Kitu atveju dar bosą gali jungti nuosekliai ir subridžinti.
Reik pagelbos, nusipirkau stipriu, o toki daikta kaip ir pirma kart laikau rankose. gal kas pades ir papaisys kur ka jungt man ant nuortaukos....
va cia mano ezkizas mazdaug kokia aparatura turu ...
http://i127.photobucket.com/albums/p...as/kljhivf.jpg
Kitu atveju dar bosą gali jungti nuosekliai ir subridžinti.
Klausimas ar stiprintuvas dali dirbti prie 2 omu? Ir is vis koks stiprintuvas? :smt020
АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023
Dviejų ričių subas po keturis omus. Tai jeigu pajungsi nuosekliai gausis 8 omai ir subridžintam gerai turėtų būt.
Galios atveju bus vis tiek tas pats arba labai panašiai
Iš kur tu gauni tuos du omus ?![]()
Dekui BgBug, dar du klausimai. 1. noreciau kad stiprekas nevisada butu ijungtas, ar iseitu kur idet koki mygtuka kad noretum ijungtum noretum isjungtum? bet muzika vistiek grotu.
2. prie stipriaus parametru raso kad galia prie 4 omu tokia ir tokia, o prie 2 omu, ten apie trecdaliu didesne. tai va kaip padaryt tuos du omus? man aktualu ant boso butu.
Che gerai cia pavariai. Patarciau pasiskaitineti foruma kad bent koki supratima turetum. Tu nori kad stiprintuva isjungus vistiek tau muzika grotu? Visu pirma niekaip nesuprantu kam tau to reikia, o antra taip neimanoma.
Kas del omu tai priklausomai koks tavo zemadaznis dinamikas jei jis dvieju riciu po keturis omus tada galima ji sujungti dvieju omu apkrova stiprintuvui ko pasekoje stiprintuvas duos daugiau galios, bet kokybe grojimo bus prastesne.
Šiuo atveju nieko nelaimėsi su dviem omais. Subridžinus negali jungti ant 2 omų. Tad geriau jungti ant 4 omų ir "skambesys" bus geresnis
Aha, čia įdomus variantas klausytis muzono kai stiprintuvas neįjungtas. Čia tas pats, kas važiuoti į Klaipėdą neužvedus variklio.
cia as galvojau taip padaryt kad akuma maziau sodiciau, bet biski nusvaigau kaip matau Odar vienas kalusimas, galvoju subui pirk antskirai monobloka 300rms, tai man tuos abu stiprus akumas patemptu? ir ar ilgai laikytu? abu stiprekai alpine
Pavelktu, ir tavo atveju taip bus daug geriau (du stiprai), tik jei gu normaliai pastovejus su isjungtu varykliu tada nei vienas akumas neatlaikys. Osarabasas link=topic=6058.msg62430#msg62430 date=1182601693 rašė čia:
![]()
АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023
Jei klausysi ant 4omų, tai reikia dvikanalio arba keturkanalio stiprintuvo.
Ant 2 omų monobloko. Jei jungsi ant 8 omų reikės galingo stiprintuvo![]()
o jei dvikanalis stiprekas po 150 rms, pajungtas prie boso ant tu dvieju riciu, tai tas bosas gauna 300rms ar 150? kazkaip norisi visa boso galinguma isnaudot. o prie 4 omu butu geriau nes kokybe geresne, kaip kazkas minejo
Tavo dinamikas taip pajungtas gauna 300w rms, o jei neesi tikras del to ar tau jungt 2ohm ar 4ohm tai pasibandyk abu varijantus, gal tave tenkins ir 2ohm svarbu kad stiprintuvas tiltiniam rezime laikytu 2 ohm apkrova.
o stpreko minusa jungt nuo akumo geriau ar uztenka ir nuo kebulo?
Uztenka nuo kebulo.
Moderatoriai galėtų permesti šią temą į Čeinikų skiltį.
nu va pasijungiau, is pradziu jokio efekto nebuvo, bet kazka pasukiojau ir atsiradotik va vel klausimelis, uzsikurus masina cypia per kaloneles, ir kuo daugiau gazo spaudi tuo labiau cypia? visus laidus i kruva surisau, tai kuri reik atskirt?
na laidu sukt i kruva tikrai nereiktu. pliusas geriau kad butu kuo atokiau nuo linijiniu .sarabasas link=topic=6058.msg62487#msg62487 date=1182760578 rašė čia:
Na pvz: pliusą su sužadinimo laidu tiesk per dešnę mašinos pusę. Garsekalbių laidus pro kairę pusę, o lineikas pro vidurį palei rankinį. (Lineikas vesk taip, kad šalią jų neitų kokių kitų gamiklinių automobilio laidų).sarabasas link=topic=6058.msg62487#msg62487 date=1182760578 rašė čia:
eilini karta galima isitikinti kad niekada netikekit 100% ka cia igirstate.. zmogau.. nesuk galvos.. jei pas tave nuo magnetofno bent vieno kanalo pajungta kolonele tuomet tarp stiprintuvo ir magnetofono suzadinimo laido pastatyk mygtuka.. kai noresi galesi atjungti stiprintuva ir klausytis muzikos be stiprintuvo.BigBug link=topic=6058.msg62402#msg62402 date=1182556024 rašė čia:
u-dimension 40xs, u-dimension 20vs
tad kas kalbejo apie klaipeda su isjungtu varikliu gal pakeite nuomone ???
u-dimension 40xs, u-dimension 20vs
Niekas cia nuomones nekeis ir nerikia cia tau svaigti kad mes cia nesamones rasome tu pats atidziau persiskaityk sia tema. Cia kalbos apie galvos stiprintuvo naudojima autoriaus sitemoje nebuvo :smt021darializ link=topic=6058.msg62500#msg62500 date=1182785791 rašė čia:
tuomet tik ji ir gros...darializ link=topic=6058.msg62499#msg62499 date=1182785722 rašė čia:
+37061857133 edmas
Pirmiausiai pasižiūrėk į schemą kas jungiama nuo stiprintuvodarializ link=topic=6058.msg62499#msg62499 date=1182785722 rašė čia:
![]()
dar vienas klausimas, pajungus stipra neina padaryt kad grotu vien priekiniai komponentai, padarius visa balansa ant priekio vistiek subas groja, bet komponentai dominuoja, taip pat ir ant subo, komponentai groja bet subas dominuoja, ar negalima padaryt kad viskas normaliai butu?
jokiu minciu?
Gal ir galima, bet ne telepatiniu būdu.
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
neaišku ką tu ten reguliuoji, balanso sukiojimas tau tikrai nepadės..faderį pasukiok gal pagelbės. Jei ne lineikas patikrink kaip sujungiai...sarabasas link=topic=6058.msg62537#msg62537 date=1182842565 rašė čia:
o kas tas faderis?
Faderis - reguliuoja garso pasiskirstymą tarp priekio ir galo.
Balansas - Dešinės - kairės.
Bookmarks