Manau ,kad pas tave kazkas prastai sureguliuota, gal pabandyk su stiprintuvu suderinti tuos pionieer'ius,kad jie ne pergrotu tavo subo.O gal paprasiausiai tavo stiprintuvas per silpnas jam???? O dabar kitiems, pagalvokit ,kaip isgyventi is tokio darbo ,kai visokie gudrus musa kainas,kas kaip begali.Jus musit kainas ,mes kelsim dar.ir manau ,kad tokiais reikalais turetu pasirupinti Alpine distributorius.Nebent tokiu Lietuvoje nera!!!!!!!!!!
Bookmarks