Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2
Rodyti rezultatus nuo 31 iki 44 iš 44

Tema: LCD Televizoriai

  1. #31
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    žinok nesuprantu tavęs, pas mane stovi vienam kambarį philips ir kitam panasonic abu pajungti ant viasat tiekėjo ir philipas rodo tikrai prastai
    Pasižiūrėk į pilypo ir panasiaus klases ir viasat per bortą ko gero reikia apskritai mesti.

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Ekspertai jūs ekspertai, bent jau pats pasianalizuok ką duodi
    European LCD-TV >> trys metai iš eilės yra Philips.
    Full-HD LCD Television vėl Philips (kol dar Full-HD de facto standartas)
    European Best Value LCD-TV - aš beje buvau nusistatęs pirkti LG, kaip su geriausiu kainos kokybės santykiu, tačiau sulyginus su pilypu keli papildomi šimtai LT už „techniškai gal net šiek tiek prastesnius parametrus“ man nepasirodė daug.

    O šiaip EISA „ekspertais“ nereikia aklai pasitikėti. Savo laiku aš garso įrangoje buvau susidūręs vos ne su visais apdovanotais aparatais (kaip ir daug dalyvaujančių šiame forume), bet tai ne visada patys verčiausi kandidatai kalbant apie kokybę. EISA vertina daug plačiau.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #32
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pasižiūrėk į pilypo ir panasiaus klases ir viasat per bortą ko gero reikia apskritai mesti.



    Ekspertai jūs ekspertai, bent jau pats pasianalizuok ką duodi
    European LCD-TV >> trys metai iš eilės yra Philips.
    Full-HD LCD Television vėl Philips (kol dar Full-HD de facto standartas)
    European Best Value LCD-TV - aš beje buvau nusistatęs pirkti LG, kaip su geriausiu kainos kokybės santykiu, tačiau sulyginus su pilypu keli papildomi šimtai LT už „techniškai gal net šiek tiek prastesnius parametrus“ man nepasirodė daug.

    O šiaip EISA „ekspertais“ nereikia aklai pasitikėti. Savo laiku aš garso įrangoje buvau susidūręs vos ne su visais apdovanotais aparatais (kaip ir daug dalyvaujančių šiame forume), bet tai ne visada patys verčiausi kandidatai kalbant apie kokybę. EISA vertina daug plačiau.
    Čia atskirai išrinkta geriausi LCD ir atskirai Plazma čia niekas jų net nelygina tarpusavyje. Pasiskaityk žmonių nuomones hdlietuva.com ten yra techninis straipsnis kuriame lygina lcd ir plazmą. Aš realiai išbandžiau ir daugiau nepirkčiau lcd, o čia kiekvieno reikalas ką kas nori tas ta ir žiūri. Su LG kiek teko susidurti tai visai nepatiko samsung man rodo visiškai netikroviškai tik iš pirmo žvilgsnio nustebina spalvos, kontrastas, bet realiai tokio vaizdo gamtoje niekur nesutiksi.
    Aš liaudiškai išsireiškiau apie viasat, kalbu apie palydovinę televizija. Visos KTV, Gala ir kiti operatoriai ima signalą iš palydovo ir dauguma kanalų priimami paprastu palydoviniu tiuneriu-signalas (analoginis) keliauja į moduliatorių kuris išleidžia signalą reikiamu dažniu (signalas iškeliauja vėl apdirbtas skaitmenos jei tai DVB-C ar DVB-T). Jei stotis nauja tada signalo kelias truputį trumpesnis, bet švariausias signalas yra iš palydovo.

  3. #33
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Čia atskirai išrinkta geriausi LCD.
    Tai aš tau ir noriu parodyti, kad pagal tavo mylimą EISA European LCD-TV titulą be jokių išlygų yra gavęs Philips tris metus iš eilės. Galima dar priskaičiuoti ketvirtus - European Best Value LCD-TV. Kuo tu mane dar nori įtikinti? Negi tau atrodo, aš nežinau kas yra EISA, kad aš nesugebu kelių eilučių angliškai perskaityti?
    Kas link plazmos, tai yra visai ne ta kainos kategorija (eksplotacija taip pat minty), esu jau šioje temoje rašęs. Apskritai jeigu jau plazma, tai aš geriau žiūrėčiau į Pioneer ar kažką panašaus ir siekčiau kokybės o ne to, kad galėčiau pasakyti jog turiu plasma TV ir kukliai nutylėti - LCD kokybės ir dvigubai mažesnio patikimumo bei energijos sunaudojimo. Povilai, neįsispirk, o geriau pajudink pilkąsiais lasteles, tavo atsakymas čia parodo kad neskaitai ką rašo oponentas, o pasiduodi emocijoms. Aš nesikartosiu savo pozicijos išdėstyme ir nesiginčysiu. Mano manymu viską surašiau labai aiškiai ir suprantamai nesigilindamas į technines detales.

    Citata omsonass rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Pasiskaityk žmonių nuomones hdlietuva.com ten yra techninis straipsnis kuriame lygina lcd ir plazmą.
    O kam? Manai aš pats mažai plazma TV prisižiūrėjęs? Kas link hdtlietuva forumo, tai niekada nesiregistruoju tokio tipo forume, jeigu jis yra uždaras skaitymui, juo lab kad didžioji dauguma rašytojų ten tie patys vaikai, kurie pergyvena kad tėvas nupirko jų manymu netinkamą televizorių ir dar susiderino pagal save, o ne pagal juos

    P.S.
    Bet to, vis tik norėčiau priminti, kad tema apie labiau apie LCD TV, nei apie Plazma TV (32" tai kaip ir apspręndžia). Taigi susiedamas tavo nurodytą forumą, elix ir dar kai ką, galėčiau lengvai įžvelgti agresyvaus marketingo elementus. Kaip žinai, šiame forume tai toleruojama tik labai siauram diapazone.....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  4. #34
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Samsung jau paleido savo Super Oled ekraną į televizorių rinką, neprilygs jam joks plazma manau Tik kolkas kaina - itin nekonkurencinga.

  5. #35
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Kad plazminiai šiai dienai pigesni už lcd ir kai pirkau panasonic tuo metu jie naudojo pioneer plazmą tik pioneer tada kainavo 10000lt, o panasonic 5000lt. kasdien vaikštau per žmones ir matau kas kaip rodo, buvau radęs duomenis kiek val atlaiko led pašvietimas, plazmos lempa ir seno tipo dienašviesės lempos stovi tai spėkit kuris apšvietimas ilgiausiai valandų atlaiko. Aš savo naudoju nuo 2008 metų eina kasdien nei lempa matomai pasėdus nei plazma išdegus. Tik maniškis ima 400w, o dabartiniai sutelpa apie 100-170w. Aš tik noriu pasakyti, kad plazma geriau už lcd ir viskas.

  6. #36
    Ekspertas BigBug is on a distinguished road BigBug's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    1,063
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą

    Tarp Plazmos ir LCD amžina kova Čia jau kiekvienam pagal poreikius ir pomėgius.

    Jeigu žiūri paprastą televiziją (poprastis signalas) tai plazma tikrai geriau rodo. Bet jeigu užsidėsi Blurayjinį diską, tai plazmai toli iki LCD. IMHO

  7. #37
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    čia įdomi tema apie televizorius - http://www.audiklubas.com/forumas/in...?topic=50581.0
    tik nežinau ar matysis neregistruotiems vartotojams......
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  8. #38
    Ekspertas Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas is on a distinguished road Vilmantas's Avatar
    Registracijos data
    Jun 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,792
    Rep Power
    46

    Pagal nutylėjimą

    Aikit diedai į gamtą pažiūrėt kaip vaivorykštė spindi, kaip žolė žaliuoja, lakštutė lakštuoja... Nesiginčiję iš neturėjimo ką veikt...
    WWW.GARSUGAMA.LT - 8 605 19197

  9. #39
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata Vilmantas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Aikit diedai į gamtą pažiūrėt kaip vaivorykštė spindi, kaip žolė žaliuoja, lakštutė lakštuoja... Nesiginčiję iš neturėjimo ką veikt...
    Vakare galima ir pasiginčyti, taip gimsta teisybė
    Tik nereikia aklai pasiduoti reklamai ir pirkti tai, kas yra geriau prie tam tikrų sąlygų. Konkrečiai plazma gali būti geriau jeigu:

    1. Netaupai el. energijos (telikas dirba 2-3 valandas savaitgalio vakare) arba pinigai pofik. Elektros energijos sanaudos ne mitas, 40" LED ima apie 50W jeigu vaizdas neužaštrintas, tokia pat plazma ima ~150W
    2. Telikas stovi kambaryje kuriame visada yra prietema (mano atveju, net LCD dieną ne visada užtikrina reikiamą šviesumą)
    3. Telikas yra virš 40" (geriau 50"+) ir jeigu pirmos dvi sąlygos tenkintinos.

    Visais kitais atvejais LED yra geriau, sintetinis vaizdelis susitvarko atitinkamai pakoregavus nustatymus.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  10. #40
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    geros šiuolaikinės plazmos tiek elektros jau neberyja, nors tai neesmė - kaip akys reaguoja į LCD ir plazmą kai reik ilgiau prie teliko pasėdėt? kažkaip turiu įtarimą kad nuo LCD akytės bunant mano amužiaus labai greit ašarotis pradės, kas nuo plazmos taip greit nebus...... užtenka kompo monikų su LCD būdingu vėlavimu.......
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  11. #41
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Citata Ernestas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    geros šiuolaikinės plazmos tiek elektros jau neberyja, nors tai neesmė - kaip akys reaguoja į LCD ir plazmą kai reik ilgiau prie teliko pasėdėt? kažkaip turiu įtarimą kad nuo LCD akytės bunant mano amužiaus labai greit ašarotis pradės, kas nuo plazmos taip greit nebus...... užtenka kompo monikų su LCD būdingu vėlavimu.......
    Šiuolaikiniai LCD jau kaip minimum 400hz+, tai akių ašarojimą galima pamiršti, nebent ištisai sėdėsi su 3D akiniais 3D dar tikrai man deramo įspūdžio, kol kas, nedaro.
    Greitai jų greitis bei raiška pasieks tokį lygį, kad žiūrėdamas į ekrane esančią HD foto galvosi jog žiūri per langą...

  12. #42
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Plazma paprastai perkama tada kai reikalinga didelė įstrižainė. 50+ Kol kas LED geri tik viršutinių serijų. Aš asmeniškai žiūriu plazmą nes turiu SAT signalus ir turiu visus Artūro M išvardintus punktus. Man plazma žiūrisi minkščiau, švelniau, panašiau į kineskopą. Labai gražiai rodo gerus įrašus. Turiu galimybę matyti Blue Ray įrašus. LED man per daug rėkiantis.

  13. #43
    Fuksas peta is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2014
    Amžius
    39
    Žinučių
    1
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Sveiki. Aš ir galvoju pirkti tv, girdėjau, kad samsungai vieni iš geriausių ar tai tiesa? http://pigu.lt/televizoriai;Samsung

  14. #44
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    59
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą

    Na tik ne tavo nuorodoje geriausi televizoriai. Žiūrėk, kad ir į Panasonic nuo 7000lt ir į viršų tada galima kalbėti apie geriausius. Viršutinėse serijose naudojamos pačios geriausios matricos, visa kita tik apkabinėjimas. Nuo matricos pagrinde viskas priklauso.

+ Reply to Thread
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 1 2

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT