+ Reply to Thread
Puslapis 7 iš 7 PirmasPirmas ... 5 6 7
Rodyti rezultatus nuo 181 iki 192 iš 192

Tema: 8" zemadaznis, koki rinktis ???

  1. #181
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą

    Tai gali swe-1043 rinktis,stiprintuvo didesnė galia tik į naudą,geresnė subo kontrolė.

  2. #182
    Savas pharaon is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    271
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata tolka rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai gali swe-1043 rinktis,stiprintuvo didesnė galia tik į naudą,geresnė subo kontrolė.
    tai aš dėčiau 12'uką, tik, kad man vieta labai svarbi, todėl ir renkuosi 8'uką.. O dėl galingumo, tai galvojau, kad, jei galingesnis stiprintuvas už garsiakalbį, tai tik didesnė tikimybė jį sudegint, apie geresnę subo kontrolę net minties nebuvo

  3. #183
    beausis :) manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas is on a distinguished road manacas's Avatar
    Registracijos data
    Jul 2007
    Vieta
    Calgary, Canada
    Amžius
    40
    Žinučių
    895
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    bet kokiu atveju galios rezervas yra gerai ir tai taisyklė o ne išimtis. Tiesiog puodas ant galvos duotas tam, kad truputi galvotumėm ką darom Nesuk rankenos iki galo ir bus viskas puiku

  4. #184
    Rašytojas skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer will become famous soon enough skiesflyer's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    475
    Rep Power
    19

    Pagal nutylėjimą

    IMHO, su silpnesniu stiprintuvu, daug lengviau sudeginti garsiakalbį

  5. #185
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    aš prie to pačio dar paklausiu irgi, visgi kirba mintis pas save įsidėti bosiuką, nes visgi tos energijos pritrūksta, kišt dėžių į bagažines nebenoriu, mintis į galinę palangę iš išorės kažką, išvis mažiukus po sėdynėm ar kokį aštuntuką bandyt visgi kur nors sulipdyt lb mažoj dėžutėj bagažinės viršuj, dar vieta vietoj zapaskės liko laisva, bet manau tai įtakos kokybę, nes sedanas, klausiu tų, kurie girdėjo mano sistemą meet'e ar bent įsivaizduoja kažkokius sprendimo variantus, kaip papildyti sistemą taupant vietą, mintis SWE aštuntukas bandpass'e su faziku į saloną, bet kokio jis dydžio gaunas (čia artūrui manau klausimas)

  6. #186
    Super Moderatorius Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas will become famous soon enough Ernestas's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    52
    Žinučių
    2,412
    Rep Power
    45

    Pagal nutylėjimą

    Citata mindosy rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    aš prie to pačio dar paklausiu irgi, visgi kirba mintis pas save įsidėti bosiuką, nes visgi tos energijos pritrūksta, kišt dėžių į bagažines nebenoriu, mintis į galinę palangę iš išorės kažką, išvis mažiukus po sėdynėm ar kokį aštuntuką bandyt visgi kur nors sulipdyt lb mažoj dėžutėj bagažinės viršuj, dar vieta vietoj zapaskės liko laisva, bet manau tai įtakos kokybę, nes sedanas, klausiu tų, kurie girdėjo mano sistemą meet'e ar bent įsivaizduoja kažkokius sprendimo variantus, kaip papildyti sistemą taupant vietą, mintis SWE aštuntukas bandpass'e su faziku į saloną, bet kokio jis dydžio gaunas (čia artūrui manau klausimas)
    kišk mažą subą vietoj bardačioko
    projektas procese:
    "JVC" KW-AVX820 (USB WAV) - toslink - "Helix" DSP.3 - "Media Control v4" by MultiMAKE,
    "Soundstream" P204e (tweak)- "Focal" TN?, "Tectonic" BMR 3",
    "Soundstream" P202e (tweak) 2 vnt.- "JBL" T595 Limited Edition (perdaryti į midbosus),
    "Soundstream" P204e (tweak)- "JVC" HSA1699-02A, "SinusLive" BassPumpII
    "Optima" YellowTop 75Ah, "Oehlbach" 1F, "HELIX" CAP 33, Laidai "Rega" FSC Quattro, linijiniai - savadarbiai pasidabruoti vintažiniai...

    Old School Car Audio

  7. #187
    Savas Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas is on a distinguished road Mindaugas's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Bergen, Norway
    Amžius
    54
    Žinučių
    538
    Rep Power
    26

    Pagal nutylėjimą

    JL Audio" 8W1v2-4 arba JL Audio" 8W3v3-4 tik aisku atjungiamą, nes man tai muzikai klausyt tikrai nepritruko žemo pas tave. Kur įraše jis yra ten ir girdėjosi pakankamai aiškiai.
    *Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
    ---------------
    tel. +47 46 222090
    info@caraudio.lt
    www.caraudio.lt

  8. #188
    Blokuotas mindosy has a little shameless behaviour in the past
    Registracijos data
    Jan 2007
    Žinučių
    796
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mindaugas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    JL Audio" 8W1v2-4 arba JL Audio" 8W3v3-4 tik aisku atjungiamą, nes man tai muzikai klausyt tikrai nepritruko žemo pas tave. Kur įraše jis yra ten ir girdėjosi pakankamai aiškiai.
    neskubu su šiuo reikalu, sutinku su Mindaugu dėl instrumentikos ir šiaip teisingos muzikos, viskas ok- jei geri įrašai, bet rudenį planuoju vėl truputi pavažinėt su grojimais, todėl sistema kelionėse tarnauja grosiančių klube gabalų perklausoms, o ten ir įrašai ne visad geri ir reikia kad jaustum truputį slėgio kaip žmones kalbasins, todėl ir mastau gal visgi veretėtų įkišt jį į priekį kada, tik kad neprigadint paskui velnių visokių

  9. #189
    Savas pharaon is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    271
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    Citata Mindaugas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Laukiam atsiliepimų jei įsigysi.
    įsigyjau visgi Rockford Fosgate P18S4 žemadažnį, sumontavau į uždarą 7l dėžutę ir rezultatu tikrai esu patenkintas, tai ko man ir trūko, labai nedaug žemo dažnio
    Skambėjimas truputį kietokas, bet įdėsiu į vidų akustinės medžiagos ir manau bus pats tas. Dėl pačio grojimo žemumo, tai taip, su 12uku nėr ką lygint, bet man 8ukas labiau susigroja su turima aparatūra, t.y. nepermuša pačios muzikos su žemu dažniu.
    All in all - tikrai nesigailiu išleidęs 75Lt subui, o ne už juos nusipirkęs alaus

  10. #190
    Savas pharaon is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jul 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    38
    Žinučių
    271
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą

    kaip matau žinučių koreguot neleidžia, tai parašysiu, kad tas mano išsireiškimas "labai nedaug žemo dažnio", tai turėjau omeny, kad jis gali skleist daug žemo dažnio, tik man jo reikėjo labai nedaug mano turimai aparatūrai

  11. #191
    Fuksas BiTLas. is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2010
    Amžius
    34
    Žinučių
    2
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Pirkčiau JL Subą. nuo 350 rms. Gal kas ka gali pasiūlyti? Nr 862658450
    Alpine 9886r_
    Alpine SPX-177R. 300 Peak/ 75Rms.
    ALPINE SPR-69C. 300 Peak/ 100Rms.
    Hifonics Titan TXi 6400 Amplifier. 4x175W RMS.

  12. #192
    Aktyvus Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road Sabinas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Aug 2008
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    44
    Žinučių
    117
    Rep Power
    18

    Pagal nutylėjimą

    Siūlau JL 12w6v2 - 500 Lt

+ Reply to Thread
Puslapis 7 iš 7 PirmasPirmas ... 5 6 7

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT