jo kainos tai ziaurios, noreciau geriau pats pasigaminti bet kai nesigauna tai nezinau nei ko pasiklaust nes is pazystamu niekas tuom neuzsiima ir neismano man tai itartinas tas 34,5 ltr ar jis nera per mazas???