+ Reply to Thread
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 20 iš 20

Tema: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

  1. #1
    Savas EXONN is on a distinguished road EXONN's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    40
    Žinučių
    499
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Noriu pasidaryti (na bent teoriškai o gal ir praktiškai) morel mt 23 aukštadažniam antros eilės filtrus. kadangi jų fs yra 950 hz todėl saugu būtu juos paleisti nuo 1900 hz su antros eilės filtru. Ar teisingai mastau? Formules turiu skaičiavimui, tik niekaip nerandu kokia jų varža prie tokio dažnio, morelio puslapyje info apie tai nėra, jokių grafikų nieko. manuale taip pat nėra. gal kas galit pagelbėt? kokią reikšmę statyt į formulę tam kad apskaičiuot filto komponentų nominalus? Gal kas esat dare filtus tokiem aukštadažniam? Kokie patarimai būtų?
    Labai dėkui už betkokią info...
    Alpinistas...

  2. #2
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Patarciau ne zemiau nei kokie 3 kHz, o galima ir aukščiau ziurint kokia tavo sistema, 2 ar triju juostų
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  3. #3
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Jei tu darysi krosa ant 1,9 kHz tai pasimatuok testeriu ir dek ta varzą, į skaičiavimus, nes geru piscialku impedansas kyla mazdaug nuo 8 kHz.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  4. #4
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    teorija teorija... Na turiu aukštadažnius buitinius su fs 600,pilna juosta paleidus dirba kaip subas,bet komfortiškai žemiau 2.2khz negroja... Moreliam galvoju apie 3khz turėtų būt patalokas,bent jau klausyčiau rebik patarimo,nes jis juos turi ir matyt nemažai žaidęs
    Beje šitų morel varža atrodo 6ohm ar ne?

  5. #5
    Savas EXONN is on a distinguished road EXONN's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    40
    Žinučių
    499
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Ok, ačiū už patarimus... Taip, šitų 6 omai.
    Rebik, pas mane dvijuostė. o jei pata turi, tai gal gali truputi papasakot kaip pas tave padaryta?
    Alpinistas...

  6. #6
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    gamykliskai tai nuo panasiai tiek ir leidzia , bet man irgi nepatinka toks zemas kirpimas, tada gan reksnus pasidaro, turejau antros eiles filtrus apie 2.5khz pasidares, grafikus varzos nuo daznines priklausomybe avtozvuke buvau rades, nepatiko tas reksnumas, nepatiko kad garso erves vienalytiskumas dingo. todel likau prie pirmos eiles , bet pirma eile tenka kiprt laaabai aukstai.

  7. #7
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Nežinau, kodėl tau jie rėkė zemai padalinus bet tokios pisčios padalinus 2 eile apie 2,5 kHz groja normaliai. O rėkimas greičiausiai buvo dėl fazių skirtumo.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  8. #8
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Iki pereitų metų Morel prie MT23 aukštadažnių komplektuodavo tik kondensatorių 4,7 mf.T.y. jie rekomendavo naudoti pirmos eilės filtrą, su kuo aš asmeniškai labai sutinku.

  9. #9
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    su pigiom piscialkom palyginus muzatonui galima sakyt - groja gerai, bet manes toks skambesys netenkina, per pigus aukstadazniai kad taip zemai kirpt. bandziau ir aktyvu jungima per mago proca p88 , bet tada visai klausyt neimanoma visas muzikos gyvumas dingsta. todel likau prie pirmos eiles , aisku vuduriuose nedidele duobele , bet garso erdve labai vienalyte visai nesijaucia kad groja priesbosis kazkur apacioj , auksti ,viduriai kazkur virsuj, atrodo kad placiajuostis groja ir siaip garso erdve didesne. dabar aisku jau reikia ir vutinio garsiakalbio pasiieskot.

  10. #10
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    As asmeniskai Mt 23 nedėjau, kiek teko klausyti tai nėra labai didelis stebuklas, o dėl to kad pirma eile nupjovus piščialka, nesigirdi priešbosio tai nežinai, nes nežinau kokia eile jis nupjautas ir koks priešbosis.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  11. #11
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    siuo metu apsistojau ties pirma eile su kondiku 4,7 mkF(tik ne gamintojo), tai daznis gaunasi 5600 Hz. esu bandes pjauti nuo 3500 iki 10000 Hz, kol kas toks variantas patiko labiausia. Tik tai pas mane trijuoste, ir galiu pjauti biski auksciau, nes viduriukas padeda.
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  12. #12
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Jei trijuostė, tai aukštadažnius gali visai kitokius naudoti.Morel MT 23 tavo atveju netinka.Reiktų ieškoti aukščiau sugebančių groti aukštadažnių.

  13. #13
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    33

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    pvz ribbon Oar vifa Xt

  14. #14
    Savas EXONN is on a distinguished road EXONN's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    40
    Žinučių
    499
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Citata rebik link=topic=8527.msg88338#msg88338 date=1221032121 rašė čia:
    šiuo metu apsistojau ties pirma eile su kondiku 4,7 mkF(tik ne gamintojo), tai daznis gaunasi 5600 Hz. esu bandes pjauti nuo 3500 iki 10000 Hz, kol kas toks variantas patiko labiausia. Tik tai pas mane trijuoste, ir galiu pjauti truputį aukščiau, nes viduriukas padeda.
    Na reik ir man tuomet pabandyt tokį variantą, pažiūrėsiu kas gaunas
    Alpinistas...

  15. #15
    Savas Vaidusis is on a distinguished road Vaidusis's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2008
    Vieta
    Kaunas-Garliava
    Amžius
    39
    Žinučių
    731
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Nu apie morel nežinau, bet aš pvz su hertz aukštadažniais tai pasikeičiau HT25 į ML28 ir kirpimą nuo 3,3kHz į 2,5kHz ir man visai patiko, dabar atsirado grojimas virš panelės viršaus ir net nesijaučia priešbosių grojimas, nesigirdi iš kur groja....
    Dar galvoju pabandyt ~2kHz kirtimą kaip grotų, nes gamintojas leidžia leisti iki 1,8kHz
    Rover 600
    Hertz Mille
    Audison LRx

  16. #16
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Tik nepersistenk su nuleidimais :smt018
    Nepamirsk, kad aukstadazniai mirsta tyliai :smt018
    As megstu paklausyti roko, o ji galima tik garsiai klausyti, tai viena karta pasvilinau vienus komponentus :smt020
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  17. #17
    Savas fruktas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2006
    Vieta
    vilnius
    Žinučių
    274
    Rep Power
    21

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    bezaisdamas su filtrais moreliams netycia buvau padaves pilna juosta, atlaike 50w keleta sekundziu kol supratau kad kazkas ne taip. bet kaip graziai jie grojo (neziurint i rekima) filtrai labai daug kokybes suryja

  18. #18
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Citata fruktas link=topic=8527.msg88619#msg88619 date=1221343998 rašė čia:
    bezaisdamas su filtrais moreliams netyčia buvau padaves pilna juosta, atlaike 50w keleta sekundziu kol supratau kad kažkas ne taip. bet kaip graziai jie grojo (neziurint i rekima) filtrai labai daug kokybės suryja
    Del to ir naudojami kondensatoriai, rites ir varzos ne po 5 Lt
    P.S. parduodu RS Audio Pro krosus(mundorf orine rite+mundorf supreme kondai) O jei kam reikia - i p.m.

  19. #19
    Savas Truemayhem has a little shameless behaviour in the past Truemayhem's Avatar
    Registracijos data
    Jan 2007
    Vieta
    LT
    Žinučių
    716
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Citata Vaidusis link=topic=8527.msg88589#msg88589 date=1221305330 rašė čia:
    Nu apie morel nežinau, bet aš pvz su hertz aukštadažniais tai pasikeičiau HT25 į ML28 ir kirpimą nuo 3,3kHz į 2,5kHz ir man visai patiko, dabar atsirado grojimas virš panelės viršaus ir net nesijaučia priešbosių grojimas, nesigirdi iš kur groja....
    Dar galvoju pabandyt ~2kHz kirtimą kaip grotų, nes gamintojas leidžia leisti iki 1,8kHz
    Nunu daugiau manualu paskaityk - ne tokiu burtu iskaitysi kaip ir apie hertz'ini jautruma kosmini.. Pabandyk nukirpt ties 1.8KHz ir garsiau ypac paklausyt, pagros kazkiek ir amen, tylu ramu cia tau ne supremo..

  20. #20
    Ekspertas zavas is on a distinguished road
    Registracijos data
    Sep 2006
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    35
    Žinučių
    929
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Ats: morel mt 23 filtrai. reik pagalbos

    Citata Vaidusis link=topic=8527.msg88589#msg88589 date=1221305330 rašė čia:
    Nu apie morel nežinau, bet aš pvz su hertz aukštadažniais tai pasikeičiau HT25 į ML28 ir kirpimą nuo 3,3kHz į 2,5kHz ir man visai patiko, dabar atsirado grojimas virš panelės viršaus ir net nesijaučia priešbosių grojimas, nesigirdi iš kur groja....
    Dar galvoju pabandyt ~2kHz kirtimą kaip grotų, nes gamintojas leidžia leisti iki 1,8kHz
    Neisisvajok kazka stebuklingo isgirsti is 200hz pasikeitimo. Greiciausiai net nepajusi.
    Honda Accord CM1 -> Totally Stock

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT