Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: Mazda 3 GT tik su radija

  1. #1
    Fuksas Dzima is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Amžius
    39
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Mazda 3 GT tik su radija

    Sveiki ,rasau cia pirma karta...pasiskaiciau visokias temas ir pastebejau kad cia lankosi tikrai nemazai profu, taigi gal galesite man ka patart. Is salono Mazda 3 isejo tik su radija, nebuvo komplektacijoje CD grotuvo,todel dabar kad idet ta CD reikia pirkt is "Vista" originalu CD deck'a kuris kainuoja apie 1000lt, gal kas gali pasiulyt kazkokiu alternatyvu??? Gal yra kazkoks adapteris kuris konvertuotu siunciamus duomenys is Mazda mago i tarkim koki Kenwood CD Changeri ir atvirksciai? Esu kazka panasaus girdejes,bet neisivaizduoju nuo ko pradet....Help! Aciu!

  2. #2
    Naujokas bronsas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2006
    Amžius
    36
    Žinučių
    87
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: Mazda 3 GT tik su radija

    nu siaip ar tau sumokejus uz ta, kaip supratau nauja, mazda tiek litu negeriau but pradet nuo normalios aparaturos be jokiu ten konverteriu i changeri ir panasiai?

  3. #3
    Aktyvus Faceman is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2006
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    43
    Žinučių
    161
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: Mazda 3 GT tik su radija

    Lupk ta originalų lauk ir įsidekt normalų maga. Už 1000 Lt tikrai nebloga iš dėvėtų paimsi. :smt023
    O dar geriau įsidėti kokioj geroj vietoj normalų maga, o tą originalų paliekant maskuotei.

  4. #4
    Jaunius Vaikis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    7
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Dzima rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki ,rasau cia pirma karta...pasiskaiciau visokias temas ir pastebejau kad cia lankosi tikrai nemazai profu, taigi gal galesite man ka patart. Is salono Mazda 3 isejo tik su radija, nebuvo komplektacijoje CD grotuvo,todel dabar kad idet ta CD reikia pirkt is "Vista" originalu CD deck'a kuris kainuoja apie 1000lt, gal kas gali pasiulyt kazkokiu alternatyvu??? Gal yra kazkoks adapteris kuris konvertuotu siunciamus duomenys is Mazda mago i tarkim koki Kenwood CD Changeri ir atvirksciai? Esu kazka panasaus girdejes,bet neisivaizduoju nuo ko pradet....Help! Aciu!
    Va tau superinis sprendimas:
    http://uk.youtube.com/watch?v=Ew5GFzXGk_M

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT