+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias
Rodyti rezultatus nuo 1 iki 30 iš 79

Tema: Kas yra bosas ?

  1. #1
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Padiskutuokim šia tema. Pastaruoju metu pjaunuosi su kai kuriais Hi-End'ščikais apsimetėliais kai kuriuose forumuose. Man asmeniškai užknisa brukimas per prievartą savo sintetinio garso suvokimas, tai yra klausymas pagal kažkokius kanonus, kurie naudingi marketingui.
    Man bosas yra labai svarbus ir labai svarbu kad būtų pačios apatinės dedamosios. Tai yra pagal mane sistema turi be vargo atkurti 16 Hz. Tas Hi-End'inis kalimas, plakimas, pukšėjimas man tikrai nepriimtinas, nes tai surogatas. Jeigu sistema nesugeba atgroti fortissimo didelės grupės instrumentų, nesugeba priversti ant kūno plaukelius pasistoti kai didysis būgnas eina į tiesiąją, tai tokią sistemą reikia tik su kirviu suskaldyti ir sukišti į pečių nesvarbu kiek ji kainuoja....
    Taigi, man būtų įdomu sužinoti kolegų, bei forumo dalyvių nuomonę šiuo klausimu. Taip pat ką kas klauso, su kuo vertina savo sistemos gebėjimą groti. Geriausiai būtų konkrečiais diskų pavadinimais, takeliais, sekundėmis. Tokie diskai kaip EMMA, IASCA ir kiti nedomina. Jie yra beviltiški. Tai ne muzika, tai surogatas.
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  2. #2
    Savas Anubis is on a distinguished road
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Vilinius
    Žinučių
    290
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    heh gera diskusija! na man tai labiausiai patinka toks bosas kuri dazniausiai girziu negru grojamojoje muzikoje nu zinot toks zemas stiprus ir gilus :-D . Jei taip pasakiau aisq. Dar patinka bosas kuri yra Nelly gabaluose. Na toks boso grojimas kaip USA mazdaug. Dar patinka pvz Blade garso takeliai 8)
    siaip dar patinka toks nelabai galingas bosas kaip Depesh mode. Gali uzsukti garsa iki galo ir nebijoti kad gros negraziai.
    Na tai vat tikiuosi tema supratau ir neprirasiau nesamoniu. :wink:

  3. #3
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    ar negalima mašinoje išvis be boso apsieiti, jei midbasai groja ganėtinai žemai, juk buitiniai haendšikai nepripažysta jokių bosų, ir buitinėse hi end kolonėlėse dažniausiai vyrauja 16cm, na max 20cm midbasai.

  4. #4
    Savas SerZ is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Vieta
    Vilnius
    Žinučių
    609
    Rep Power
    27

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    nu arturai, tu cia per giliau grybstelejai - masinose tokiu stebuklu nebuna, kaip kad surasei o jei buna - tai viena is simto - per kitas varzybas atsivesiu kirvi, ajsim teisybes ieskot ))))

    p.s. dabar pasiskaiciavau sportine deze, kad maksimalus jautrumas (ane?) pasislinko nuo 87 dB iki 105 (ir nuo 35 Hz prie 98 Hz:] :-D

  5. #5
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    ar negalima mašinoje išvis be boso apsieiti, jei midbasai groja ganėtinai žemai, juk buitiniai haendšikai nepripažysta jokių bosų, ir buitinėse hi end kolonėlėse dažniausiai vyrauja 16cm, na max 20cm midbasai.
    Na nustok. Tai kam tada daromi galingi ruporai įvairiausių konstrukcijų ? Čia hiendščikai marketingo aukos gaminasi namų kino kolonėles su 16 cm garsiakalbiais ir vadina tai Hi-End'u. Žmonių nereikia juokint. Pas mane mašinoj patį stovi 16 cm geri ir nepigūs midbosai su fs ~30 Hz, tai ką jau viskas? Blyn nors čia jūs nesvaikit dėl tokio Hi-End'o, užtenka omnitel.audio jau pjaunuosi su taburečių meistrais
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  6. #6
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    na o jei mašinoje 20cm midbosai su dar žemesniu rezonansu, vistik dėl subo reiktu pagalvot ar jis reikalingas :roll:

  7. #7
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    na o jei mašinoje 20cm midbosai su dar žemesniu rezonansu, vistik dėl subo reiktų pagalvot ar jis reikalingas :roll:
    Normaliam klausymui, jau ir 16 užtenka. tačiau būna kartais momentų kai norisi kad valintų. O tada jau ...... :butthead:
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  8. #8
    EMMA LT komanda muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough muzotonas will become famous soon enough
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Grigiškės
    Amžius
    45
    Žinučių
    2,125
    Rep Power
    42

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Nežinau ar tikrai 16 užtenka, ir didžiausia problėma, kad auto nėra povandeninis laivas kuris yra sandarus, todėl tikrai žemas bosas <30 Hz pabega.
    Mirka.
    Kolkas ritės ir kondikai formuoja garsą.

  9. #9
    tda
    Guest

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Visishkai sutinku su Arturu-M. Mano supratimu bosas yra kai pvz. (nepykit kad vis ta EMMA remiuosi) 9 track'o vargonai ima pusti taip, kad plaukai ant nugaros shiaushiasi Arba kai jauti kad idomiai svyruoja automobilio sedyne (cia kada <16 Hz).

  10. #10
    Mariuss
    Guest

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    na o jei mašinoje 20cm midbosai su dar žemesniu rezonansu, vistik dėl subo reiktų pagalvot ar jis reikalingas :roll:
    Normaliam klausymui, jau ir 16 užtenka. tačiau būna kartais momentų kai norisi kad valintų. O tada jau ...... :butthead:
    Jo jo aš 100% už. Bet gerai kai pas jumis visus pioneer 0,5KW ar pan. O pas mane tai 10GD kaip subas dirba. ops: ops:

  11. #11
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Re: Kas yra bosas ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Man bosas yra labai svarbus ir labai svarbu kad būtų pačios apatinės dedamosios. Tai yra pagal mane sistema turi be vargo atkurti 16 Hz. Tas Hi-End'inis kalimas, plakimas, pukšėjimas man tikrai nepriimtinas, nes tai surogatas. Jeigu sistema nesugeba atgroti fortissimo didelės grupės instrumentų, nesugeba priversti ant kūno plaukelius pasistoti kai didysis būgnas eina į tiesiąją, tai tokią sistemą reikia tik su kirviu suskaldyti ir sukišti į pečių nesvarbu kiek ji kainuoja....
    O kaip tada su tuo priekiniu bosu prie 16-20Hz? Gal dėl dėžės konstrukcijos ,gal dėl kitų priežasčių negaliu atvaryt žemo (30-50Hz ) net jei midbasus paleidžiu nuo 50Hz .
    P.s kažkada skaičiau straipsnį ,mintis tame ar verta vargt dėl super žemo atkūrimo 16-25 hz. Buvo su pavyzdžiais įvairių įrašų, muzikinių įnstrumentų ir net gamtos reiškinių (griaustinio) su nuimtom dažnuminėm, tai kiek atsimenu nedaug instrumentų turi tuos super žemus ir dar įrašuose. Kažkukie ten japoniški būgnai (nežemiško dydžio) ir dar keletas... Tai va neprisimenu ar kalba ėjo apie tų dažnių dedamasias tik išvadoj rašė kad netiek daug ir yra reikalingi tie super žemi....
    Aišku jei klasikoj reikalinga atgroti fortissimo didelės grupės instrumentų taip kad krėstų malonus šiurpas ir tai vienintelis sistemos trūkumas tai verta to siekti ir pasiekti bet kokiais metodais.....
    Dar klausimėlis iškilo dėl bendro supratimo :ar būtina ir įmanoma kad tos dedamosios būtų atkuriamos automobilyje(kad ir 16 Hz) 0 dB, ar užteks -1,5 ,-2db. ir bus galima laikyt kad informacija apie super žemus atkuriama??? :-k
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  12. #12
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Re: Kas yra bosas ?

    Citata "Gincė" rašė čia:
    O kaip tada su tuo priekiniu bosu prie 16-20Hz? Gal dėl dėžės konstrukcijos ,gal dėl kitų priežasčių negaliu atvaryt žemo (30-50Hz ) net jei midbasus paleidžiu nuo 50Hz .
    Dirbt reikia, darbas žmogų puošia Na o jei ritai, tai žemas dažnis, mašinoj galim teigti žemiau 100 Hz yra nelokalizuojamas. Visa informacija apie tai kur stovi žemą dažnį sukuriantis instrumentas yra aukštesniuse dažniuose. Įsisavinkit šitą prašau, bet kaip, bet kokiomis pastangomis....

    Citata "Gincė" rašė čia:
    P.s kažkada skaičiau straipsnį ,mintis tame ar verta vargt dėl super žemo atkūrimo 16-25 hz. Buvo su pavyzdžiais įvairių įrašų, muzikinių įnstrumentų ir net gamtos reiškinių (griaustinio) su nuimtom dažnuminėm, tai kiek atsimenu nedaug instrumentų turi tuos super žemus ir dar įrašuose. Kažkukie ten japoniški būgnai (nežemiško dydžio) ir dar keletas... Tai va neprisimenu ar kalba ėjo apie tų dažnių dedamasias tik išvadoj rašė kad netiek daug ir yra reikalingi tie super žemi....
    Ant muilo galima tą rašiusį......

    Citata "Gincė" rašė čia:
    Dar klausimėlis iškilo dėl bendro supratimo :ar būtina ir įmanoma kad tos dedamosios būtų atkuriamos automobilyje(kad ir 16 Hz) 0 dB, ar užteks -1,5 ,-2db. ir bus galima laikyt kad informacija apie super žemus atkuriama??? :-k
    Reguliuodamas ar + ar - apačioj, kartu reguliuoji ar minkštai ar kietai groja 8)
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  13. #13
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    :-k šiaip tai viskas priekyje ,kol vargonai nepakabina pačių žemiausių natų.... tada viskas ,nors :dauzau: bet tos natos ir groja iš galo....
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  14. #14
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "Gincė" rašė čia:
    :-k šiaip tai viskas priekyje ,kol vargonai nepakabina pačių žemiausių natų.... tada viskas ,nors :dauzau: bet tos natos ir groja iš galo....
    Tai rodo, kad tavo subo kanalo kažkuri grandis pagamina labai daug harmonikų. Ir jos gadina lokalizaciją. Beje, dėl šito greičiausiai kaltas tavo P9. Pionieriai nuo kokių 98 metų nebesugeba susitvarkyti su žemu dažniu...
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  15. #15
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Va kur šuo pakastas.... Nu ką tada arba aukosiu tuos 2 taškus už gylį arba kalsiu naują dėžę į priekį....
    P.s. Aš ir žiūriu ko ruseliai net su P9 grūda subus į priekį 8) ogi pasirodo ....
    Nuo teorijos :smt024 į praktiką :arrow: :-({|= :rock: :?: :?: :?: :wink: .
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  16. #16
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "Gincė" rašė čia:
    Va kur šuo pakastas.... Nu ką tada arba aukosiu tuos 2 taškus už gylį arba kalsiu naują dėžę į priekį....
    Nebus nieko gero manau. Reiktų Pionierių pakastruoti truputį ir psio :-D
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  17. #17
    arturas@emmanet.lt Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S will become famous soon enough Artūras S's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Londonas
    Amžius
    60
    Žinučių
    4,480
    Rep Power
    66

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Man bosas yra labai svarbus ir labai svarbu kad būtų pačios apatinės dedamosios. Tai yra pagal mane sistema turi be vargo atkurti 16 Hz. Tas Hi-End'inis kalimas, plakimas, pukšėjimas man tikrai nepriimtinas, nes tai surogatas.Rašo Artūras M


    Tai yra TAVO skonis ir tai tavo garso supratimas.Muzika subjektyvu ir kažkokio griežto standarto nėra .

    Et ką aš čia šneku taigi pats viską puikiausiai žinai.

  18. #18
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "Artūras S" rašė čia:
    Tai yra TAVO skonis ir tai tavo garso supratimas.Muzika subjektyvu ir kažkokio griežto standarto nėra .
    Yra rekomenduotinas standartas ir jis įvestas apie 50 pereito amžiaus metus, kai kalbama apie tikrovišlką muzikos pereteikimą. Tuo metu buvo nuspręsta, kad sistema turi atkurti 16Hz→16kHz dažnių diapaziną su minimaliiais nukrypimais, pageidautina +/- 3dB. Tie 3 dB yra ne iš oro traukti. Tokie standartai buvo taikomi rimtiem kino teatram, koncertų salėm ir tt. Praktiškai yra daryti tyrimai ir nustatyta, kad normalus žmogus nelabai jaučia 4 dB dažnuminių nukrypimų, tuo tarpu ekspertas įkanda 2 kartais ir mažiau. Taigi paimtas vidurkis → 3 dB. Šiaip sistema turi sugebėti atkurti tos patalpos kurioje buvo įrašyta aplinką. Jeigu ne, reiškia sistema kreiva. Čia žinoma maksimalistinis atvejis, tačiau jeigu drįstam paminėti sąvoką Hi-End, tai jau ir galvokim apie garsą tokį koks yra o ne dzinguliukus, kaip kad Robertas-G....
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  19. #19
    Ekspertas DEIVISC is on a distinguished road
    Registracijos data
    Apr 2004
    Vieta
    kaunas
    Žinučių
    1,448
    Rep Power
    35

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    įdomu kuris automobilininis bosas gali atkurti iki 16hz? :shock:

  20. #20
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Čia žinoma maksimalistinis atvejis, tačiau jeigu drįstam paminėti sąvoką Hi-End, tai jau ir galvokim apie garsą tokį koks yra o ne dzinguliukus, kaip kad Robertas-G....
    Artūrai as nesuprantu kas tau del to Roberto darosi? ar jis su tavo zmona kazkada pabendravo tau nezinant ar kaip? ar tu pats cia kazkokias simpatijas reiski. Kazkaip beveik nebera tavo nei vieno pasisakymo kur jo nepaminetum? Gal tave didybes manija apsedo pries kitus(sumenkint kazka reikia). Zodziu man tox poziuris i kitus kazkaip nepriimtinas todel kuo tuoliau tuo labiau manau kad tavo patarimai gali buti labai subjektyvus. na cia mano nuomone, bet profui taip elgtis nederetu.

  21. #21
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "DEIVISC" rašė čia:
    įdomu kuris automobilininis bosas gali atkurti iki 16hz? :shock:
    Tau gal paieškot dažnuminių charakteristikų ?
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  22. #22
    vietinis Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M will become famous soon enough Artūras-M's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2003
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    62
    Žinučių
    5,663
    Rep Power
    78

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "INXS" rašė čia:
    žodžiu man toks požiūris i kitus kažkaip nepriimtinas todel kuo tuoliau tuo labiau manau kad tavo patarimai gali buti labai subjektyvus. na cia mano nuomone, bet profui taip elgtis nederetu.
    O tu ir nesinaudok mano patarimais, argi man nuo to blogiau ? Juo labiau kaip pastebi, man neįdomu juos tau duoti. Manau Robertas-G tau juos puikiai suteiks. Ir jis patenkintas ir aš ir tu. Valio draugai :-D
    SERV.LT - visos svetainių talpinimo paslaugos

  23. #23
    Savas INXS is on a distinguished road INXS's Avatar
    Registracijos data
    Oct 2004
    Amžius
    41
    Žinučių
    594
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Citata "INXS" rašė čia:
    žodžiu man toks požiūris i kitus kažkaip nepriimtinas todel kuo tuoliau tuo labiau manau kad tavo patarimai gali buti labai subjektyvus. na cia mano nuomone, bet profui taip elgtis nederetu.
    O tu ir nesinaudok mano patarimais, argi man nuo to blogiau ? Juo labiau kaip pastebi, man neįdomu juos tau duoti. Manau Robertas-G tau juos puikiai suteiks. Ir jis patenkintas ir aš ir tu. Valio draugai :-D
    neesme kieno patarimo as prasysiu ir kas ji duos. bet nebutina kitu menkinti.
    P.S. gali labai ir nesijaudinti taves patarimo neprasysiu. ir beje komponentus desiuos alpina, bet cia tikrai ne tavo nuopelnas(tiek jas girdamas gali belekam isiulyt, bet mano atveju tox sutapimas).

  24. #24
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Re: Kas yra bosas ?

    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Taigi, man būtų įdomu sužinoti kolegų, bei forumo dalyvių nuomonę šiuo klausimu. Taip pat ką kas klauso, su kuo vertina savo sistemos gebėjimą groti. Geriausiai būtų konkrečiais diskų pavadinimais, takeliais, sekundėmis. Tokie diskai kaip EMMA, IASCA ir kiti nedomina. Jie yra beviltiški. Tai ne muzika, tai surogatas.
    Kažkaip nutrūko diskusija. Užgrūzinai Artūrai visus su 16 Hz. :-D (čia ne lietuviška grupė)
    Tai gal kas turi normalų (aišku žiauriai gerą) Įrašą:
    Telarc CD -80041 Tchaikovsky/1812 Overture.
    Rašo kad ten su patrankom šaudo .Dažnis iki 7hz. Čia jau reikalyngas Hi-End subas. Būtų įdomu paklausyt. Nors patrankos gali pašaudyt ir iš DVD ,manau kad su orkestru ir iš gero Cd turėtų grot fantatiškai. [-o<
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

  25. #25
    Aktyvus vires is on a distinguished road
    Registracijos data
    May 2004
    Žinučių
    208
    Rep Power
    23

    Pagal nutylėjimą Re: Kas yra bosas ?

    Citata "Gincė" rašė čia:
    Citata "Artūras-M" rašė čia:
    Taigi, man būtų įdomu sužinoti kolegų, bei forumo dalyvių nuomonę šiuo klausimu. Taip pat ką kas klauso, su kuo vertina savo sistemos gebėjimą groti. Geriausiai būtų konkrečiais diskų pavadinimais, takeliais, sekundėmis. Tokie diskai kaip EMMA, IASCA ir kiti nedomina. Jie yra beviltiški. Tai ne muzika, tai surogatas.
    Kažkaip nutrūko diskusija. Užgrūžinai Artūrai visus su 16 Hz. :-D (čia ne lietuviška grupė)
    Tai gal kas turi normalų (aišku žiauriai gerą) Įrašą:
    Telarc CD -80041 Tchaikovsky/1812 Overture.
    Rašo kad ten su patrankom šaudo .Dažnis iki 7hz. Čia jau reikalyngas Hi-End subas. Būtų įdomu paklausyt. Nors patrankos gali pašaudyt ir iš DVD ,manau kad su orkestru ir iš gero Cd turėtų grot fantatiškai. [-o<
    7 herzai yra žmogaus baimės, nerimo dažnis. Ausis to negirdi, bet galva tipo jaučia. Jei toki paleisi per varžybas, prizus matysi kaip savo ausis :-D

  26. #26
    Savas Robertas-G is on a distinguished road
    Registracijos data
    Jan 2004
    Vieta
    Kaunas-Vilnius
    Žinučių
    799
    Rep Power
    28

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    16 Hz yra OK, neveltui viena lietuviska grupe taip vadinasi
    siaip automobilines sistemos juos atkuria, tai yra imanoma, ir jokiu Hi-End'u nereikia. kaip buvo mineta, nusiimkit daznine vienam ar kitam automobilyje - patys pamatysit :!:

  27. #27
    Andrius Z.
    Guest

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Bereikalo tu cia INXS ant Arturo-M nebruka jis tu Alpinu.. Zmogus dirba su sios firmos produktais.. todel gali geriausiai isakyti nuomone apie sy gamintoja.. Torek savo galva ant peciu ir pasirinksi teisingai.. O Arturo-M zodziose yra l.daug isminties tik sugebek tai isgirst.

  28. #28
    pauliukas
    Guest

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    ARTURAS M "Tai yra pagal mane sistema turi be vargo atkurti 16 Hz. Tas Hi-End'inis kalimas, plakimas, pukšėjimas man tikrai nepriimtinas, nes tai surogatas. Jeigu sistema nesugeba atgroti fortissimo didelės grupės instrumentų, nesugeba priversti ant kūno plaukelius pasistoti kai didysis būgnas eina į tiesiąją, tai tokią sistemą reikia tik su kirviu suskaldyti ir sukišti į pečių nesvarbu kiek ji kainuoja.... " tai dabar nesupratau ar tai tokia sistema skamab gerai ar ne.nes minties nesupratau ?????

  29. #29
    Savas Tesla is on a distinguished road
    Registracijos data
    Mar 2004
    Vieta
    Vilnius
    Amžius
    41
    Žinučių
    443
    Rep Power
    25

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    tai taip iseina, kad iki 300W klase yra nieko verta? nes pagal ta pasisakyma, reikia daug watu!

  30. #30
    Super Moderatorius Gincė is on a distinguished road Gincė is on a distinguished road Gincė's Avatar
    Registracijos data
    Feb 2004
    Vieta
    Kaunas
    Amžius
    48
    Žinučių
    1,939
    Rep Power
    40

    Pagal nutylėjimą Kas yra bosas ?

    Citata "Tesla" rašė čia:
    tai taip išeina, kad iki 300W klase yra nieko verta? nes pagal ta pasisakyma, reikia daug watu!
    Kartais watus atstoja tinkamas žemadažnio garsiakalbio pasirinkimas ar subo dėžės tipas.
    Būti kovotoju - medžiokliu - tai ne vien tik spęsti aukai spąstus. Kovotojas - medžioklis sugauna auką ne todėl, kad spendžia spąstus ar žino aukos įpročius, bet todėl, kad pats neturi įpročių - čia jo pranašumas. Jis visai ne toks kaip žvėrys, kuriuos gaudo - apriboti sunkių įpročių ir numatomų suktybių. Jis yra laisvas, lankstus, nenuspėjamas. Pasijutęs svarbus,žmogus apsunksta, pasidaro vangus ir tuščias. Kad taptum kovotoju, turi būti lengvas ir lankstus

+ Reply to Thread
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 VėliausiasVėliausias

Bookmarks

Rašymo taisyklės

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • Jūs negalite redaguoti savo žinučių
Hostingas SERV.LT