Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 2 iš 2

Tema: Šios dalies taisyklės

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Šios dalies taisyklės

    1. Galioja viskas kas yra čia, jeigu atskirai nėra pataisos žemiau.
    2. Už akivaizdų klausiančiojo nesupratimą prašome smarkiai nepulti

    Priverstiniai papildymai

    3. Kategoriškai draudžiama
    a) Diskusijoje minėti įrenginio kainas antrinėje žaliavų rinkoje.
    b) Lyginti įrenginius atsiremiant į kainą antrinėje žaliavų rinkoje.

    Už kategoriškai draudžiama pažeidimą pirmą kartą 7 d. blokavimas. Pakartotinas ignoravimas - pastovus blokavimas.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Papildžiau šios dalies Taisykles 3 punktu. Argumentai kodėl:

    1. Antrinė žaliavų rinka, mano akimis žiūrint, tai ~90% vogta įranga. Nesvarbu kur vogta, svarbu pats faktas.
    2. i-Klubo forumas nebus vieta, kur dalinami patarimai ar už tuos pačius pinigus geriau pirkti vieną vogtą, ar kitą.
    3. i-Klubo forume esančios galvos neeikvos savo energiją tam, kad ieškotų, ką naudingiau nusipirkti naujokui iš dėvėtų daiktų, už tuos pačius pinigus.
    4. Naujokai neturėtų tikėtis, kad jiems viskas bus paduota ant lėkštutės.
    5. Naujokai, kurie tik ieško ką ir kur nusipirkti pigiau, šiam forumui nereikalingi.

    Panašiai taip. Nežinau ar suprasite mane šioje vietoje, bet yra kaip yra. Man darosi baisu, kai atėjęs į forumą naujas dalyvis pradeda galvoti, kad čia visi tuoj puls sukti galvą, ką jam geriau nusipirkti. Šio forumo paskirtis ne ta.

    Mano supratimu geriau merdintis forumas, nei forumas su tokia raida. Pvz1
    pvz2 ir gausybė kitų panašių atvejų.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT