Padiskutuokim šia tema. Pastaruoju metu pjaunuosi su kai kuriais Hi-End'ščikais apsimetėliais kai kuriuose forumuose. Man asmeniškai užknisa brukimas per prievartą savo sintetinio garso suvokimas, tai yra klausymas pagal kažkokius kanonus, kurie naudingi marketingui.
Man bosas yra labai svarbus ir labai svarbu kad būtų pačios apatinės dedamosios. Tai yra pagal mane sistema turi be vargo atkurti 16 Hz. Tas Hi-End'inis kalimas, plakimas, pukšėjimas man tikrai nepriimtinas, nes tai surogatas. Jeigu sistema nesugeba atgroti fortissimo didelės grupės instrumentų, nesugeba priversti ant kūno plaukelius pasistoti kai didysis būgnas eina į tiesiąją, tai tokią sistemą reikia tik su kirviu suskaldyti ir sukišti į pečių nesvarbu kiek ji kainuoja....
Taigi, man būtų įdomu sužinoti kolegų, bei forumo dalyvių nuomonę šiuo klausimu. Taip pat ką kas klauso, su kuo vertina savo sistemos gebėjimą groti. Geriausiai būtų konkrečiais diskų pavadinimais, takeliais, sekundėmis. Tokie diskai kaip EMMA, IASCA ir kiti nedomina. Jie yra beviltiški. Tai ne muzika, tai surogatas.