man aktualu labiau pirkti, nei parduoti :smt017
Kitas pavyzdys - užteko atvirai išsakyti kritiką (teisingą), tačiau ne vietoj (panašiai kaip kad pas mus „gal pirksiu gal nepirksiu“) man taip pat parėjo 15 baudos taškų ops:
Bandyti registruotis kitu vartotoju nematau prasmės, nes žinau, kad jei norės, tai pagaus O Taigi reikia atkentėti bausmę
Esmė tame, kad kol kas šiame forume yra anarchija ir betvarkė totali. Tai nepriduoda prestižo ir pasitikėjimo. Pradžiai prašymas ypač norintiems parduoti paslaugas. Nebūkit įkyrūs, jeigu interesantas Jums neskambina duotu telefonu, nerašo PM ar el. paštu ir neskuba pirkti, tai reiškia kad šiuo metu interesantui neįdomus duotas pasiūlymas. Kam bus įdomu, tas susisieks. Nedarykim čia turgaus ir apskritai gyvenkim draugiškai.
Palaipsniui bus sudarytos geresnės sąlygos norintiems parduoti prekę, paslaugą, taip pat norintiems pirkti. Žinoma visa tai perkelsim į taisykles.
Planuojama „Skelbimų Lenta “ forumą skaidyti sekančiai:

1. Specialios paslaugos i-Klubo nariams
viduje:
a) Auto aparatūros montavimo paslaugas
b) Auto signalizacijų montavimo paslaugos
c) Automobilių elektronikos remonto paslaugos
d) Automobilių tiuningo paslaugos
e ir tt) pagal pareikalavimą

Skelbimo padavimo tvarka sekanti:
Skelbėjas pateikia tikslų siūlomų paslaugų aprašymą, konkrečias kainas. Aparatūros montavimui, tiuningui darbų pavyzdžius, jeigu pasiūlymas terminuotas - akcijos galiojimo laiką, nuolaidos dydį šio forumo registruotiems dalyviams, tikslias savo koordinates. Bus dar patikslinti reikalavimai, dėl maksimalaus paslaugų skaičiaus viename skelbime ir kt.

2. Specialūs garso įrangos pasiūlymai i-Klubo nariams
a) Automobilinės garso įrangos pasiūlymai
b) Buitinės garso įrangos pasiūlymai

3. Dėvėta automobilinė įranga
4. Dėvėta buitinė įranga

Ir panašiai su kitomis galimomis sritimis.
Į mėnesį, asmuo ar firma galės skelbti ne daugiau kaip vieną nemokamą skelbimą. Nemokamuose skelbimuose negalės būti jokių nuorodų į išorinius tinklapis, skelbimų lentas ir tt. Komentaruose negalės būti jokių replikų, pasityčiojimų, kainų derybų ir kita. Tik konkretūs klausimai, atsakymai.


Jeigu turite pageidavimų, pasiūlymų prašom juos rašyti čia. Apmastysim, apsitarsim