Per COX ir per optinį įšeina skaitmenins signalas (spdif).Pirmiausiai padaromas Cox, po to večiama į optiką ir kitam gale vėl į COX.Taigi signalo kelias trumpesnis naudojant COX.Automobilyje geriau optinis, nes nėra šansų susigaudyti triukšmų.
Per COX ir per optinį įšeina skaitmenins signalas (spdif).Pirmiausiai padaromas Cox, po to večiama į optiką ir kitam gale vėl į COX.Taigi signalo kelias trumpesnis naudojant COX.Automobilyje geriau optinis, nes nėra šansų susigaudyti triukšmų.
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
nors klausimas ne pagal topic'ą, bet nenoriu naujos temos dėl šio klausimo....
Kaip ekranuot centrinę kolonėlę kad nuo jos magnetinio lauko telikas nepradėtų pievų rodyt?
Galima klijuoti dar vieną tokį patį magnetą iš galo.Tik priešingai.
+370 686 40304, www.wix.com/arturass/wwwarthur-s-page
magnetas atvirkščiai stumia vienas kitą?
Kitas variantas kepurė iš nerūdijančio plieno aplink dinamiko magnetą ,kažkas panašaus buna orginaliai namu kino sistemom skirtose kolonėlėse
kokia pas atvorke sistema nusimato, idomu pasidare? bluray grotuvui ir pataupyt galima, nebutina toki brangu imt, o resyveriui tai negailek pinigu kaip ir garsiukams nepagailejai.
na:
frontas M&K 8" + SS 12m(revelator) + LINN arba SS revelator(galutinai neapsisprendžiau)
centras 2x SS 15m(revelator) + Vifa XT
galas Morel 6" elate + Vifa XT
subas kolkas gaidukas JL 12W6, bet keisiu tikriausia greit....
resyveris kolkas senas pioneer, grotuvas turėjo būt irgi pioneer, bet dar neprisiruošiau nupirkto dabar kaip madinga bėdas suverst ant krizės
kolonų garsiukus dabar sėdžiu suku ir jau neužilgo filtrus damušt ketinu.
Bookmarks