Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 23 iš 23

Tema: Programa CD irasymui

  1. #1
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Programa CD irasymui

    Su kokia programa,kolegos, irasinejate muzika? Nero ? Nero maziausias greitis x4,ar to pakanka? Tiesiog idomu kaip irasinejate jus p.s. Jei tema kartojasi, nepykit.

  2. #2
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    Mažiausias būna toks, kokį palaiko įrašytuvas. Pvz pas mane 8x.

  3. #3
    TiesTo
    Guest

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    aš tay per nero visada... greičiausiu greičiu... o koks skirtumas galit pasakyti tarp to kai įrašysiu didžiausiu ir mažiausi įmanomu greičiu? tarkim 4x ir 48x? :smt017

  4. #4
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    O aš visada lėčiausiu. Kuo lėčiau įrašys - tuo tiksliau bus - ir tuo tiksliau nuskaitys.

  5. #5
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    Tiesto tu cia juokauji ar rimtai klausi? Jei rimtai,tai gaminiesi vienkartinius cd,kuriu tikriausiai kas 2 grotuvas nenuskaitys, su 'itin geru' iraso detalumu. Turbut 256kb mp3 irasyta x4 pagrotu graziau. Pvz: kasetes iraso 1:1 greiciu,va ten tai kokybe !

  6. #6
    Aktyvus nerijus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jun 2006
    Žinučių
    151
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    Kuo mazesnis greitis tuo geriau irasis ir daugiau prietaisu ju nuskaitis,nes yra tokiu prietaisu kur irasius pvz..48x
    tai tas prietaisas jo nenuskaitis paprasciausiai pvz as kazkada rasiau 52x ir idejo i sena maga ta kompakta tai jo paprasciausiai ne nuskaite siaip patartina rasyti kuo mazesniu greiciu ir kai mazesnis greitis cd-rom netaip greit uzlinks

  7. #7
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    Cia ne tai,kad patartina ar ne patartina,bet jei tave(Tiesto) tenkina x48 iskeptas audio CD, tai gali parduoti savo aparatura, isimest i bagazine pora s90 ir klausyti klausyti labai graziai,nes tau jos nereik,kad ir kokia ji butu(: Gal Kas i Tema Atrasys?

  8. #8
    Aktyvus sarkys is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2005
    Amžius
    41
    Žinučių
    189
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    su nero ir maziausiu greiciu. kazkaip paskutiniu metu mp3 atbaide mane, tai is kompo viska isryniau. geriau jau maziau kokibiskesniu audio CD , negu daug mp3 , gerai kai buna 256 ,bet jai 128 tada jau tragedija.

  9. #9
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    Kas be ko audio cd geriau. paprasciausia irasyti taip-geras cd-rom(plextor,nec,sony) + nero,eacd + geras cd-r(audio -verbatim,sony) + max x4 greitis ir turime gera cd :-)

  10. #10
    Aktyvus Vytis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    145
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    o tai koks skirtumas ir mp3 128bitu pardaryti audio cd? gal ir greiciau perskaitys, bet kokybes is sudo tikrai nepadarys ar as klystu?

  11. #11
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    neklysti, kokybes nebus vistiek. bet mp3 irases i audio cd, ji galesi naudoti tuose irenginiuose kurie neskaito mp3. bet asmeniskai as susinervinu,kai megstama muzika 'groja' slyksciai-meskit lauk mp3.

  12. #12
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    O jeigu ant CD įrašytuvo užkabintume kondencatorių ? Gal pavyktų išlygint matinimo šuolius ?

  13. #13
    Aktyvus Vytis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    145
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    jai ismest mp3, tada ir magus tektu parduoti, nes kam pirkti uz 800lt kai galima cd skaitanty ir uz 200 nebloga paimt kas kokybe aplennktu mp3 as nesneku apie profesonalius/kokybiskus magus!

  14. #14
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    Jeigu mieste po centrą maluos, tai man sulenda ir iš mp3 verstas audio cd, nes pas mane neskaito MP3. Bet naujų tokių nebeįrašinėju.

  15. #15
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    To Vytis: pirkt grotuva vel del mp3 tai cia jau ne gero garso megejo bruozas, jauciu renkiesi pagal - o kiek kainuoja 'va tas' grotuvas? o mp3 yra-taip-tai tada paimsiu :-D
    As panasiai mesa parduotuvej perku :-) beto ir pats paminejai- KAM PIRKT grotuva su mp3 brangiau,kai cd grotuva gali nupirkt pigiau ir kokybe jis aplenks mp3? tai tada isvis kieciausia butu koki HDD 40-80Gb prisijunkt(iPOD) ir turesi nezmoniskai daug skaitmenines muzikos ir galesi sau klausyti klausyti ir cd pirkt nereiks, ta 1lt kompaktui galelesi ant alaus praleist :-D

  16. #16
    Aktyvus Vytis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    145
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    Citata Lenikas link=topic=5281.msg54454#msg54454 date=1171106185 rašė čia:
    To Vytis: pirkt grotuva vel del mp3 tai cia jau ne gero garso megejo bruozas, jauciu renkiesi pagal - o kiek kainuoja 'va tas' grotuvas? o mp3 yra-taip-tai tada paimsiu :-D
    As panasiai mesa parduotuvej perku :-) beto ir pats paminejai- KAM PIRKT grotuva su mp3 brangiau,kai cd grotuva gali nupirkt pigiau ir kokybe jis aplenks mp3? tai tada isvis kieciausia būtų koki HDD 40-80Gb prisijunkt(iPOD) ir turesi nezmoniskai daug skaitmenines muzikos ir galesi sau klausyti klausyti ir cd pirkt nereiks, ta 1lt kompaktui galelesi ant alaus praleist :-D
    gerokai klysti ir truputį teisus

    renkuosi grotuva tik alpine, nes jie turi toki skambesi tinkanti mano ausiai šiuo metu turiu 9812rr, priestai jvc 909 pirkau nes pigiai pasiule, o ka galiu pasakyti apie jvc, jog visiskai slamstas tas jvc! (nepykit kam jis geras, tačiau cia skonio reikalas) pagal kaina as nesirenku, bet renkuosiu tai, kad skaitytu mp3! nes mano poreikiams reikalingas mp3 zut but gal, neiko nesakau, kadanors as isaugsiu ta mp3, tačiau šiuo metu tai man butina, del hardo tu teisus, kaskada buvo pas mane tevion 2005 pirktas grynai idomumo deliai, pasijungiau harda 20gb ir be problemu sau klausiau, bei pakankamai graziai kas palygint su originale automobilio akustika buvo. dbr ieskau savo alpinai adabterio kad prijunkti USB, taip tu atspejai irgi hardui! manau 80gb pakaktu kaip jau supratai šis malonumas brangus, tačiau man reikia ir as jy gausiu, gal ne tiek del kad tingeciau keisti mp3 cd o del to kad as noriu turet ir as jy privalau gauti!

  17. #17
    Blokuotas sukčius Lenikas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Vieta
    Alytus-Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    935
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Programa CD irasymui

    kiekvienam savo zinoma as nieko pries, vienam svarbu kiekybe,kitam kokybe,dar kitas viduriuko iesko. visi renkasi pagal save,jei tau tinka-saunu!
    p.s. alpine braizas man taip pat patinka-jaunatviskas,energingas.
    p.s.2 nematau problemos gauti ta adapteri,ipod ir t.t. reik tik lt tureti
    p.s.3 gerbiu zmones kurie aktyviai siekia tikslo.

  18. #18
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki. O kaip su muzikos lossless formato įrašimu, kai turiu ne FLAC, o ape failą ? Tarkim galiu susitaikyti su tuo, kad kompaktas bus vieno takelio (nes visi mano turi ape kompaktai yra vieno takelio, t.y. visi kompakto tekeliai sudėti į vieną failą, peršopkt nuo vieno takleio prie kito galiu tik paisleidęs nuorodinį failą (cue). bet su kokia programa man šitą "monolitinį" komaktą įsirašyti į CDR taip, kad skaitytų paprastas cd grotuvas ir kokybės praradimas būtų kuo mažesnis? Nes naudojant Nero kokybė tikrai pastebimai krenta, nors naudoju labai paprastą audiosistemą. Gal yra kažkas geriau nei Nero ir jei yra tai kokie setup'ai. Ačiū.

  19. #19
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Sveiki. O kaip su muzikos lossless formato įrašimu, kai turiu ne FLAC, o ape failą ? Tarkim galiu susitaikyti su tuo, kad kompaktas bus vieno takelio (nes visi mano turi ape kompaktai yra vieno takelio, t.y. visi kompakto tekeliai sudėti į vieną failą, peršopkt nuo vieno takleio prie kito galiu tik paisleidęs nuorodinį failą (cue). bet su kokia programa man šitą "monolitinį" komaktą įsirašyti į CDR taip, kad skaitytų paprastas cd grotuvas ir kokybės praradimas būtų kuo mažesnis? Nes naudojant Nero kokybė tikrai pastebimai krenta, nors naudoju labai paprastą audiosistemą. Gal yra kažkas geriau nei Nero ir jei yra tai kokie setup'ai. Ačiū.
    Į Easy CD-DA Extractor įmeti cue failą ir rodys atskiras dainas su šia programa gali tiesiai rašyti į cd

  20. #20
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Ačiū, jau siunčiuosi iš rutracker tą programėlę
    EDIT: viskas veikia, jau įsirašiau kelis kompaktus, dėja garso kokybės nuostolis vistiek jaučiasi, čia graičiausiai dėl šito mano CDroma'as bus kaltas, bet va kad vientisas takelis išsiskaido atskirais gabalais tai čia yra super
    Last edited by Sigis; 2012-09-19 at 11:37 PM.

  21. #21
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ačiū, jau siunčiuosi iš rutracker tą programėlę
    EDIT: viskas veikia, jau įsirašiau kelis kompaktus, dėja garso kokybės nuostolis vistiek jaučiasi, čia graičiausiai dėl šito mano CDroma'as bus kaltas, bet va kad vientisas takelis išsiskaido atskirais gabalais tai čia yra super
    patarimas įsigyk seną cd-rom rw, kad galėtai rašyti kuo lėtesniu greičiu aš pats tam turiu išorinį įrenginį.

  22. #22
    Jaunius Sigis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    37
    Žinučių
    22
    Rep Power
    16

    Pagal nutylėjimą

    Tas tai taip, nes mano cd rom'as mažiausią įmanomą greitį duoda 8x (tokiu ir rašau), kažkada turėjau kompą, kur cdrom'as leisdavo rašyt 2x, bet tais laikais dar nieko nežinojau, kad be mp3 dar yra ir lossless formatai, tai kompą muzikos rašymui iš vis labai mažai naudodavau. O gal galėtum prie visko patarat/rekomenduot kokį nors konkretų įrenginį, nes kompiuterinėj technikoj supratimo iš vis neturiu, tai nenoriu kokio niekam tikusio daikto nusipirkt.

  23. #23
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Sigis rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tas tai taip, nes mano cd rom'as mažiausią įmanomą greitį duoda 8x (tokiu ir rašau), kažkada turėjau kompą, kur cdrom'as leisdavo rašyt 2x, bet tais laikais dar nieko nežinojau, kad be mp3 dar yra ir lossless formatai, tai kompą muzikos rašymui iš vis labai mažai naudodavau. O gal galėtum prie visko patarat/rekomenduot kokį nors konkretų įrenginį, nes kompiuterinėj technikoj supratimo iš vis neturiu, tai nenoriu kokio niekam tikusio daikto nusipirkt.
    kad naujo turbūt nerasi kad lėtai rašytų, čia gal turguje reikia ieškotis, o kokio gamintojo tai nežinau, aplamai jei rasi normaliai veikiantį tai reikia džiaugtis

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT