Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: NAKAMICHI CD500

  1. #1
    Fuksas Edgaras is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Žinučių
    3
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą NAKAMICHI CD500

    Sveiki,

    Norėčiau sužinoti žmonių nuomonę (ypač montavusių arba klausiusių) apie šį modelį.


  2. #2
    Aktyvus tech is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Amžius
    35
    Žinučių
    173
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: NAKAMICHI CD500

    Nejaugi nieks neklauses sio grotuvo? ( : vienas forumietis skelbe,kad atmetus mp3,wma(visiskai nereikalingus dalykus) jis lygus 1:1 su cd400. Tai tada klausimas uz ka moket daugiau? Uz nereikalingus formatus? Bet as asmeniskai manau,kad jis pamelavo ( :

  3. #3
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: NAKAMICHI CD500

    man tai jo skambesys labai patinka, toks lengvas, siltas, malonus, erdvus. lyginau su savo jvc sh99 , tik atsiras lisnu pinigu keisiu i nakamichi, nes roku ir techno neklausau, o instrumentinei bliuzui klasikai labai tinka ir man patinka sitas magiukas.

  4. #4
    Fuksas atis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2013
    Amžius
    52
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    As klausau nakamichi cd500 jau daugiau nei 3 metai ir man labai patinka garsas , aisku mp3 ar vma neskamba kaip cd. As turejau daug grotuvu ir becker , jvs , alpine bet man nakas labiausiai patinka. Cia forume kalbama , kad lazeris neskaito ar dar kazkas , man skaito ir orginalius ir kompiuterinius diskus.Aisku jei i grotuva bus kisami visokie sudirbti , nesvarus diskai tai cia joks lazeris neatlaikys. Dar nakas geras tuo , kad nuskaito visa informacija ir jei geros koloneles , tai isgirsi tai ko neisgirsi su kitu grotuvu.

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT