Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 4 iš 4

Tema: kas gali papasakoti apie subo dinamiko diametro dydzio itaka?

  1. #1
    Aktyvus rafinuotas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Žinučių
    143
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą kas gali papasakoti apie subo dinamiko diametro dydzio itaka?

    na gal supratot?
    zodziu papasakokit man esme.
    Matau subus tarkim 20cm, matau subus 25cm ir matau 32cm, na kazkas tokio. Ir daznai pastaiko kad tarkim tas mazesnis 20cm yra daug galingesnis nei 32cm, tai realiai ka itakoja tas subo dydis? nu vistiek kazkaip visada isivaizdavau kuo didesnis dinamikas, tuo garsas didesnis, didesne galia ir t.t., bet kai pamatau ant 20cm dinamiko uzrasyta 250rms, o ant 32cm uzrasyta 130rms tai kazkaip man keista darosi, kas ta toki rms itakoja, ir ka gauni is didesnio dinamiko, nors jis ir silpnesnis? negi tik maziau vietos masinoje?

  2. #2
    Naujokas paulinijus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Amžius
    43
    Žinučių
    89
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: kas gali papasakoti apie subo dinamiko diametro dydžio itaka?

    Įterpti citatą
    na gal supratot?
    žodžiu papasakokit man esme.
    Matau subus tarkim 20cm, matau subus 25cm ir matau 32cm, na kažkas tokio. Ir daznai pastaiko kad tarkim tas mazesnis 20cm yra daug galingesnis nei 32cm, tai realiai ka itakoja tas subo dydis? nu vistiek kažkaip visada isivaizdavau kuo didesnis dinamikas, tuo garsas didesnis, didesne galia ir t.t., bet kai pamatau ant 20cm dinamiko uzrasyta 250rms, o ant 32cm uzrasyta 130rms tai kažkaip man keista darosi, kas ta toki rms itakoja, ir ka gauni is didesnio dinamiko, nors jis ir silpnesnis
    ?negi tik mažiau vietos masinoje?
    beveik i savo klausima ir atsakei

  3. #3
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: kas gali papasakoti apie subo dinamiko diametro dydžio itaka?

    RMS įtakoja viskas.Ir ritės dydis ,ir vielos storumas, ir tarpelis tarp magneto ir ritės,pakabos svoris ir daugelis kitų dalykų.Gali būti mažesnis garsiukas ir galingesnis ,bet dažniausia kuo disesnis tuo daugiau jautrumo.Pagrindinis dalykas yra difuzoriaus plotas.Kuo jis didesnis tai dažniausia tuo ir garsiukas jautresnis.

  4. #4
    Naujokas paulinijus is on a distinguished road
    Registracijos data
    Dec 2006
    Amžius
    43
    Žinučių
    89
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą Ats: kas gali papasakoti apie subo dinamiko diametro dydžio itaka?

    issamiai aiskus atsakymas

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT