va mano stiprintuvai: tinly 1000w 4kanalai po x watu- kaina apie 270lt naujo- groja taip baisiai kad klausyt neimanoma, ir net subui netinka nes nivelnia watu neturi ir boso normalaus neturi, aisku filtrai tai visi imanomi. siaip skamba blogiau nei biudzetine firmine magnetola turbut, nei datalumo nei stereo efekto nei skaidrumo nerasta. kitas stiprintuvas sony xm-d1000p5 - 500w rms prie 4om ir 900w rms prie 2om, - bent suba iskocioja, nekaista ir nivelnia akumo nesodina. toliau tai nieko labai gero irgi negaleciau pasakyt reguliavimu mazoka, zemas neper tampriausias ir vidutiniskai kontroliuojamas. dar denon 3040 senukas tipo a klases 4*35w du maitinimai. jokiu reguliavimu neturi tik lygio . groja labai svelniai (dumblinai kaip kas pasakytu) vokalas gan atviras (siek tiek griebia uz sirdies net) formuoja labai didele scena tik instrumentai toje scenoje gan suvelti, zemas neblogas. auksti biski pamuilinti ir pasaldinti. bet iki mano gainklyno tai dar toloka jam- detalumu ir skaidrumu pralaimi. dar banziau nakamichi pa2100 atrodo 2*100w gal 800lt, bet tik ant subo uzmetes buvau, tai zemas daug staigesnis, tampresnis ir net gilesnis pasirode nei sony ,bet irgi ne stebuklas. tiek mano bandytu stiprintuvu ant mano jvc sh99 , eton 10cm viduriuku , mt22 aukstuku ir hx300 subiuko - 190 sedane .