sveiki
koky lygio reguliatoriu rinktis ?
radau dietz PC1-615 jis geras ar blogas?
http://www.kenwood-centras.lt/index....=6&cid=197
sveiki
koky lygio reguliatoriu rinktis ?
radau dietz PC1-615 jis geras ar blogas?
http://www.kenwood-centras.lt/index....=6&cid=197
manau tikrai geriau,patogiau nei bejo, jei to negali atlikti magnetola, :smt023tomas link=topic=3968.msg39765#msg39765 date=1151486496 rašė čia:
As asmeniskai panasu naudoju ir nesiskundziu. Nes neprilakstysi i bagazine pakeitus cd reguliuot.
Nu bet kaina išpūsta tai nežmoniškai. Panaudoti operacinukai turbūt kainuoja nedaugiau pusantro lito, o gamintojas juos perka kogero po 50ct, nes ima kelis tukstančius iš karto, potencikas taip pat bus neypatingas. Galimas daigtas, kad ten apskritai tik potenciometras ir yra. Gal kas buvot išarde tokį?
Natūralu, šito tipo prekės yra brangios. Kaina žinoma nuo detalių priklauso mažai. O iš kitos pusės, manau už tuos pačius pinigus vargiai apsiimsi gaminti šį daiktą![]()
SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos
Jeigu jau gaminti tai rimtą daigtą.
Reiškia kukliai pradžiai 300-500 lietuviškų pinigų pradžiai detalėms :-D
SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos
:supz:
O nesueitų šiam reikalui tiesiog potenciometras? Tiek magas (išėjimo) tiek stiprintuvas (įėjimo) buferį/kartotuvą greičiausia turės ir tas potenciometras nieko blogo nedarys. Ar dar yra kokių niuansų?
Žinoma kad sueitų, bet padaryk dėžutę įkišk potenciometrą, pajungimo lizdus, pritaikyk panašią rankenėlę ir tada pasakyk kainą![]()
SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos
Sutinku, jei kalbam apie produktą gaminamą parduoti ir gaminamą ne automatizuota linija, o čia žmogus gali ir pigiau išsiversti.
man stiprintuvo V-BASS remote laidą buvo kažkas (gal gesintuvas, gal žmona su kokiu kibiru) ištraukę tai maniau kad pats reguliatorius nusprogo tai sustojau prie radio- buitnės remonto kad pažiūrėtų (ten kaip Artūras minėjo nieko nėra tik potencas ir lizdas laidui) ar turi tokį patecą ir gal kad naują padarytų (visą reguliatorių bet be dėžutės) sako ok 50lt. aš irgi ok (juk ne 5000) duodu jam pasižiūrėt senuko modelį parametrus- jis matuoja ir sako kokio b... tu prie jo lendi - jis puikiai veikia!!! tada ir supratau kad laide bėda.
o jei pas kokį auksarankį dėžutę darysi??? net kalvis su svarke 20 paims kad valandą pasikrapštys bet dėsi tai ne į traktorių!!!
+37061857133 edmas
elektronikos prekėse buna plastmasines dėžutės po kelis litus.Edmas link=topic=3968.msg40329#msg40329 date=1152470795 rašė čia:
kas yra garso reguliatorius tas kuri tu nori pirkti. tai paprasta patenciometras. tavo norimam garso reguliatoriui net dezutes nereikia . ji puikiai susimontuosi kaskur masinos paneleje.tingiu dėti cia nuotraukas.
tas su daznio reguliatoriu jau truputi brangesni, bet nevirsys 10lt. jis nuotraukose
*Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
---------------
tel. +47 46 222090
info@caraudio.lt
www.caraudio.lt
Bookmarks