+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 2 1 2 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 53

Tema: stebina mane shtai tokie skelbimai

  1. #1
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Stebina mane ir piktina shtai tokie skelbimai :evil:
    Tai visishkas briedas ir nesuprantu zmoniu kurie renkasi ten vaziuoti :?:
    Ishsikovojom draudimo lygius reikia daryt tvarka kad tik sertifikuotose imonese galinciose ta veikla uzsiimti ir butu visa tai atliekama ir nepraleistu tech apziuros jei nera signalizacijos sertifikato ishduoto tam darbui igakliotos firmos.Kaip ir su dujomis.
    o apie aparaturos izstaliacijos sauguma kai pamatai kaip sumontuota tokiose firmose tai ish vis tyliu.LAidai tiesiai nuo akumo sketrsai variklio numesti,Be jokiu saugikliu ir kitu apsaugos priemoniu.
    Turiu nemaza arshyva foto ir signalizaciju ir aparaturos sumontuotu panashiose firmose.
    Automobiliai vazineja kaip su parako statine.
    -------------------------------------------------------
    Dujos+ Garsas+Apsauga+Kompiuterine varikliu diagnostika,(co,hc,ir t.t)ipurрkimo,karbiuratoriniu sistemu remontas.Dujines irangos montavimas ir remontas.(taipogi tiesioginio duju ipurрkimo).Garso aparatura nauja ir naudota ,bei jos montavimas.Auto signalizaciju montavimas.Duslintuvu "lopymas"ir nauju montavimas.Stabdziu trinkeliu keitimas,amortizatoriai ir t.t.
    Atvaziuokit nepasigailesite. LPG
    --------------------------------------------------------
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  2. #2
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Relax

    Nekreipk dėmesio. Realiai negali uždrausti montuoti aparatūros, signalizacijų ir tt niekam. Iš tikrųjų viskas pasiekiama natūralia atranka. Klientai patys turi nuspręsti kur jiems kreiptis paslaugos. Gilinantis į smulkmenas, tai signalizacijos montavimas pasidarė komplikuotas tik į naujausių modelių mašinas, o darbo kokybė bet kuriuo atveju priklauso ne nuo to, ar firma turi sertifikatą ar neturi, o greičiau nuo dirbančiųjų moralės. Draudimais nieko nepasieksi...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  3. #3
    PooP
    Guest

    Pagal nutylėjimą :)

    tokie konkurentai kurie viska daro belekaip nepaisidami taisykliu nera labai pavojingi anksciau ar veliau vistiek klientura atsirinks kas jiems geriau. tik gaila zmoniu kurie per tokius montuotojus turi problemu.

  4. #4
    dajniux
    Guest

    Pagal nutylėjimą NESUTINKU!

    Nesutinku su nuomone, jog klientaj patys atsirenka. Atsirenka tik tie, kurie pastoviai domisi kokioje nors sryte, atnaujina savo iranga, bendrauja su kitajs dalindamiesi savo patirtimi.
    Na dar ir tie, kurio auto sudegs del netvrkingos instaliacijos...
    O tie, kurie isidejo garaza aparatura be saugikliu, su elektro-instaliacijos laidajs vietoj specialiai skirtu poweriui ir spykeriam, kuriems tipriakas voliojasi bagazineje neprisuktas, nekalbu apie sound standingus, imaginationus, subu velavimus ir t.t. - jiems atrodys ir taip visa laika ir vazines. Praktishkai taj gaunasi zmoniu apgaudinejimas ir naturali apranka ne visada suveikia.
    Ish kitos puses... Tikiu, kad kiekvienoje geroje firmoje yra talentingu, puikiai ishmananchiu savo darba, bet pasitaiko ir chalturschiku, taip kad niekas nuo nieko neapsaugotas...

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Re: NESUTINKU!

    Citata "dajniux" rašė čia:
    Praktishkai taj gaunasi zmoniu apgaudinejimas ir naturali apranka ne visada suveikia.
    Ish kitos puses...
    Negali atimti teisės žmogui pačiam, savo nuosavam garaže montuotis už savo pinigus pirktos aparatūros. Tik yra iš šitų tokių, kuriems būna nepatogu pasakyti jog jie patys darė, tai ir suvaro ant garažiuko. Iš esmės pasako teisybę, tačiau pamiršta, kad garaže dirbo pats, o geriausiu atveju dar plius draugas...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Sveiki !
    Del signalizaciju tai nieko negaliu papriestarauti, jos turi buti sumontuotos kokybiskai. Susidure mano draugai su tokiom nesamonem, vaziuoji ir nei is sio nei is to pradeda kaukti sirena, uzgesta variklis ir pan. Bet tokiu garazeliu buvo ir bus ir nieko cia nepadarysi. Nesustabdys to nei sertifikatai nei kas kitas. Del aparaturos tai ne visi garaziniai meistrai yra tokie kaip jus aprasot. Beje as irgi priklausau siai kategorijai, bet tai nereiskia kad man px... ant kokybes ir saugumo. Dirbdamas si darba vadovaujuosi EMMA taisyklemis. Ir praktika rodo, kad garazinis meistriukas daznai lenkia profus, uztenka pasiziuret paskutiniu varzybu rezultatus amat 300 I vieta - individualus, amat 300-600 I vieta individualus, amat 600+ I vieta individualus. Rezultatai kalba patys uz save, nebent tie individualus patyliukais sukiso aparatura profu firmose, nors as abejoju.

  7. #7
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Beje man idomu, nuo ko patys pradejot, iskart dirbot kaip profai ? Abejoju ar paziurejus pirmus jusu darbus viskas butu taip kaip turi but ! Taip kad nieko cia nuostabaus ir piktinancio nematau !

  8. #8
    dajniux
    Guest

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    -= Mano nuomone del signalizoku =-
    dar ir nuo pacios signalizacijos daug kas priklauso - galima labai shustra ivaldyti, o veiks kaip lenkijos garazhe gaminta. Kad ir pats - ivaldziau Mangoose su pageriu - vasara viskas buvo geraj; dabar kai pashala - muset dazniai ishsiderina - vos mashina atrakinu, bo nereaguoja i pulteli; pavaziuoji, sushyla salonas - vel geraj veikia.

    -= Del pradejimo =-
    Manau cia kalbama labiau apie chalturishchikus, kurie nededa saugikliu, srovei naudoja 'myzhalini' laida ir subo deze daro nepagal savo ar gamintojo paskaiciavimus, o ish akies.
    Kas dirba pasidomejes ir nuoshirdziai - net ir pirmi kartai gaunasi manau pusetini...

  9. #9
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    As taip pat galvoju, kad tureta omeny buvo chalturscikai, bet norom nenorom persasi tokia mintis, kad prie chalturos cia bandoma priskirt visus tuos kurie neturi sertifikatu ir panasiai, o tai istikruju nesamone.
    Cia siaip, tarp kitko. Ka tik susimasciau apsilankes caraudio.lt tinklapyje ir paziurejas paskutiniu varzybu rezultatus. Idomu kaip profas Mindaugas, galejo dalyvaut amat 300 klasej ir tuo labiau laimejo I vieta, biski nesamone gaunas ? Tai vat cia as suklydau amat 300 I vieta laimejo profas.

  10. #10
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Sveiki.
    Pirmi darbai kaip blinai, gal nori issiskirti, gal jiems truksta informacijos, gal jie nori daugiau adrenalino tai ir pasidaro sau parako statine. Sia zmoniu apsisprendimas. Musu tikslas bent jau informuoti kas blogai ir negerai. Ir senas geras posakis (technika v rukax dikarei stanovitsa prosto mitalalomom)
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  11. #11
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Zinoma, as sakiau - tai buvo pirmas oficialus (bet ne pirmasis) muzikos megeju suvaziavimas. Ateityje - zmones dirbantys toje srityje - megejais nebus.... reikia ciut laiko, kad zmones suprastu ka daro...
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  12. #12
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "UNDER" rašė čia:
    Cia siaip, tarp kitko. Ka tik susimasciau apsilankes caraudio.lt tinklapyje ir paziurejas paskutiniu varzybu rezultatus. Idomu kaip profas Mindaugas, galejo dalyvaut amat 300 klasej ir tuo labiau laimejo I vieta, biski nesamone gaunas ? Tai vat cia as suklydau amat 300 I vieta laimejo profas.
    under ash tikrai esu tik mejgejas.Turiu kita darba. puslapis www.caraudio.lt yra mano asmeninis puslapis. Tai nera jokia firma.
    pagal taisykles ash tikrai patenku i megeju kategorija, nors ir praktika mano sioje srityje galima skaiciuot mazdaug nuo 1986m.
    Tai ka tu pamatei caraudio.lt tai yra tik mano hobi.
    o beto orejau dalyvauti pro klaseje, bet pasakyk su kuo reikejo ten varzytis? Su viena pauliaus mashina? Kokios butu varzybos?
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  13. #13
    EMMA LT komanda AudrunasV is on a distinguished road AudrunasV's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas Lithuania
    Žinučių
    1,306
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą Klausimukas

    Labas Mindaugai,
    Jei idemiai paskaitytum taisykles (nors jos ir rusu klaba) - ten parashyta - jei asmuo turi nors koki ryshi su audio aparatura ( prekiauja, gamina ir t.t.) jis profas!
    Su pagarba
    + 370 682 19776
    www.carsystems.lt

  14. #14
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą Re: Klausimukas

    Citata "Audrunas Venskaitis" rašė čia:
    Labas Mindaugai,
    Jei idemiai paskaitytum taisykles (nors jos ir rusu klaba) - ten parashyta - jei asmuo turi nors koki ryshi su audio aparatura ( prekiauja, gamina ir t.t.) jis profas!
    Su pagarba
    gerai jau gerai Audrunai ish dalies ta punkta gali ir prikabint.
    GErai profas. Bet kad tose varzybose ish esmes buso sakykim 98% visi profai. Nes kas ten dalyvavo daug ka pazystu asmenishkai ir dar daugiau buvo ishmatymo pazystamu veidu kurie tikrai visi susije kaip ir ash su caraudio. Tad ateityje klases reiketu galbut skirstyti kitaip, Taciau megeju klases, Turiu mintyje tikruju, tikrai nebus gausios.
    Gal reiketu daryti klases pvz. pagal kaina. PRO, Expert,
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  15. #15
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    ar galiu dalyvauti megejuose jei dirbu firmoje kuri stato muzika bet as to nedarau(statau signalizacijas)
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  16. #16
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "ernestas" rašė čia:
    ar galiu dalyvauti megejuose jei dirbu firmoje kuri stato muzika bet as to nedarau(statau signalizacijas)
    Įdomus klausimas. Manau taip. Reiks jį įsitraukti į svarstymus.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  17. #17
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Sveiki !
    Na taip Mindaugai, varzybos gal ir nebutu labiai idomios jei dalyvautu 2 auto, bet ar tau paciam idomu buvo megeju klasej, kai zinojai, kad tau ten lygiu nera, turbut irgi nelabai. Nors tu saves ir nepriskiri prie profu, bet vistiek esi profas, nors as taves asmeniskai ir nepazystu. Bet cia ne vieno mano nuomone, taip kalba ir tie zmones, kaip suprantu kurie tave pazista senai.

  18. #18
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    46
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Na del dirbanciu firmoje tai yra vienas labai opus klausimas.Bet vistiek apararura jie perka did kaina.Kai ka gal ir kolegos padaro.Tai manau kad jie tikrai nera miegejai bet ir tikri profai.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  19. #19
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "muzotonas" rašė čia:
    Na del dirbanciu firmoje tai yra vienas labai opus klausimas.Bet vistiek apararura jie perka did kaina
    Mano manymu pirkimo, kaina nėra argumentas. Jeigu man atėjęs žmogus sakytų, jog jis ruošia auto varžyboms ir aišku tai būtų 100% tiesa ir jis norėtų pirkti pas mane aparatūrą, kuria prekiauju, jam tikrai būtų duotos geros kainos ir visokia mano techninė informacinė parama... Nuo to žmogus nepatampa mėgėju. Aš asmeniškai visokeriopai skatinsiu tą jaunimėlį, kuris nori pats krapštytis prie savo auto 8)
    Citata "muzotonas" rašė čia:
    Kai ka gal ir kolegos padaro.
    Nuo to žmogus tikrai nepasidarys profas. Profesionalo apibrėžimas yra labai paprastas: jeigu žmogus valgo duoną iš šito darbo, reiškia jis yra profas. Ginčytina tik yra kitas dalykas: žmogus eilę metų dirbo šioje srityje, tačiau mašinos darymo metu jo veikla jau buvo visiškai kita. Kas jis yra dabar ?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  20. #20
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Sveiki !
    Labai smagu Artūrai, kad tavo toks poziuris i jaunima ir pradedanciuosius, ateityje zinosiu kur kreiptis. Gaila anksciau nezinojau, nes savo auto jau viska supirkau ir beveik baigiau montuoti.

  21. #21
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "UNDER" rašė čia:
    Gaila anksciau nezinojau, nes savo auto jau viska supirkau ir beveik baigiau montuoti.
    Ne esmė. Kiekvieno garso mėgėjų Asociacijos nario visuomeninė pareiga yra paremti besiruošiančius varžyboms audio mėgėjus. Ne aš - tai kitas
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  22. #22
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    [Profesionalo apibrėžimas yra labai paprastas: jeigu žmogus valgo duoną iš šito darbo, reiškia jis yra profas. Ginčytina tik yra kitas dalykas: žmogus eilę metų dirbo šioje srityje, tačiau mašinos darymo metu jo veikla jau buvo visiškai kita. Kas jis yra dabar ?
    Na jai cia turi mintyje mano atveji tai ash niekad oficialiai ish to duonos nevalgiau. eile metu buvau muzikantas, po to garso operatorius. Salia to domejausi elektronika ir automobiliaisr tai tapo mano hobi.
    Dokumentaliai niekaip negaliu patvirtint , kad ash profesionalas
    Sorry kad ir kas kad ir kuo mane laikytu.
    O i varzybas ash tikarai vaziavau tik dalyvauti, siaip tai auto ruosht baigiau 7ryto o varzyboms registruotis reikejo 9.00.
    Buvau nemiegojas 3 paras ir tikrai negalvojau kad ishvaziuosiu i kauna. Siaip tai nesitikejau 1 vietos. ir apskritai nieko nesitikejau mintis buvo tik sudalyvauti. Zinoma kai atvaziuoji su nuotaika tik dalyvauti nenustebau, kad savo vardo neishgirdau nei 6 ,nei aukstesnese vietose.
    Ir zado netekau kai paskelbe man 1. Tikrai nesitikejau !
    Under nebijok konkurencijos ateinanciose varzybose tikrai tau nesudarysiu, pirma manes niekas neriame , antra pats zinai kiek tai kainuoja, trecia I pro klase reikia 3x tiek kiek buvo pas mane maziausiai
    (ten tikrai gali tik dalyvauti tik firmos ), ketvirata sedziu luzusia koja ir dar sedesiu maziausiai menesi :? tad tikrai nespesiu i jokias varzybas jeigu jos dar ivyks artimiausiu metu.
    Mindaugas (cunami)
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  23. #23
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Sveiki !
    Uzjauciu del kojos Mindaugai ! Konkurencijos as nebijau, kadangi ateinancios varzybos (kad ir kada jos bus) bus mano pirmos rimtos varzybos, turiu galvoj pirmos su normaliai paruostu auto ir nelabai kokiu rezultatu as ten tikiuosi. Ir siaip visa sita reikala iskeliau tikrai netycia ir nieko asmenisko cia nera. Tai va. Sekmes gydantis !

  24. #24
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    "Ne esmė. Kiekvieno garso mėgėjų Asociacijos nario visuomeninė pareiga yra paremti besiruošiančius varžyboms audio mėgėjus. Ne aš - tai kitas "
    Butu gerai, kad visi taip galvotu !

  25. #25
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "Mindaugas" rašė čia:
    O i varzybas ash tikarai vaziavau tik dalyvauti, siaip tai auto ruosht baigiau 7 ryto o varzyboms registruotis reikejo 9.00.
    Daugumai taip būna. Buvo tokie net ir iš teisėjavusių tarpo...

    Citata "Mindaugas" rašė čia:
    Under nebijok konkurencijos ateinanciose varzybose tikrai tau nesudarysiu, pirma manes niekas neriame , antra pats zinai kiek tai kainuoja, trecia I pro klase reikia 3x tiek kiek buvo pas mane maziausiai
    (ten tikrai gali tik dalyvauti tik firmos ),
    Nemanau, kad tai argumentas. Norint galima padaryti labai nebrangią instaliaciją ir su ja pretenduoti į pirmą vietą. Tačiau pigi „hardvariškai“ bus labai imli darbui. Ypač yra įdomi būtent SQ 300 klasė, tiek pro tiek ir mėgėjų. Toliau yra dar įdomesnės klasės - eksperto. Pereitose varžybose jų nebuvo, šiose manau bus. Beje, sekančios artimiausios varžybos bus Alytuje, Gegužės 9 dieną. Vasario pirmoje pusėje smulki informacija bus patalpinta www.emma.lt
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  26. #26
    Aktyvus UNDER is on a distinguished road
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    102
    Rep Power
    22

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Sveiki !
    Na jeigu varzybos Geguzes 9, tai manau Mindaugai sugys tavo koja ir turetum suspet paruost automobili. Siaip manau kokio menesio uztenka, normaliai paruost automobili, aisku jei yra noro ir pakankamas kiekis pinigu. O jei kalbet apie remejus, tai as irgi ju neturiu, tik turiu dideli nora ir bandau visaip suktis is padeties, kol kas lyg ir neblogai iseina. Tik vat laiko dabar nelabai yra, sesija. Va rytoj baigiu ja ir stacia galva i garaza.

  27. #27
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "UNDER" rašė čia:
    Sveiki !
    Mindaugai turetum suspet paruost automobili. Siaip manau kokio menesio uztenka, normaliai paruost automobili, aisku jei yra noro ir pakankamas kiekis pinigu.
    To UNDER
    TEisingai pastebejai. Bet pirmiausiai reikia tureti automobili (kurio jau nera).
    Gali paguost tik tuo, kad artimiausiose varzybose galbut dalyvaus tik mano 2 draugai o ash jei gerai busiu tik komandoje.
    Bet ka gali zinot gal planai ir pasikeis?NIekad anegali sakyti niekada
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  28. #28
    Egidijus
    Guest

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Kas yra profas kaip ir zinome. Dabar pasiaiskinkime kas yra megejas?

  29. #29
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Citata "Egidijus" rašė čia:
    Kas yra profas kaip ir zinome. Dabar pasiaiskinkime kas yra megejas?
    Visi kiti, kurie nepapuola į profų kategoriją :lol:
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  30. #30
    Egidijus
    Guest

    Pagal nutylėjimą stebina mane shtai tokie skelbimai

    Tai gerai, Arturai. Tau zmogeliukas atvaro masina, tu jam parduodi aparatura pilna kaina, o remdamas jaunima nemokamai sumontuoji.
    Tai masina taip iseina tikrai bus megejo, nes is sios masinos tu duonos nenusipirkai?

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT