nu ir isiguldziau as ta free air pionieriu i savo palange, ka, masina visa dreba, skardos tarska, bet siaip atrodo kad kazko truksta, beveik visiskai nera slegio, ir kiek mazoka pacio boso. tai kame cia problema, ar taip todel kad cia free air, ar ka nesureguliaves turiu, ar gal dar kokia velniava? ai o jungiau as ji nuo magnat the rock 800, bridzu nuo 260 rms. gal kas ka turit patart?