Teorijos vel prisiskaitej :biggrin: sp-sq bla bla, tai gamintojo marketingas - taip bukiem amerikonam suprast lengviau kas per daiktas, kuom jis ispudingas, taip parduot lengviau. Pabandyk bukagalviui paaiskint apie bugno skambesi ir kaip turi grot kontrabosas ar bosine gitara su tuo subu., paziures kaip i debila ir sakys - dede ka su kuo tu cia bendrauji? Zmonem reik trumpai ir aiškiai.tolka link=topic=8817.msg91627#msg91627 date=1224607091 rašė čia:
Kai paaiskinsi man zodi "muzikalumas" ir kuom jis pasizymi tada gal suprassiu ka tu bandai pasakyt :biggrin: Ir kas yra nemuzikalumas ?
Kiek kokiu JL subu esi klauses ir su kokiais stiprais, kiek ju lyginai toj pacioj sistemoj su "muzikaliais" subais ? Tiesiog idomu kiek tavo patirtis JL'o subu perklausime. Ar vel is vbs agenturos viskas? Cia nepiktybiskai jei ka :angel:
P.S. galim palygint 10W7 su tavo stebuklingu greitu 15"![]()



Reply With Quote
Bookmarks