Neesu video šalininkas,bet duosiu patarimą.Tai patikrinta ir tikra,kaip,kad šiemet nėra žiemos Nusipirk VIDO 213 ar panašų DVD pleerį.Dabar yra nuo 99 lt. naujas. Užbėgdamas už akių pasakysiu,kad "kokybe" nenusileidžia aparatams,kad ir už 1000lt.(Juk tai video ir priedo cyfra). Labai norint patobulinti reikėtų maitinimo kondensatorių talpą patrigubinti ir garso išėjimų kondus pakeisti popieriukais (!!!).
Ir turėsi daigtą kuriame optika,5:1,kompeksinis stereo, S-video,scart ir visi kiti įmanomi išėjimai-įėjimai.Net caraoce yra . Ir galvos nereikės sukti dėl papildomų BALALAIKŲ kaip,kad DOLB...(ajobas) ir panašių priedų
Bookmarks