prie to pacio...
Free Air tai tie kuriu Qts >0.8?
tarkim sitie du,geroje palangeje,grotu normaliai?
http://www.visaton.com/en/chassis_zu...n/ws20e_8.html
Sveiki,iskyla nemazai klausimu kas liecia free air garsiakalbius,gal pasidalinsite savo patirtimi...
tarkim,auto-sedanas...
meginau ivairius subus savo sedane,uzdara deze,portine,bandpass...
kas liecia uzdaro tipo...truksta zemiausiu natu,be to subas groja bagazineje,zemi dazniai 'veliasi' joje kol,per palangeje padaryta skyle pasiekia salona...Hecbeke manau tokiu problemu nebutu...
Fazikine dezute panasiai...gal slegio tik daugiau spaudzia,bet vel gi,reikalingas didesnis galingumas,bei subas,kad salona pasiektu pakankamai zemu.
Bandpass man neptinka grojimas...jis labiau sleginis
Mastau apie FREE AIR suba,ar subus palangeje,butu idomu isgirsti jusu nuomones,kas realiai esate klause ar instaliave.Info apie juos nemazai yra,vienur sako kad jie tiksliausiai groja,kitur-kad lb zemai nepatraukia...Tai kaip ten yra realiai,ar verta juos deti?
prie to pacio...
Free Air tai tie kuriu Qts >0.8?
tarkim sitie du,geroje palangeje,grotu normaliai?
http://www.visaton.com/en/chassis_zu...n/ws20e_8.html
Kuo į didenę lentą dėsi tuo žemiau girdėsi.Geriausiai būtų dėti į kokių trijų metrų diametro lentą.Automobilio palangė šiek tiek mažesnė tai ir girdėsis šiek tiek aukščiau.Tačiau mažas automobilio salonas daro savo.Pačius žemiausius garsus sustiprina.
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
tai tiesiog dedu 19-22mm palange is mdf arba medzio drozliu?
O reikia ja apklijuot tarkim bitumu,ar kita vibroizoliacine medziaga?
Garsiakalbiai sukt reikia is apacios palangeje?
Kalbu ne apie storį, o apie plotą.Iš kur garsiakalbį suksi neturi reikšmės.Aišku storesnė palangė geriau negu plonesnė.
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
Pagal algoritmą akustinės sistemos korpuso tipo parinkimą Qts faktorius > arba lygu 0,7 , bet ir tai nieko nepasako. Jei gu priimtinas korpuso tūris mažesnis už Vas (ekvivalentinį tūrį) tada free air, jei gu atvirkščiai tada uždara dėžė.tolka link=topic=8514.msg88154#msg88154 date=1220896943 rašė čia:
АвтоЗвук - тяжелая форма заболевания аудиофилии, выражается в стремлении добиться идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Лечению не поддается :smt023
aciu uz patarimus,gal dar kazka svarbaus tureciau zinoti siame free air reikale?
tarkim,geriau jungti kiekvienam kanalui po garsiuka 8 omu?ar geriau tiltu 4+4omai nuosekliai=8 omai,tada jautrumo dar padaugetu...galios uzteks ar 4 ar 8 omu varzai
Geriau kanalui po garsiuka.tolka link=topic=8514.msg88198#msg88198 date=1220907251 rašė čia:
Bookmarks