Sveiki, esu naujokas,tiek siame forume tiek auto sistemu vandenyse. Tai pirmoji mano tema,taigi bukite tolerantiski jeigu ka parasysiu ne taip. I auto ruosiuosi detis pirma sistema,bet kartu ir nenosiu ikrsisti i ta duobe,i kuria ikrenta dauguma naujoku. Nenoriu pradeti nuo mp3 grotuvu ar Boshman'u,mano manymu arba gerai arba nieko. Taigi ruosiuosi zengti didesni zingsni teisingos sistemos link,bet cia pat reiktu Jusu pagalbos renkantis. Reiktu pradeti nuo grotuvo,o tada jau pagal ji derintilikusia sistema. Viskas ko as noriu is grotuvo,tai garsas. Geras garsas. Klausoma muzika- Electro Clash, Minimal, Hardcore, D&B, Techno, Hard Techno ir t.t. Vienu zodziu vien electronine muzika, bet zinant tai,kad Clash stiliaus muzikoje pilna vokalu, nereiketu nurasyti jos kaip 'visiskai sintetine'-kad ir kokia ji bebutu ji gali buti grojama kokybiskai. Ir nenoreciau,kad Jusu atsakymuose skambetu mazdaug "imk bet ka su electro nepajusi",ne vien akustiniai muzikai,bet taip pat ir electro svarbu detalumas,as klausau tik profesionaliai kurta muzika,jokios komercijos,jokio verzimosi i rinka,jokio lengvai virskinamo turinio-
mano muzikoja pilna smulkiu detalyciu kurios neturetu buti sulietos i viena mase. Taip pat svarbu,kad su zemas nebutu suveltas netikslus ir turetu daugiau slegiuko. Cia jau iskart atkrenta Nakamichi,kaip per svelnus aparatas. Man + ir butinybe nusiimantipanele-taigi Denon ir Eclipse atkrinta taip pat. Kas liecia radija-ji man visiskai nereikalinga,paprasciausiai Lietuvoje supratimas apie muzika zemo lygio ir viskas skirta konkreciai publikai,ne taip kaip svetur. Pvz- uk bbc pirmoji radijo programa groja gera muzika,o ju supratimas apie ja labai teisingas,nes nepriklauso nuo stiliaus,ten skamba-techno,klasika,rokas,schranz, metalas,jazz ir t.t. Kadangi radija mano poreikiu netenkina tai visada klausau cd,o kas liecia cd-vel problema,del savo megstamos muzikos atsitrenkiu i siena. Minimal,Clash cd dar gaut puse bedos,bet techno jau 100usd kainuoja.. O hardtechno isvis kepamas tik i LP. taigi to pasekoje grotuvas matys tik apie 5% orginaliu cd. Linijiniu isejimu gali but 1 ar 2,jungsiu tik 1 stipra(kieta,nepavargstanty,apie 2kLt), 2kanalai-priekis (valinantys apie 2Klt) dar 2kanalai-tiltu mazas greitas sub.
Dizainas visiskai nesvarbu,didelio ekrano nereikia,distancinio ir subo kontroles taip pat.mp3-kas be ko ne. Galiu skirti grotuvui 1,5kLt (naudotas). Turbut kyla klausimas kodel nesikreipiu i montuotoja? Nes negaliu skirt tiek finansu is kart. Pirkciau palaipsniui kas menesi po gera daigta-ne taip jaustusi finansinis nuosmukis. Niekur neskubu. Tikiuosi sulaukti jusu ,vertinciau atsakymus ilgesnius nei 5 zodziai : ) aciu uz demesi.