Ukrainietiška kosmetika
+ Reply to Thread
Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1 2 3 4 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 61 iki 90 iš 120

Tema: T,D klases stiprintuvai

  1. #61
    "Garso Harmonija" Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas will become famous soon enough Jazzas's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Klaipėda
    Amžius
    41
    Žinučių
    723
    Rep Power
    24

    Pagal nutylėjimą Tik nemuškit

    Atsiprašau, kad įsiterpiu į grandų diskusijas, o bet tačiau, kur lietuviškos raidės?

  2. #62
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata JoJo 0 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nu grotuvas dabar del praktiskumo O tikrai buvau pabandes ir su geru grotuvu ir su dabar esanciu...Seip as jau minejau jis mane tenkina,siuo metu...Nezinau kas bus ateityja...O as kalbu butent apie toki :
    http://global.ebay.com/Ver_PCB_25wat...361401781/item
    zinom apie kuri kalbi nesijausk apgautas,kiek sumokejau uz tiek ir atidaviau.atpigo dabar matau.
    Kas liecia grotuvus,buvo pas mane atrodo lyg ir neblogi aparatai drx9255,sony c910 ir kiti.neblogas ypac pirmas.Bet ir ne panaceja standartiniam variante.Tad taip ir buna jau kisi toki aparata nu galvoji dabar tai bus galutiniam variante tenka nusivilt.

  3. #63
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atsiprašau, kad įsiterpiu į grandų diskusijas, o bet tačiau, kur lietuviškos raidės?
    Labai gerai ,kad sudrausminai eh tie forumai ir skubėjimas... Nors į grandus tikrai nepretenduoju ir juo nesidedu,medžių tik padaugėjo

  4. #64
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Nu suprask kad as daug geru daiktu turejas ir zinau ko as noriu ir nebeklausau kas ka sako...

    Man nera svarbu uz kiek as ji pirkau nes nepermokejau tikrai Laiko sutaupiau...kiek as permokejau tai normaliu pietu,nepavalgysi
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  5. #65
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atsiprašau, kad įsiterpiu į grandų diskusijas, o bet tačiau, kur lietuviškos raidės?
    Jo jo, as neperseniausiai gavau ispejima uz panasia kalba Moderatoriu draugai ir pazystami turbut ju negauna

    Na tikiuosi neteks naujo nick'o kurtis, nes laptopo klaviatura - nesutverta lietuvisko raidem

    Marko, kaip cia yra, katik sakei, kad c910 - nieko gero, dabar sakai, kad cia kaip ir neblogi daiktai?

  6. #66
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Citata Jazzas rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Atsiprašau, kad įsiterpiu į grandų diskusijas, o bet tačiau, kur lietuviškos raidės?
    As asmeniskai siuo momentu ir galimybes neturiu,rasyt lietuviskom raidem...Ir jai gausiu,bauda ar kaska panasaus tebunie...

    Ps. Bet manau pagalba,zmogui ir nukreipimas tinkama linkme yra svarbiau,negu nepadeta varnele ant s. (Beabejo nesitoja temoja)
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  7. #67
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Patikslinsiu: sakei, kad "c90 gajdys", o c910 neblogas daiktas.... Ar jie neturetu buti labai panasus?

  8. #68
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata JoJo 0 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nu suprask kad as daug geru daiktu turejas ir zinau ko as noriu ir nebeklausau kas ka sako...

    Man nera svarbu uz kiek as ji pirkau nes nepermokejau tikrai Laiko sutaupiau...kiek as permokejau tai normaliu pietu,nepavalgysi
    Dėl pietų tai taikliai
    O tema sukurta ,kaip pats tolka sakė daug maž pradinukam,kad būtų puikus startas ir nebrangus.
    Nors asmeniškai aš jau išbandęs šį reikalą nebematau prasmės kažko kito mašinai ieškot (kaip ir idealaus garso mašinoje) tiesiog viduriuko reikia bent 88db realių tada jis rėks taip kad daugiau W ir nereikės.Nematau šitoj vietoje jokio Audisono pranašumo.

  9. #69
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata ZaXaS rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Patikslinsiu: sakei, kad "c90 gajdys", o c910 neblogas daiktas.... Ar jie neturetu buti labai panasus?
    c90 neturėjau,c910 tik,be to praleidai esminius žodžius-LYG IR neblogas.Gaidys totalus tas c910 mano asmenine nuomone.Jei ji kam neidomi ne mano bėdos.

  10. #70
    Ekspertas/EMMA Lietuva atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough atvortke will become famous soon enough
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    34
    Žinučių
    3,236
    Rep Power
    52

    Pagal nutylėjimą

    Citata JoJo 0 rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    As asmeniskai siuo momentu ir galimybes neturiu,rasyt lietuviskom raidem...Ir jai gausiu,bauda ar kaska panasaus tebunie...

    Ps. Bet manau pagalba,zmogui ir nukreipimas tinkama linkme yra svarbiau,negu nepadeta varnele ant s. (Beabejo nesitoja temoja)
    Juk įdiegti lietuvių kalbą užtruks mažiau nei parašyt postą vieną.
    www.audiokonkurentai.lt
    864886688
    tiesiog atsuktuvas

  11. #71
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Citata atvortke rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Juk įdiegti lietuvių kalbą užtruks mažiau nei parašyt postą vieną.
    Sitame kompiuterija as diekti nieko negaliu,nes jis nera mano asmeninis...O laiko as prie jo praleidziu daugiausiai...
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  12. #72
    Doktorantas JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo is on a distinguished road JoJo's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    UK
    Amžius
    25
    Žinučių
    1,470
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    Nu pasitenksiu dabar rašyti teisiklingai...ąčęėįšųūž
    2007 Alytus SQ Entry 1 Pls.
    2008 Alytus SQ Experienced 3ch 1 Pls.
    2008 Kaunas SQ Experienced 5ch 1 Pls.

    IPod

  13. #73
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata marko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    c90 neturėjau,c910 tik,be to praleidai esminius žodžius-LYG IR neblogas.Gaidys totalus tas c910 mano asmenine nuomone.Jei ji kam neidomi ne mano bėdos.
    Tai nebesuprantu, totalus gaidys, ar lyg ir neblogas? Gal galetum argumentu pateikti?

  14. #74
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata ZaXaS rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Tai nebesuprantu, totalus gaidys, ar lyg ir neblogas? Gal galetum argumentu pateikti?
    Nereik prisikabinėt prie žodžių ir ieškot kabliukų ten kur jų nėra.Galų gale paskui jau ir dar aiškiau išsireiškiau.O argumentuot kažką kas liečia garsą per kabelį sunku-reik klausyt Nebent techninius nuansus,bet ir jie ne viską pasako.
    Tad jei yra noras įsitikint jis geras ar ne nusipirk ar pasiskolink ir išbandyk.Bet net ir tada ,jei sistema poprastė neišgirsi visko ką jis gali,žodžiu uždaras ratas iš kurio reik stengtis išbrist.
    Man asmeniškai nekilo noras jo net perdaryt įsidėjęs po to senuką clarion 9175r išgirdau bent kažkokias užuominas į naturalumą.Galų gale tema ne apie tai.
    Kai bus daugiau žmonių išbandžiusių ta2020,galų gale extreemas įsitikins ,kad pirmas jo įspūdis spėju buvo gana klaidingas ir be reikalo jį nurašinėjo tada bus įdomu pasidalint įspūdžiais,o dabar...Sekmės visiem ,vasara kaip ne kaip,audio palauks

  15. #75
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata marko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nereik prisikabinėt prie žodžių ir ieškot kabliukų ten kur jų nėra.Galų gale paskui jau ir dar aiškiau išsireiškiau.O argumentuot kažką kas liečia garsą per kabelį sunku-reik klausyt Nebent techninius nuansus,bet ir jie ne viską pasako.
    Tad jei yra noras įsitikint jis geras ar ne nusipirk ar pasiskolink ir išbandyk.Bet net ir tada ,jei sistema poprastė neišgirsi visko ką jis gali,žodžiu uždaras ratas iš kurio reik stengtis išbrist.
    Man asmeniškai nekilo noras jo net perdaryt įsidėjęs po to senuką clarion 9175r išgirdau bent kažkokias užuominas į naturalumą.Galų gale tema ne apie tai.
    Kai bus daugiau žmonių išbandžiusių ta2020,galų gale extreemas įsitikins ,kad pirmas jo įspūdis spėju buvo gana klaidingas ir be reikalo jį nurašinėjo tada bus įdomu pasidalint įspūdžiais,o dabar...Sekmės visiem ,vasara kaip ne kaip,audio palauks
    Neieskau as jokiu kabliuku. Pateikei du visiskai skirtingus teiginius. Ir to tavo aiskumo visai nematau. Arba tau nesiseka aiskiai suformuluoti sakinio, arba as jo nesugebu suvokti. Nes dabar tikrai nesuprantu kokia yra tavo nuomone apie c910. Kad nusipirkes isitikinsiu, tai tiek dar suprantu. Bet nevisi turi tiek pinigu, kad pirkti viska kas juos domina. Kalbi apie kazkoki ispudziu dalinimasi, bet pats jeis dalintis nenori. Zodziu idomi asmenybe esi.

  16. #76
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Jei man problemos su formulavimu,tai jum su suvokimu neįsižeisk.Negyvas grotuvas ir viskas tuo pasakyta ką čia dar suprast reikia.Dėdamas aš jį dar galvojau ,kad jis įdomus,detalės geros,topinis-LYG IR turėtų būt gerai,BET,na ką čia daugiau šnekėt? Juk jei aš pasakysiu,kad jis geras nebėgsi pirkt kaip ir atvirščiai? Pasitikėt galima žmonėmis,kuriais pasitiki,o kas kuo tiki jų reikalas.

  17. #77
    Savas ZaXaS is an unknown quantity at this point ZaXaS's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2007
    Vieta
    Vilnius-Siauliai
    Žinučių
    539
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Nebegsiu, bet jei atsiras dar tokiu pat nuomoniu, gal ir nubegsiu... Ar ne tokia forumu paskirtis?

  18. #78
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Kada reiks vandens atnešt aistrom numalšint?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  19. #79
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata marko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Nereik prisikabinėt prie žodžių ir ieškot kabliukų ten kur jų nėra.Galų gale paskui jau ir dar aiškiau išsireiškiau.O argumentuot kažką kas liečia garsą per kabelį sunku-reik klausyt Nebent techninius nuansus,bet ir jie ne viską pasako.
    Tad jei yra noras įsitikint jis geras ar ne nusipirk ar pasiskolink ir išbandyk.Bet net ir tada ,jei sistema poprastė neišgirsi visko ką jis gali,žodžiu uždaras ratas iš kurio reik stengtis išbrist.
    Man asmeniškai nekilo noras jo net perdaryt įsidėjęs po to senuką clarion 9175r išgirdau bent kažkokias užuominas į naturalumą.Galų gale tema ne apie tai.
    Kai bus daugiau žmonių išbandžiusių ta2020,galų gale extreemas įsitikins ,kad pirmas jo įspūdis spėju buvo gana klaidingas ir be reikalo jį nurašinėjo tada bus įdomu pasidalint įspūdžiais,o dabar...Sekmės visiem ,vasara kaip ne kaip,audio palauks
    Tikrai nebus, gali nepergyvent..
    O del mano sistemos kad tau negrojo tai jei prisimintum tau nieks jos ir nerode pats isiprasiai pasiklausyt. Nieko tau ir nesistengiau rodyt, o kokias isvadas pasidariai man giliai iki lemputes, kadangi tavo nuomone man tolygi nuliui. Sistema kuriu sau, o ne zmonem su numyndziota klausa.

  20. #80
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata ZaXaS rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Neieskau as jokiu kabliuku. Pateikei du visiskai skirtingus teiginius. Ir to tavo aiskumo visai nematau. Arba tau nesiseka aiskiai suformuluoti sakinio, arba as jo nesugebu suvokti. Nes dabar tikrai nesuprantu kokia yra tavo nuomone apie c910. Kad nusipirkes isitikinsiu, tai tiek dar suprantu. Bet nevisi turi tiek pinigu, kad pirkti viska kas juos domina. Kalbi apie kazkoki ispudziu dalinimasi, bet pats jeis dalintis nenori. Zodziu idomi asmenybe esi.
    Ka jis gali dalintis ispudziais, kad jis savo nuomones neturi, ka paskaite ta nurase/pacitavo.
    To ORGAZMATRONAS/MARKO: O kad DRX9255 standarte nepanaceja, tai su T-Ampu jung tu ka nori.. viskas gros vienodai prastai. Ir F1 bus nieko ispudingo, tai gal reiktu daryti isvadas?

  21. #81
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata marko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jei man problemos su formulavimu,tai jum su suvokimu neįsižeisk.Negyvas grotuvas ir viskas tuo pasakyta ką čia dar suprast reikia.Dėdamas aš jį dar galvojau ,kad jis įdomus,detalės geros,topinis-LYG IR turėtų būt gerai,BET,na ką čia daugiau šnekėt? Juk jei aš pasakysiu,kad jis geras nebėgsi pirkt kaip ir atvirščiai? Pasitikėt galima žmonėmis,kuriais pasitiki,o kas kuo tiki jų reikalas.
    O tu kuo tiki? Tuo kuo Rolandui reik atsikratyt?

  22. #82
    Doktorantas rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik will become famous soon enough rebik's Avatar
    Registracijos data
    Aug 2007
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    1,099
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą

    Vyrai, ar ne laikas pereiti i PM, o dar geriau suitikti asmeniskai ir prie alaus(ar Colos) bokalo ramiai pakalbeti ir pasiklausyti to nelaimingo(laimingo?) stipriako?
    Milelai as, o gal ir kiti forumo skaitytojai, suzonotu, kuom baigesi meetas
    Zeal without knowledge is a runaway horse.

  23. #83
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata rebik rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Vyrai, ar ne laikas pereiti i PM, o dar geriau suitikti asmeniskai ir prie alaus(ar Colos) bokalo ramiai pakalbeti ir pasiklausyti to nelaimingo(laimingo?) stipriako?
    Milelai as, o gal ir kiti forumo skaitytojai, suzonotu, kuom baigesi meetas
    Žinai rebik,visada malonu būna su bendraminčiais paplepėt,pasiklausyt pasidalint įrašais patirtim,bet čia sunkus atvėjis...Net ir šiuo atvėju žmogus kelias minutes paklausęs ampo neišbaigtoj svetimoj mašinoj įvardino ir jo kainų diapazoną ir lygių gradacijas sudeliojo,graudu.asmeniškumus vaikiškus jau seniai siūliau perkelt į realybę,bet kad žmogui patinka čia kažkuo dėtis-tegu.Na o Kaune jau yra tų t-ampų,prie gerų norų paklausyt įmanoma jau ir tolka siūlė...Beje kadangi mano ampas be darbo guli ir nebūtų diskusijų apie orą siūlau saviškį išbandyt vilniečiams,Muzotonas ,rebik ir kiti ar bendrai paklausysit pas savė.Įvertinsit patys.Daiktas galiu pasikartot mano nuomone ir ne tik labai labai gerai grojantis.Galiu ryt išsi0st per stotį ,nes paskui išvažiuoju pailsėt... Parašykite PM

  24. #84
    Blokuotas už kloną eXtreme is on a distinguished road eXtreme is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2005
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    44
    Žinučių
    379
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Rebik siulau as tau su marko klausytis muzikos vakare taure vyno isgert...
    Marko tai zmogus neturintis nei klausos, nei savo nuomones, jo visi teiginiai neargumentuoti, nutempti is atskiru saltiniu (rusu forumu, prisiklausytu kolegu kalbu, ir pan.)
    Anaip tol nei marko, man nereik niekuom apsimetinet. O jei Markitui norisi pasimatymo, tegul privaziuoja.

  25. #85
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Viena ką galima konstatuot,tai tikrai reikia neturėt nei ausų ,nei klausos,galiausiai turbūt reikia būt kurčiam ,kad neišgirst ta2020 privalumų.

  26. #86
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    61
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą

    Citata marko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Kas liecia grotuvus,buvo pas mane atrodo lyg ir neblogi aparatai drx9255,sony c910 ir kiti.neblogas ypac pirmas.Bet ir ne panaceja standartiniam variante.Tad taip ir buna jau kisi toki aparata nu galvoji dabar tai bus galutiniam variante tenka nusivilt.
    Jeigu tau autoritetas yra ta2020 ir panašus low-end, tai visiškai dėsningas rezultatas.

    Citata marko rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Viena ką galima konstatuot,tai tikrai reikia neturėt nei ausų ,nei klausos,galiausiai turbūt reikia būt kurčiam ,kad neišgirst ta2020 privalumų.
    Marko, pyk nepyk, bet tavo liaupsės šitam ta2020 skamba nerimtai. Sutinku, kainos kokybės santykis geras, tačiau mes įpratę kalbėti ne apie tą skambesį, kur tik gražiai skamba, tai yra sukeliamas triukšmas. Kalbėdami apie tai, kad gerai skamba turim mintyje scenos formavimą 3D dimensijoj, garso atsirišimą nuo garsiakalbių ir panašius elementus. Patikėk, drx9255 skamba įspūdingai geroj sistemoj ir tai, kad jis tau nesuskambėjo, rodo jog problema yra būtent tavo stiprintuve. Nežinau kas tave konsultuoja, tačiau pagal tai kaip aklai gini ši tamp, tai konsultantas absoliutus lopas ir nieko daugiau.
    IMHO.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  27. #87
    Ekspertas omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass will become famous soon enough omsonass's Avatar
    Registracijos data
    Sep 2008
    Vieta
    vilkaviskis
    Amžius
    40
    Žinučių
    1,800
    Rep Power
    34

    Pagal nutylėjimą

    Abu kai maži vaikai, kas norės tas ir pasiklausys ir nuspręs kaip kas groja, nemanau, kad nuo nesąmojingų ginčų kas pasikeis. Manau baikit čia ginčytis.

  28. #88
    Aktyvus marko can only hope to improve
    Registracijos data
    May 2007
    Vieta
    Kaunas
    Žinučių
    297
    Rep Power
    0

    Pagal nutylėjimą

    Citata Artūras-M rašė čia: Peržiūrėti žinutes
    Jeigu tau autoritetas yra ta2020 ir panašus low-end, tai visiškai dėsningas rezultatas.



    Marko, pyk nepyk, bet tavo liaupsės šitam ta2020 skamba nerimtai. Sutinku, kainos kokybės santykis geras, tačiau mes įpratę kalbėti ne apie tą skambesį, kur tik gražiai skamba, tai yra sukeliamas triukšmas. Kalbėdami apie tai, kad gerai skamba turim mintyje scenos formavimą 3D dimensijoj, garso atsirišimą nuo garsiakalbių ir panašius elementus. Patikėk, drx9255 skamba įspūdingai geroj sistemoj ir tai, kad jis tau nesuskambėjo, rodo jog problema yra būtent tavo stiprintuve. Nežinau kas tave konsultuoja, tačiau pagal tai kaip aklai gini ši tamp, tai konsultantas absoliutus lopas ir nieko daugiau.
    IMHO.
    Artūrai,juk minėjei kad neklausei jo Atriša jis garsiakalbius ir sceną turi,bet beviltiška šnekėt apie tai internete,gryš iš vilniaus jis-duosiu ir jum pabandyt jei ne jum gal klientam tiks Geresni sprendimai gal ir įmanomi automobilyje,bet man tokių neteko klausyt ir neturiu nei krūvos pinigų nei noro kažką ten daugiau spaust,kai ir taip jo man užtenka.
    Kas liečia drx'a klausiau jį tik su gainclonu,turint omeny ,kad akustika kaip visada buvo neišbaigta ir su daug minusų skambėjo jau labai normaliai,tiesiog aš įsivaizduoju ką jis gali išskrostame režime,bet aš nuėjau kitu keliu tikiuosi ne prastesniu.Per brangus jis buvo eksperimentam.

  29. #89
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą

    Kiek norėčiau patrukdyti šios diskusijos dalyvius tai situacija yra tokia tas low ar hi endas važiuoja pas mane. per savaitgali pabandysiu paklausyti ir pareiksiu savo nuomone jeigu pasiseks dar vieno zmogaus issakyta nuomone pareduosiu, kurio ausis gerbiu tet labiau negu savo. Tai kolkas galit parykyti, isgerti gėrimų (pagal poreikius ir išgales), pakvepuoti per tabaka ir kita.

  30. #90
    Ekspertas tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka will become famous soon enough tolka's Avatar
    Registracijos data
    Apr 2008
    Vieta
    KAUNAS
    Amžius
    44
    Žinučių
    1,503
    Rep Power
    32

    Pagal nutylėjimą

    pagaliau

+ Reply to Thread

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT