Citata WeaveR link=topic=4034.msg40370#msg40370 date=1152550213 rašė čia:
Sveiki, :smt100

ka pasiulytumet prie PG octane r15 monobloko?
patinka svarus, gilus, minkštas bosas muzika pop, dance, techno ir pan.. siuolaikine jaunimo
galvoju apie swr 1245(22) arba apie ka nors is audiobahn skyriaus..
:smt100
as labiau uz pg ir swr audiobahanai geri ,bet daug reikalauja is stiprintuvu nebent yra vienas bandpas ledinis modelis 400w rms 4 omai,svr pagal kaina skaitau labai neblogai tik ,kad sunkus siaip groja gerai tavo muzikai kaiptik