+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: ar reikalingos elipses gale

  1. #1
    Naujokas zippo is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Žinučių
    43
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą ar reikalingos elipses gale

    pas mane mage yra funkcija, kuri atjungia nuo galiniu koloneliu aukstus, palieka tik zemus, ar verta man deti gale elipses tik zemiems, piekyje komponentai, gale veliau bus subas , pas mane porsche 924, vietos elipsem yra sonuose, salia arba gal tiksliau virs galiniu sedyniu, elipses butu apie 40 cm nuo priekiniu sedyniu, is tikruju tai liko du laisvi isejimai ant stiprintuvo, tai lenda i galva visokio nesamones. patarkit
    aciu

  2. #2
    Aktyvus Mariozas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    224
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą ar reikalingos elipses gale

    gera masiniuke :wink: o tavo elipses tik zemo daznio ar standartas kiausinis su visu arsenalu aukstu ir vidutiniu? o pas tave yra gale sedynes? jei nedesi i gala komponentu taj keleiviam kazkaip bus nemalonu klausyt ir subo ir elipsiu bumbsejimo. nors ka as tau patarsiu, cia tik mano nuomone :roll: gal ka ir padejau 8)
    Watai watai watai... O kur muzika?

  3. #3
    Naujokas zippo is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Žinučių
    43
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą ar reikalingos elipses gale

    pas mane sedynes gale yra , tik netikiu, kad ant ju kada nors sedes keliaiviai, man jos geriausiai tinka pasideti ant kiekvienos po alaus skardine , elipsiu as isvis neturiu, jei pirkciau, tai pilno diapazono (dvieju ar triju juostu, pats nezinau, nors tik zemu lyg ir nebuna), tiesiog atejo tokia mintis, nes kazkur paskaiciau, kad jei gale elipses groja vien tik zemus, tai uzpildo kazkoki zemu dazniu diapazona ( neva komponentai tokiu zemu nebegroja, o subas groja daug zemesnius), tik ten buvo pasiulymas nukirpti kitu juostu laidelius ( man kirpti nereiketu, kaip sakiau mage yra funkcija, kuri aukstus atjungia galinems kolonkems). pats as zalias, gal kas susidures, prasau atsakyti
    p.s.as skaiciau daug infos apie tai, kad gale kolonkes nx nereikalingos, pats keleta kartu klausiau skirtingas masinas, kur tik komponentai ir subas, man patiko, bet visdelto?
    nepyzdavokit, parasykit verta ar ne

  4. #4
    Savas 6x6 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    45
    Žinučių
    465
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą ar reikalingos elipses gale

    yra elipses midbasines, signat firmos.
    As tai deciau gale pilna spektra grojancias.
    Vien priekio komponentai ir subas sudaro scena, bet nepalieka erdves.
    SUBARU AUTOMOBILIŲ REMONTAS IR NUOMA
    DIAGNOSTIKA VISIEMS SUBARU MODELIAMS;http://www.premus.lt
    37-323233;610-26939;Betygalos g.14,Kaunas N54.90435;E23.88318
    taip pat FB:
    http://www.premus.lt
    http://www.forester-tuning

  5. #5
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    47
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą ar reikalingos elipses gale

    Citata "zippo" rašė čia:
    pas mane sedynes gale yra , tik netikiu, kad ant ju kada nors sedes keliaiviai, man jos geriausiai tinka pasidėti ant kiekvienos po alaus skardine , elipsiu as isvis neturiu, jei pirkciau, tai pilno diapazono (dviejų ar triju juostų, pats nežinau, nors tik zemu lyg ir nebūna), tiesiog atejo tokia mintis, nes kažkur paskaiciau, kad jei gale elipses groja vien tik zemus, tai uzpildo kazkoki zemu dažnių diapazona ( neva komponentai tokiu zemu nebegroja, o subas groja daug zemesnius), tik ten buvo pasiulymas nukirpti kitu juostų laidelius ( man kirpti nereikėtų, kaip sakiau mage yra funkcija, kuri aukstus atjungia galinems kolonkems). pats as žalias, gal kas susidures, prašau atsakyti
    p.s.as skaiciau daug infos apie tai, kad gale kolonkes nx nereikalingos, pats keleta kartu klausiau skirtingas masinas, kur tik komponentai ir subas, man patiko, bet visdelto?
    nepyzdavokit, parasykit verta ar ne
    "Garsinau" draugo tokį paty automobilį kaip ir tavo : į duris(midbass) paprasti komponentai (2 juostu ) aukšti į stoikes, 2 mažučiai stiprintuvai po bardačioku ir 20 cm sub. Skambina jis man ir sako: ką čia b... pridarei??? Galvojau kad kas negerai- pasirodo žmogelis užsikaifaves nuo muzikos pamiršo kokia pavara važiuoja ir iki Kauno kokiu 40 km mynė 4 pavara ir mėgavosi muzikos garsais. :lol: tai tiek apie paprastą garsą mažyčiuose automobiliuose.....
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT