+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 25 iš 25

Tema: del bitumo

  1. #1
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą del bitumo

    buvau siandien pikti bitumo bet pamates likau truputi nesusiprates.. nuejau i masinos dazu parduotve ir sakau reikia bitumo. tas parode kampe guli ant zemes keliu rusiu lapai. nueinu paziuriu o jis man pasirode kazkoks plonas.. kokio storio turetu buti bitumas kad tiktu vibroizoliacijai durelem? buvo 3 rusiu bitumas: 1. labai plonas (~1-2mm) bet matosi supresuotas kaina 0.5*1m 20 lt 2. storesnis bet nesupresuotas. toks minkstesnis jis. kaina 0.5*1m 14 lt 3. gal dvigubai o gal net ir trigubbai storesnis uz pirma, minkstas, labai mazi lapukai mazdaug 20*40cm kaina 17lt.
    kluris is siutinkamiausias?? ar nei vienas???
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Bitumą rektų pirkti pas instaliuotojus.Nusipirksi kas reikalinga ir už tuos pačius pinigus gausi kvalifikuotą konsultaciją kaip jį klijuoti.

  3. #3
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Citata Artūras S link=topic=4668.msg46770#msg46770 date=1163161001 rašė čia:
    Bitumą rektų pirkti pas instaliuotojus.Nusipirksi kas reikalinga ir už tuos pačius pinigus gausi kvalifikuotą konsultaciją kaip jį klijuoti.
    kuo skiriasi bituma spirkta spas instaliuotojus ir firminej parduotuvej??? speju kaina...kazkada buvau pas instaliuotojus tai jie uz kvadratini metra uzsiplese lygtais 110lt. jei ta pati daigta galima nusipirkti kelis kartus pigiau tai kam tiek permoketi?? gal kas nors galetu atsakyti i mano klausima o ne iskelti auja problema..
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  4. #4
    Savas lanys is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2005
    Vieta
    localhost
    Žinučių
    405
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Aš tai klijavau ploną kokių 2mm... Bet mokėjau 0,5*1m - 20Lt. Tokiais kwadratėliais mažais buvo suskirstytas.

    Buvo ir storesnio, kuris buvo brangesnis, bet pagailėjau pinigų. Ir taip 5 lakštai suėjo bitumo...

  5. #5
    Ekspertas darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ will become famous soon enough darializ's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2006
    Amžius
    40
    Žinučių
    739
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Citata lanys link=topic=4668.msg46780#msg46780 date=1163174022 rašė čia:
    Aš tai klijavau ploną kokių 2mm... Bet mokėjau 0,5*1m - 20Lt. Tokiais kwadratėliais mažais buvo suskirstytas.

    Buvo ir storesnio, kuris buvo brangesnis, bet pagailėjau pinigų. Ir taip 5 lakštai suėjo bitumo...
    va va, butent toki su kvadrateliais ir ciupinejau.. jis nera perplonas?? ar pajutai skirtuma kai isklijavai???
    u-dimension 40xs, u-dimension 20vs

  6. #6
    Savas AURIS-T is on a distinguished road AURIS-T is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Žinučių
    485
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    tai tu issiklijuok kokiu 2cm.storio bitumu jei isvis tokio yra ir tada bus afigena vibro izolecija,duris net sunkiai atidarysi nuo svorio :smt021

  7. #7
    Naujokas wasp is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2006
    Amžius
    43
    Žinučių
    62
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    bitumą esu klijavęs tik savo auto, bet manau galioja tas pats mechanikos - nepakeičiamas buterbrodo principas, geriau du ploni, nei vienas storas...

  8. #8
    Savas lanys is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2005
    Vieta
    localhost
    Žinučių
    405
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Citata darializ link=topic=4668.msg46807#msg46807 date=1163185787 rašė čia:
    Citata lanys link=topic=4668.msg46780#msg46780 date=1163174022 rašė čia:
    Aš tai klijavau ploną kokių 2mm... Bet mokėjau 0,5*1m - 20Lt. Tokiais kwadratėliais mažais buvo suskirstytas.

    Buvo ir storesnio, kuris buvo brangesnis, bet pagailėjau pinigų. Ir taip 5 lakštai suėjo bitumo...
    va va, butent toki su kvadrateliais ir ciupinejau.. jis nera perplonas?? ar pajutai skirtuma kai isklijavai???
    Aišku pajutau. Beto aš vieną sluoksnį klijavau durelių viduje, o antrą ant durelių išorės (viduje). Salone ir taip patylėjo garsas. Gal dar ir veltiniu išklosiu

  9. #9
    Ekspertas ivas is on a distinguished road ivas's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    1,123
    Rep Power
    31

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    nu veltinio tai nesiulyciau deti i duris, nes jis neatsparus dregmei, zo rinksis dregme, rudys masina, pinigai ismesti veltui + investicijos tvarkant O
    Muzika tai garsai ir virpesiai

  10. #10
    Savas lanys is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2005
    Vieta
    localhost
    Žinučių
    405
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Citata ivas link=topic=4668.msg46842#msg46842 date=1163247567 rašė čia:
    nu veltinio tai nesiulyciau dėti i duris, nes jis neatsparus dregmei, zo rinksis dregme, rudys masina, pinigai ismesti veltui + investicijos tvarkant O
    Veltinis bus tarp bitumo ir abšifkės t.y. ant abšifkės blogosios pusės. Iš kur ten ta drėgmė ? Jis jos tiek pat trauks, kiek koks megstinis ant sedynės paliktas. Tad nematau, kas nuo jo rudyt turėtų pradėt

    Beto su mašina ne po 10 metų važinėjam

  11. #11
    Ekspertas ivas is on a distinguished road ivas's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    1,123
    Rep Power
    31

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    galvojau duru viduje ruosiesi klijuot O
    Muzika tai garsai ir virpesiai

  12. #12
    Savas lanys is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2005
    Vieta
    localhost
    Žinučių
    405
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Citata ivas link=topic=4668.msg46848#msg46848 date=1163252899 rašė čia:
    galvojau duru viduje ruosiesi klijuot O
    Jo, jo, ten pas mane visą laik vanduo varva nuo stiklo..

  13. #13
    Aktyvus Soulas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    123
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    turiu toki klausimėli, kaip sužinot, kad užtenka vieno sluoksnio bitumo ar dar vieną reikia? tipo pasijungt gargaliukus ir paklausyt ar kaip? O

  14. #14
    Ekspertas ivas is on a distinguished road ivas's Avatar
    Registracijos data
    Dec 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    42
    Žinučių
    1,123
    Rep Power
    31

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    pabarškint gali iš lauko pusės , aišq gali ir susidėjęs pažiurėti.
    Muzika tai garsai ir virpesiai

  15. #15
    Naujokas negyvas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Žinučių
    77
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Man vieni meistrai aiskino, kad negalima klijuot bitumo ant bitumo, nepaaiskino kodel, ar tai tiesa ar kaip?

  16. #16
    Ekspertas AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Lithuania
    Žinučių
    1,060
    Rep Power
    29

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Citata negyvas link=topic=4668.msg52407#msg52407 date=1169312505 rašė čia:
    Man vieni meistrai aiskino, kad negalima klijuot bitumo ant bitumo, nepaaiskino kodel, ar tai tiesa ar kaip?
    Bitumo reikia tek kiek jo reikia (bet kai jis jau lisnas tai blogai)! Dazniausiai atveju pvz: dureles - uztenka vieno sloksnio ant vidines ir isorines skarbonkiu (buna kad ant isorines jau buna uzklijotas "gamoklinis&quot! universalo stogas (ir jeigu dar be liuko)- tai vat ten jau vieno mazai!
    Trukumai (kai klijojamas lisnas bitumas): garso iskraipimas, svoris, kuro sanaudos, sumoketi pinigai uz bituma, ir kita! Musu atveju pats blogiausias variantas tai garso iskraipimas!
    P.S. o tu nori kad atvaziavei pas mestrus ir jie tau uz dika atiduotu savo duona????
    АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023

  17. #17
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    OFFTOPIC: jeigu matot, kad yra nereikalingas atsakymas, su beprasme šypsenėle, ne į temą ir su bet kokiom kitom SPAM apraiškom, geriau nekomentuokit, o iš karto raportuokit pasinaudodami kiekvienos žinutės dešiniam apatiniam kampe esančia nuoroda „Persiųsti moderatoriui“ arba „Report to moderator“. Visi tokie perspėjimai dabar eina į atskirą sritį moderatoriams. Tokiu būdu išvengsim šlamšto ir bus informuoti moderatoriai. Be abejonės, pageidaujamas trumpas ir lakoniškas komentas siunčiant raportą.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  18. #18
    Aktyvus Soulas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    123
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Citata ivas link=topic=4668.msg52261#msg52261 date=1169223046 rašė čia:
    pabarškint gali iš lauko pusės , aišq gali ir susidėjęs pažiurėti.
    pagal barškinimą gali spręsti tik tas kuris jau ne vieną kartą sudėjęs sistemėlę, o toks kaip aš, kuris daro tai antrą kartą nelabai ką suprasiu kada dar reikia bitumo o kad jau "perebor". pas mane Audi A2 ir garsiakalbiai Ivolga VHC 6.21. kažkada buvo rašyta, kad visai neblogai jie skamba dežutėse. jei pasidarius dėžutes tai nereiktu bitumo klijuot? žinoma su dežučių gamyba ne mano dar lygiui, todėl gal dar bus patarimu, kaip sužinot kada to bitumo gana?

  19. #19
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Bitumas klijuojamas, kad nebarškėtų skardos. O jeigu jos ir taip nebarška? Tai ką tada ? Nereikia bitumo ? Pakanka garso izolecinės medžiagos ? Ar kaip ? :smt017

  20. #20
    Savas Arunas- is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    41
    Žinučių
    491
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    jei darai dezutes neapseisi be bitumo vistiek nes braska viskas gal net labiau nei be dezuciu beto visi isklijevimai nujema pasalinius triuksmus is lauko

  21. #21
    Aktyvus LiPaLaZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    130
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Esu dirbęs su tuo languotu bitumu ir likau nelabai patenkintas, nes su juo dirbt nėra taip lengva kaip su kokiu kenwood centre pardavinėjamu. Tas langeliais tai padengtas lygtai plona plėvele, kuri labiau pakaitinus su fenu susilydo. Antrą sluoksnį klijuot - sunkoka būtų, nes nuplyšt gali ta plėvė. Kur spec. instaleriai pardavinėja - tai ir dirbt su jom patogiau ir limpa geriau. Bent jau aš tikrai languoto nebepirksiu dažų parduotuvėse

  22. #22
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Aš visai patenkintas tuo languotu. Nereikia peršildyti. O limpa neblogai, jei netyčia priglaudei ne toje vietoje tai jau sunkiai atplėšti eina

    Anas gal ir geresnis, nesiginčyju

  23. #23
    Naujokas negyvas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Žinučių
    77
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    O del ko priekine panele barska? Ir kaip isnaikinama? Buvau prasiardes, tai visi varztai vietoj...

  24. #24
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    nu bet ir klausimas?
    o zinojai,kad net ir beribej erdvej nuo itin dideles galios pradeda vibruot oras ir tai juntama visu kunu :-) bet atrodo oras lyg ir savo vietoj :-D
    izoliuot reik-taip ir gydoma..

  25. #25
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: del bitumo

    Kai pradeda barškėt priekinė panelė tai blogiausia. Nes jos taip lengvai neišimsi ir neperdėsi. Klausyk kuri vieta baršką ir tada galvok, kaip tai pašalint. Pas mane tai oro pūtikai barška :-/

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT