Hi-End yra poziuris i pati kurybos bei gamybos procesa, i jo tobuluma jurianciojo asmens poziuriu, atitinkanti visus jam svarbius kriterijus. tai nereiskia, kad rezultatas turi buti kazkuom geriausias - jis turi buti geriausias TAM KAS TAI DARO....
pateiksiu pavyzdi: masinoje grotuva galima montuoti iprastu budu paneleje, arba galima montuoti ten kur nori - na kad ir vietoj spidometro. jei tau matyti kokia daina groja yra svarbiau nei vaziavimo greitis, reiskia tai yra tavo tobulumo isikunijimas ir TAI TAI YRA HI_ENDAS... vat ir viskas...