Ukrainietiška kosmetika

Apklausos rezultatai: Ar reikalingas mazesnis zemadaznis sioje sistemoje (galia,skersmeniu)?

Vertintojai
3. You may not vote on this poll
  • Taip

    3 100.00%
  • NE

    0 0%
+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 8 iš 8

Tema: Gal geriau paprasciau?

  1. #1
    Naujokas vytas_bew is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2007
    Žinučių
    33
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Gal geriau paprasciau?

    sveiki
    eme ir iskilo toks klausimas man, visada galvojau jog pirksiu stiprintuva ir bandsiu uzmaitinti si zemadazni geriau nei yra dbr, bet laikui begant atsirado kitokiu minciu, galbūt ji parduoti ir ieskotis kazko mazesnio , kuklesnio ir paprastesnio, kas galbūt deretu gražiau šioje sistemoje ir galbūt būtų galima leisti nuo alpina mrp-t 220, ar įmanoma? laukiu įvairių komentaru ir minciu, jokio zemadaznio nesu nusiziurejes, kol kas nes idomu ka jus apie tai manote, zinoma tokios firmos kaip fli tikrai nedomina :supz:, tuos mtx turiu du vienodus, gal paprasciau butu parduot, nei bandyti juos uzmaitinti cia - esamoje sistemoje

    masina 3 golfas karavanas
    magas : alpine dce 9845 rb
    priekyje : komponentai dls b6a
    gale: morel tempo coax 6
    zemadaznis: mtx t8124 thunder 8000 12" ,rms 400, 4ohm
    stiprintuvai : alpine mrp f242, kitas mrp-t220 nuo antrojo dbr groja bačką ops:


  2. #2
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą Ats: Gal geriau paprasciau?

    gal reikalingas ne mažesnis, o geresnis? kainą irgi pasakyk.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  3. #3
    Naujokas vytas_bew is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2007
    Žinučių
    33
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ats: Gal geriau paprasciau?

    man jis šiaip neblogai groja ir dbr, matai as neisivaizduoju kaip jis grotu nuo is visu tu 400w , tai net ir nebezinau ka daryti, kaina kieno cia? norėčiau, kad abu pardavus iseitu mazesne silpnesne, bet kokybiska zemadazne O jei atvirai kainos neisivaizduoju, nes niekur nemaciau ju pirkti lietuvoje, man juos is prancuzijos draugas parveze, siulyk protingai, neapgauk tik :smt017

  4. #4
    Jaunius slava is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2008
    Žinučių
    8
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: Gal geriau paprasciau?

    pazystamas turi Alpine subioka,500rms tai groja lb graziai ir svariai. kiek uz mtx`us nori? O

  5. #5
    Ekspertas AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Lithuania
    Žinučių
    1,060
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Gal geriau paprasciau?

    Citata slava link=topic=7249.msg74377#msg74377 date=1203700299 rašė čia:
    pazystamas turi Alpine subioka,500rms tai groja lb graziai ir svariai. kiek uz mtx`us nori? O
    MTX'ai čia slėginis daiktas, kaip ir Kicker'iai O
    АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023

  6. #6
    Naujokas vytas_bew is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2007
    Žinučių
    33
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ats: Gal geriau paprasciau?

    tai man ir reikia slegio o ne dauzymo O, apskritai mane labiau domina, kaip geriau padaryti su sia sistema,jei noresiu juos parduoti, klausimas atsidurs perku parduodu skyrelyje

  7. #7
    Ekspertas AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas is on a distinguished road AutoBoomsas's Avatar
    Registracijos data
    May 2006
    Vieta
    Lithuania
    Žinučių
    1,060
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: Gal geriau paprasciau?

    Citata vytas_bew link=topic=7249.msg74409#msg74409 date=1203773313 rašė čia:
    tai man ir reikia slėgio o ne dauzymo O, apskritai mane labiau domina, kaip geriau padaryti su sia sistema,jei noresiu juos parduoti, klausimas atsidurs perku parduodu skyrelyje
    Tada kreipkis pas instalerius ir tiegu jie daro tau Bandpass (dėžės apiforminimas), ir tada problema bus išspresta. O
    АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023

  8. #8
    Naujokas vytas_bew is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2007
    Žinučių
    33
    Rep Power
    17

    Pagal nutylėjimą Ats: Gal geriau paprasciau?

    aciu visiem uz mintis ir kuklu balsavima O
    manau,kad esamas zemadaznius parduosiu, pasiliksiu galbut tik alpine kuklu stiprintuva ir ieskosiu zemadaznio prie jo

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT