Teko girdėt OBMW3 buvo,fazikinėj dėžėj,tai visai nieko.Nors nemano skonis.Tau perkant reikia atkreipt dėmesį į rites,jei dvi tai geriau 2po2Ohm.O stipras manau patems bet kokį už tokius pinigus.
Teko girdėt OBMW3 buvo,fazikinėj dėžėj,tai visai nieko.Nors nemano skonis.Tau perkant reikia atkreipt dėmesį į rites,jei dvi tai geriau 2po2Ohm.O stipras manau patems bet kokį už tokius pinigus.
Bookmarks