Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 13 iš 13

Tema: Subas i e34

  1. #1
    Naujokas 2BIG4U is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2005
    Žinučių
    36
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Subas i e34

    Esu jau rases, bet galutines nuomones taip ir nebuvo. Baigiau mokykla, padirbau vasara, atsirado pinigu Nenusimanau daug tose akustikose bet zinau esminius daiktus kuriu man reiktų: subo su deže ir stiprintuvo. daug diskusiju nenoriu. nes cia tuoj pat visi apie Varžybas sapalioja. Prašau padėti issirinkti 1000lt ribose tuos dauktus. gali buti ir nenauji, bet geriau nauji. Jei galima ir pigiau tai dar geriau. svarbu kad būtų pritariantis neveluojantis svarus zemu dažnių garselis masinoje. Kiek anksčiau rašiau tai buvo nutarta tame modelyje dėti ir montuoti viska i sliudziu vieta. Nesu gamines dėžių bet si ta pabraiziau, gal ir neitema. http://img442.imageshack.us/img442/4703/clip20fi.jpg as galvoju kad taip sutaupysiu vietos bagaze(nors gal cia ir nereali ideja) klausimas toks: jei deže ilga ir auksta, ar nebus tik ji per plona? palieku daugiau Jūsų nuomone. dėkui uz pagalba.

  2. #2
    Savas Liveris is on a distinguished road Liveris is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Siauliai
    Amžius
    44
    Žinučių
    853
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Na taip kaip nori daryti, gali tik uždarą dėžę. O dėl ilgio ir aukščio, tai priekinę sėnelę padaryk kokiu 4 cm storio, o šonines gali ir 2 cm, tik sujunk su skersiniais su prieįšinga siena.

  3. #3
    Savas EXONN is on a distinguished road EXONN's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    39
    Žinučių
    499
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Nemanau kad bus perplonos, kažkur jau buvo rašyta, kad dežės forma neturi įtakos garsui...
    Alpinistas...

  4. #4
    Naujokas 2BIG4U is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2005
    Žinučių
    36
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Esmė ne formoje. Dėžė bus ilga ir aukšta, pagal (pagal subo) litražo išmatavimus atitinkamai ji turės būti plona. Taip? Taip. O tada kyla klausimas: ar pats subas tilps i ta dėžę? Gal cia mano variantas visiška nesamonė, bet paklausti juk galiu. Iš šonu palikau vietos kad būtų galima prisukti vertikaliai du stiprintuvus, na manau kad taip sutaupyciau vietos bagazinėje.

    Bet niekas neatsake koki stipra ir suba pirkti. Darysiu ne pats, vesiu i firmą kad sujungtų ir viską sumontuotų.

  5. #5
    Savas ttadaz is on a distinguished road ttadaz's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    623
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Kas montuos,tas ir patars,ką pirkti...
    Real master saund (RMS)

  6. #6
    Naujokas 2BIG4U is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2005
    Žinučių
    36
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Tie kas montuos, siulys savo aparaturą, bet gal uz tą pacią kainą galima kažką kitą ir geriau. todel ir prasau patarti, bus galimybė palyginti.

  7. #7
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Jeigu montuotoją pastatysi prieš faktą, abejoju ar bus kokybiškas rezultatas. Ypač, kai kalbam apie palyginus mažą biudžetą. Už 1000 LT net stiprintuvas geras subui neišeina... Mano manymu, čia turi būti pasirinktas konpromisas, tarp kainos ir kokybės. Taip pat turi žinoti kiek apskritai pinigų žadi išleisti ir tada su montuotoju bandyti parinkti variantą. Grubiai gali skaičiuoti, kad darbas minimaliai kainuos ~300 LT Apie 100 LT medžiagos, apie 100 LT laidai (labai kukliai). Ir darbas už tokius pinigus tikrai nebus atliktas labai kokybiškai.
    Dabar gali skaičiuoti kiek tau lieka pinigų subui su stiprintuvu. Su tokiu biudžetu geriausiai darytis viską pačiam arba pierkti gatavą gaminį ir pačiam jį susimontuoti.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  8. #8
    Naujokas 2BIG4U is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2005
    Žinučių
    36
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Aš suprantu kad tau tas 1000lt skamba juokingai. Man tai yra nemažai. Na gal visai nenuvertink, manau kad už 1000lt jau šis tas išeina. Jei skaičiuotumem tik dvi prekes: subą ir stiprį. 350-400 subas, 650-600 stipras. (+/- 100lt) Pas daug ką groja hercai po ~300lt, ir visai nieko. Man ne varžyboms reikia Į kosmosą nekilsiu. todėl aš galvoju kad žmogui mylinčiam muziką 1000lt užtenka.

    Galva Alpine CDA-9853

    Mano klausimas toks: Nuspresta buvo kad geriausias variantas į slidžių angą. Kaip turi atrodyti viskas? Kokia dėžė (nes mano tikriausiai ne į temą)? Gal kas foto turi? Arba brėžinuką su paint`u padarytų? Firmos kurios montuoja(pvz Šiauliuose soundstream) siūlo tik savo asortimentą (soundstream, poweracoustic ir t.t), bet gal yra ir iš pionieriaus, kenwodo alpino kas nors padoraus uz tą pačią kainą?

  9. #9
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Citata 2BIG4U link=topic=4237.msg42724#msg42724 date=1156186354 rašė čia:
    Aš suprantu kad tau tas 1000lt skamba juokingai.
    Man niekaip neskamba, tik rašau faktus. E34 negausi gero žemo be rimtų investicijų, greičiausiai gausi tik plaktuką. Kaip suprantu, yra gamykliniai garsiakalbiai su CDA-9855. Taip ?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #10
    Naujokas mindelizs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    91
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    nori galios nuaik i sklepa paismk 2x12 EVR su dezute bus api 700lt dasimesk 200lt paimk stipra vietos nepamenu modelio ir bus :smt020 :smt023 :smt026 :smt077v Mane turbut durnu palaikysit

  11. #11
    Savas pharaon is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    37
    Žinučių
    271
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    Citata 2BIG4U link=topic=4237.msg42724#msg42724 date=1156186354 rašė čia:
    Aš suprantu kad tau tas 1000lt skamba juokingai. Man tai yra nemažai. Na gal visai nenuvertink, manau kad už 1000lt jau šis tas išeina. Jei skaičiuotumem tik dvi prekes: subą ir stiprį. 350-400 subas, 650-600 stipras. (+/- 100lt) Pas daug ką groja hercai po ~300lt, ir visai nieko. Man ne varžyboms reikia Į kosmosą nekilsiu. todėl aš galvoju kad žmogui mylinčiam muziką 1000lt užtenka.

    Galva Alpine CDA-9853

    Mano klausimas toks: Nuspresta buvo kad geriausias variantas į slidžių angą. Kaip turi atrodyti viskas? Kokia dėžė (nes mano tikriausiai ne į temą)? Gal kas foto turi? Arba brėžinuką su paint`u padarytų? Firmos kurios montuoja(pvz Šiauliuose soundstream) siūlo tik savo asortimentą (soundstream, poweracoustic ir t.t), bet gal yra ir iš pionieriaus, kenwodo alpino kas nors padoraus uz tą pačią kainą?
    O kur pinigai laidams,saugikliams,etc.. + darbui? :smt017

  12. #12
    Naujokas mindelizs is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    91
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    del laidu neproblema nuais i senukus ir susipirks ;D Juokauju zinoma O

  13. #13
    Naujokas 2BIG4U is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2005
    Žinučių
    36
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Subas i e34

    priekyje ne gamykliniai Hertz HV-130

    pas mane 53 ne 55

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT