turejai galvoje tokius kaip TDA, STK?na pigus, lengvas, dazniausiai nebijantis trumpinimo. tinkamas triuxmui skleisti.
Cia yra mano nuomone.
kokios nuomones apie mikroscheminius stiprintuvus?pliusai,minusai :smt100
turejai galvoje tokius kaip TDA, STK?na pigus, lengvas, dazniausiai nebijantis trumpinimo. tinkamas triuxmui skleisti.
Cia yra mano nuomone.
nu jo turejau butent kazka panasaus omeni-na kas dar nuomoniu :smt100
Šiaip universalus dalykas. Čia panašiai kaip klausti nuomonės apie tranzistorius, nes viskas priklauso nuo apipavidalinimo, kitų komponentų, darbo sąlygų ir konkrečių panaudotų mikroscheminių stiprintuvų.
kadais skaitinejau kad zmogelis susirinko gainklona su kazkokiom gudriom mikrosxemelem, ir labai juo dziaugesi. prie viso to tos mikrosxemos nereikalavo labai didelio papildomu detaliu asortimento. gaila bet jau nepamenu kaip jis vadinasiops:
Berods Lm3775. O gal ir ne :smt017 Reiktu paieskot.
atrodo kad lm3875
kaip raso kad panaudojus bent sitas dalis gaunamas labai geras gersas
http://www.elektronika.lt/schematic/theme/64/1032/
life's too short to dance with fat chick's...
lm3886 jai gerai pamenu. bet jautrus zemes blogai sudeliotoms![]()
Bet koks stiprintuvas jautrus maitinimo išvedžiojimui. Blogai išvedžiojus atsiranda iškraipymai, generacijos triukšmai ir kitoks blogis. Tiesą sakant, maitinimas yra viena didesnių bėdų projektuojat stiprintuvus ar jungiant gatavas sistemas, o kai stiprintuvas susideda iš 5 detalių, tai čia yra vienintelė problema![]()
kaip tik sita turejau galvojepontifikas link=topic=7389.msg75829#msg75829 date=1206198306 rašė čia:
kas nors klauset tokio aparaciuko?
![]()
greit klausysim![]()
Su tokiu aparatu buvo pernai Alytaus garso varžybose, pasyviam divizione, automobilis kuris užėmė pirmą vietą.
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
Su LM3886 GC ?? :shock:
Skambesys tikrai neblogas, kaip is mikroskema tikrai stebinanti... Turi kazka silto ir griebiancio uz sirdies... bet daug kas sako kad su zemais dazniais nesusitvarko.
Honda Accord CM1 -> Totally Stock
Iš kitos pusės tai gan įdomus projektas. $3 mikroschema + $300 likę komponentai. Išskirtinis bruožas, tikriausiai, maitinimas - naudojami neįprastai mažos talpos, bet aukštos kokybės kondensatoriai, greiti diodai. Daugiau skirtumų tarp GC ir vidutiniško mikroscheminio stiprintuvėlio kaip ir nėra. Va vienos tipinės aukštos klasės GC buitinės sitemos pavyzdys:
Gainklonas-tai operacinio pagrindu stiprintuvas,įkvėpimą gavęs iš 47Labs Gaincard stiprintuvo.Ir vertinti gainkloną labai sunku-nuo visiško š iki vieno geriausiai grojančių tranzistorinių stiprintuvų (ir ne tik).Pats klausausi su lm3875 NIGC,3k ir 130 omų anglinės Allen Bradley varžos,4 akumuliatoriai,šuntavimui BG-n 10,0,garsas reguliuojasi elmos komutatoriumi su Allen Bradley varžomis,paauksuoti neutrik rca ir speakon lizdai,ofc monogysla montažui,DACT kanalų selektorius.Ir kaina kita nei keletas šimtelių,ir groja kitaip.Klausausi su perdirbtu Marantz cd-43 (Gaincard autorių dac klonas su TDA1543 ir savo paredagavimais) ir kolonėlėmis Kaudio su Seas-ais.
Teke man anksčiau daryti keleta su lm3875 buitinių stiprintuvų. Savo kainą atgrojo su kaupu. Kaip dėl tų gandų jog nesusitvarko su žemais nžn, nes aš klausiau su plačiajuosčiais. Inertiškesnio, masyvesnės membranos priešbosio nebandžiau.
Mano sistemoje štai toks aparačiukas. Taip pat popieriniai plačiajuosčiai.
Svarstau apie šios mikroschemos panaudojimą automobilyje žemadažniui maitinti. Su tam tikromis gudrybėmis turėtų būti labai labai neblogas rezultatas.
Su gudrybėmis rezultatas visada būna neblogas. O![]()
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
Bookmarks