Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 7 iš 7

Tema: kur prijungt mikrofona ir aux

  1. #1
    Jaunius arcehl2 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2007
    Žinučių
    24
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą kur prijungt mikrofona ir aux

    radau funkcija BL bremen cd72 kad kaska galima irasyt i atminty ir reikia mikrofono. tai gal kas zino kur ji pasijungt? :smt020 :smt034



    ir dar kaip AUXa pasijungti?


  2. #2
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: kur prijungt mikrofona ir aux

    Mikrofonas būna komplekte su spec jungtimi kuri jungiasi į mago galo viršutinę dalį.Kur yra papildomi įėjimai.

  3. #3
    Aktyvus kreizas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Nov 2006
    Amžius
    47
    Žinučių
    204
    Rep Power
    20

    Pagal nutylėjimą Ats: kur prijungt mikrofona ir aux

    paprasciau būtų manualą atsisiųst ir pasiziūrėt...siaip šoninėj jungtyje vertikaliai einančioje 9-10 kištukas mikrofonui.minusas 9 arčiau korpuso. AUX 1 miniISO trečioj jungtyje trys paskutiniai kištukai. beje mikrofoną BP turi...gal parduodi... nes jei su juo tu kazka y atminty įrašinėsi tai tau jo tikrai nereikia :smt018

  4. #4
    Aktyvus vires is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    208
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Ats: kur prijungt mikrofona ir aux

    Citata kreizas link=topic=6619.msg67506#msg67506 date=1192778980 rašė čia:
    paprasciau būtų manualą atsisiųst ir pasiziūrėt...šiaip šoninėj jungtyje vertikaliai einančioje 9-10 kištukas mikrofonui.minusas 9 arčiau korpuso. AUX 1 miniISO trečioj jungtyje trys paskutiniai kištukai. beje mikrofoną BP turi...gal parduodi... nes jei su juo tu kažką y atminty įrašinėsi tai tau jo tikrai nereikia :smt018
    Mikrafas mėtosi nuo Bremen 74, 1 kartą buvau pajungias, kiek mokėsi?

  5. #5
    Jaunius arcehl2 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2007
    Žinučių
    24
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ats: kur prijungt mikrofona ir aux

    tai gal tada as pakentesiu be mikrafo. arba pats rasiu kaip koki nors prisitaisyt loju:

  6. #6
    Fuksas aras19 is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2007
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: kur prijungt mikrofona ir aux


    Mikrafas mėtosi nuo Bremen 74, 1 kartą buvau pajungias, kiek mokėsi?
    jei turi ta mikrafa,duok zinot, man rekia "beckeriui grand prix" laisvu ranku irangai, itariu turetu tikt,o gal kas turi beckerini mikrafa?
    nes iki siol isbandyti mikrafai netiko,pasnekovas mane girdi tik prikisus mikrafa prie galvos,nors mikrafas apibudinamas kaip labai jautrus sensitivity:-40dB.Gal kas turit variantu kaip parinkt ta mikrafa.Patarkit ka nors :smt100

  7. #7
    Aktyvus vires is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    208
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą Ats: kur prijungt mikrofona ir aux

    Citata aras19 link=topic=6619.msg67701#msg67701 date=1193298692 rašė čia:

    Mikrafas mėtosi nuo Bremen 74, 1 kartą buvau pajungias, kiek mokėsi?
    jei turi ta mikrafa,duok žinot, man rekia "beckeriui grand prix" laisvu ranku irangai, itariu turėtų tikt,o gal kas turi beckerini mikrafa?
    nes iki siol isbandyti mikrafai netiko,pasnekovas mane girdi tik prikisus mikrafa prie galvos,nors mikrafas apibudinamas kaip labai jautrus sensitivity:-40dB.Gal kas turit variantu kaip parinkt ta mikrafa.Patarkit ka nors :smt100
    Sutarta su Kreizu dėl mikrafo, nemanau kad jis tau tiktų, jis skirtas dažnius ir laiko korekcijas matuoti...

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT