klausiau viena sena SONY kasetini tai uz ji graziau grojancio dar negirdejau. O KAD SONY STOVI AUKSCIAU UZ JVS - TAI CIA JAU IS FANTASTIKOS ZONOS . Nors vertinant pagal isvaizda - pilnai tikiu , ten juk viskas vartosi sukasi (nors yra ir JVC tokiu ), bet juk vaziuodamas neziuresi i maga ...


Reply With Quote
Bookmarks