+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 5 iš 5

Tema: MONDEO STIPRINTUVO PLIUSAS

  1. #1
    Aktyvus LiPaLaZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    42
    Žinučių
    130
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą MONDEO STIPRINTUVO PLIUSAS

    Sveiki,
    iškilo bėda. Noriu pajungti stiprintuvui + laidą stiprintuvui. Auto: Ford Mondeo 96 m. Jeigu yra skirtumas, tai elektronikos daug, kondicionierius irgi yra.
    Žodžiu taip, mano Fiestoj, tai bedi per guminį dangtelį laidą, ir jis iškart pralenda po pedalais. Mondeo irgi yra tik mažesnė landa, bet įkišus tą laidą, jis neišlenda pro niekur. Išėmus saugiklių bloką, vistiek nerandu pro kur jį ištraukti. Nelabai noriu tikėti, kad reikia tikrai daug varžtų atsukinėti, kad ištraukčiau tą laidą. Gal ne ten laukiu jo pasordant? Gal ne po pedalais turi išlįsti? Būkit žmonės padėkit, nes be ryšio gaunasi.
    Ačiū labai[/b]

  2. #2
    Donatas
    Guest

    Pagal nutylėjimą MONDEO STIPRINTUVO PLIUSAS

    Vedžiau Omegai: atsidarius kapota yra vairuotojo pusėj link variklio guminė skylė už stabdžių keptuvės apačioj ir ten ji įkišus jis išlenda virš pedalų aukščiau dar bet palenda po kilimais. Gerai pagrybauk tikrai rasi. Sėkmės!

  3. #3
    Aktyvus LiPaLaZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    42
    Žinučių
    130
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą MONDEO STIPRINTUVO PLIUSAS

    na va supranti, vedziau as fiestai pats, ten viskas tikrai graziai islenda per ta guma, tiesa per ta skylute kuria praduri toj gumoj matosi pedalai, nes ten horizantolioj padety ta guma, o moneo yra vertikalioj padety, ty bedi ir nezinau kur nueina tas laidas, nes paemus metalini vamzdeli tiesu, nelenda niekaip
    butu labai malonu kad butent mondeo darytojai pakalbetu nes konkreciai idomu

  4. #4
    waqer
    Guest

    Pagal nutylėjimą MONDEO STIPRINTUVO PLIUSAS

    aik miegot:P

  5. #5
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    3,235
    Rep Power
    54

    Pagal nutylėjimą MONDEO STIPRINTUVO PLIUSAS

    Citata "LiPaLaZ" rašė čia:
    na va supranti, vedziau as fiestai pats, ten viskas tikrai graziai islenda per ta guma, tiesa per ta skylute kuria praduri toj gumoj matosi pedalai, nes ten horizantolioj padety ta guma, o moneo yra vertikalioj padety, ty bedi ir nežinau kur nueina tas laidas, nes paemus metalini vamzdeli tiesu, nelenda niekaip
    būtų labai malonu kad butent mondeo darytojai pakalbetu nes konkreciai idomu
    jei vilnietis atvaziuok uz kelis lt pravesiuD
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT